0

Ta reklama otomoto z tą głową jest genialna :D

0

Si.

2

Wydaje mi się, że w tym że Pep otwarcie mówi że chce niepodległości Katalonii.

3

Moim Zdaniem 3. miejsce max. Za późno przyszedł.

0

Poczytam sobie kiedyś, leci do zakładek :D

0

:v.

0

Wiadomo, że Mundial.

0

Nom ;).

1

Przecież Messi strzela tyle bramek co sezon;D

0

Wikingowie mają 5 sezon a go na Netflixie nie ma jak coś. Ja polecam Black Sails, ale to także 3 z 4 sezonów.

1

Najlepiej wyglądają PSG i Fiorentiny.

1

Ja nie jestem jego fanem także wiesz. I nie Jestem fanem tego wtryniania się sportowcom w życie prywatne. Bez znaczenia czy chodzi o rzeczy pozytywne czy negatywne. Takie rzeczy załatwia się bez rozgłosu. Nie wyobrażam sobie, że biorąc rozwód chwalę się tym na Instagramie jeszcze z takimi hasztagami xD.

4

Nie bo to sprawy prywatne mimo wszystko.

0

Nasi czasami jak przegrywają, lub jak im nie idzie, też święci nie są.

0

Ja w gdzieś w kwietniu.

27

Dokładnie. Nawet jeśli to prawda to jej zachowanie też jest godne pożałowania.

0

Dziwne. Zawsze wydawało mi się że są. :d

2

Wypadek przy pracy, zaraz nadrobią.

0

Przecież masz opcje treningu więc pewnie i są tam ćwiczenia na przyspieszenie i szybkość.

0

Artykuł na głównej jest. Podobno od 5 do 6 tygodni.

12

Jak mamy odnosić sukcesy skoro nie ma praktycznie żadnego dofinansowania ze strony państwa.

1

Fajnie że w końcu ktoś próbuje. Mam tylko nadzieję, że z biegiem czasu nie przestanie

16

Po części się zgadzam. Pique w wczorajszym meczu to nieporozumienie, zwłaszcza że było wiadomo że grał z nie do końca wyleczoną kontuzją. Na spokojnie powinien wyjść Mina, chociaż wygląda na to że Valverde mu nie ufa, skoro nawet go nie powołał.

0

Z takim wsparciem finansowym myślę, że to jak najbardziej możliwe.

0

Ciekawe słowa na temat Ter Stegena. Fajny trenejro.

0

Na efilmy.tv mogą być Wikingowie. Ja przynajmniej tam oglądałem dopóki nie dogoniłem i teraz już na bieżąco.

0

Tak jest. Ale w końcu go namówił :D

1

Ja też mam taką nadzieję, widać że drużynie zależy aby się odblokował więc myślę że zobaczymy go od pierwszej minuty.

7

"Sezamie, otwórz się!" :D
https://www.instagram.com/p/BfdeqYVAAbu/

1

Ależ Ernesto się fajnie wypowiada. Przyjemnie się czyta jego wypowiedzi bardzo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?