Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na Netflixie podobno w maju.
1
Tyryryrym tym tyryryrym
Tyryryrym tym tyryryrym
Takie dzwonki czy coś xD
Sam chciałeś :D
1
Zanuciłbym ci, no ale średnio jest jak xD.
0
Dzięki ale już obejrzałem serial na tym co znalazłem.
0
To nie to. To była sama muzyka, bez śpiewu.
0
2 sezon ma 6 odcinków;)
0
O właśnie. Przypomniało mi się coś.
Zna ktoś nazwę nutki która leciała zaraz po przerwach podczas Super Bowl? Kojarzę takie charakterystyczne dzwonki chyba. Ktoś coś?
1
Na pewno będą sądy.
0
Ile byś teraz za bilety lotnicze płacił?
0
Fajnie. I tak pewnie nie obejrzę, ale co tam.
1
No ja bym wolał Wikingów zobaczyć ale przerwa w sezonie :D
0
Ładne.
XD
0
Właśnie patrzę, że ostatnio coś te drużyny dużo bramek tracą/strzelają. Chyba tak zrobię.
0
Tutaj coś jest?:
http://szukajka.tv/?q=Jumanji%20przygoda&s=5&h=0&v=0&a=
0
Dlatego Messi aż tak dużo nie biega :D człapie i człapie ale jak trzeba to zapoda sprint.
0
Zastanawiam się który mecz sobie zarzucić na wieczór.
Chelsea - West Bromwich Albion czy Deportivo - Betis.
0
Oj chyba powiedział to czysto ironicznie, bo nie wydaje mi się, że powiedziałby coś takiego na serio.
21
No i dobrze. Nowy. Ładny. Pojemny. Idealny stadion na finał.
0
No może trochę poleciałem xD.
0
Zgadzam się że wymóg minimalnej ilości słów jest ok. 250 słów to nie jest dużo a dla znacznej ilości osób z mojej klasy... cóż, zachowują się jakby kazali im napisać książkę.
1
Dokładnie, i trzeba używać wtedy skrótów myślowych :D
0
Ja o tym wiem. 250 słów to jest coś na 5 minut roboty. Mnie przeraża reakcja mojej klasy, bo dla mnie to pikuś.
1
Dzisiaj nauczycielka z polskiego zadała nam napisanie rozprawki z polskiego. Przerażające jest to, że dla dużej części osób z mojej klasy 250 słów (minimum) jest czymś niewyobrażalnie trudnym do osiągnięcia...
0
Jasne, się rozumie :D
2
Nie twoje pieniądze, nie twoja sprawa. Ja wydałem prawie 6k na kompa i mam z nim od początku problem i nie potrafię go rozwiązać :D najlepiej to mieć i PC i konsolę moim zdaniem.
0
Są tam jeszcze inne opcje na szukajce ale podałem przykładowe.
0
Na pewno lepsza jakość będzie ;) to dla tych którzy nie chcą netflixa ale jednak chcą obejrzeć serial.
0
Wcześniej był jeden duży Komentarz z około 20 linkami ale został usunięty więc teraz zrobiłem w ten sposób.
1
Przepraszam administrację za spam tymi linkami. Tutaj to samo tylko w jednym linku (Dom z Papieru)
https://www.writeurl.com/publish/viveoh36z65zyyynni53
0
Zapraszam wszystkich tutaj.
http://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-6019924.html#comment-6019924