Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta reklama otomoto z tą głową jest genialna :D
0
Si.
2
Wydaje mi się, że w tym że Pep otwarcie mówi że chce niepodległości Katalonii.
3
Moim Zdaniem 3. miejsce max. Za późno przyszedł.
0
Poczytam sobie kiedyś, leci do zakładek :D
0
:v.
0
Wiadomo, że Mundial.
0
Nom ;).
1
Przecież Messi strzela tyle bramek co sezon;D
0
Wikingowie mają 5 sezon a go na Netflixie nie ma jak coś. Ja polecam Black Sails, ale to także 3 z 4 sezonów.
1
Najlepiej wyglądają PSG i Fiorentiny.
1
Ja nie jestem jego fanem także wiesz. I nie Jestem fanem tego wtryniania się sportowcom w życie prywatne. Bez znaczenia czy chodzi o rzeczy pozytywne czy negatywne. Takie rzeczy załatwia się bez rozgłosu. Nie wyobrażam sobie, że biorąc rozwód chwalę się tym na Instagramie jeszcze z takimi hasztagami xD.
4
Nie bo to sprawy prywatne mimo wszystko.
0
Nasi czasami jak przegrywają, lub jak im nie idzie, też święci nie są.
0
Ja w gdzieś w kwietniu.
27
Dokładnie. Nawet jeśli to prawda to jej zachowanie też jest godne pożałowania.
0
Dziwne. Zawsze wydawało mi się że są. :d
2
Wypadek przy pracy, zaraz nadrobią.
0
Przecież masz opcje treningu więc pewnie i są tam ćwiczenia na przyspieszenie i szybkość.
0
Artykuł na głównej jest. Podobno od 5 do 6 tygodni.
12
Jak mamy odnosić sukcesy skoro nie ma praktycznie żadnego dofinansowania ze strony państwa.
1
Fajnie że w końcu ktoś próbuje. Mam tylko nadzieję, że z biegiem czasu nie przestanie
16
Po części się zgadzam. Pique w wczorajszym meczu to nieporozumienie, zwłaszcza że było wiadomo że grał z nie do końca wyleczoną kontuzją. Na spokojnie powinien wyjść Mina, chociaż wygląda na to że Valverde mu nie ufa, skoro nawet go nie powołał.
0
Z takim wsparciem finansowym myślę, że to jak najbardziej możliwe.
0
Ciekawe słowa na temat Ter Stegena. Fajny trenejro.
0
Na efilmy.tv mogą być Wikingowie. Ja przynajmniej tam oglądałem dopóki nie dogoniłem i teraz już na bieżąco.
0
Tak jest. Ale w końcu go namówił :D
1
Ja też mam taką nadzieję, widać że drużynie zależy aby się odblokował więc myślę że zobaczymy go od pierwszej minuty.
7
"Sezamie, otwórz się!" :D
https://www.instagram.com/p/BfdeqYVAAbu/
1
Ależ Ernesto się fajnie wypowiada. Przyjemnie się czyta jego wypowiedzi bardzo.