Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Parę razy miałem tak że piosenka mi się nie podobała po pierwszym czy drugim odsłuchaniu a potem coś się zmieniło i zaczęła się podobać. Dlatego chcę spróbować jeszcze raz ale chyba nic z tego nie będzie ;D
0
Dzięki Wam obu. Ogarnę, może tym razem mi podejdzie ;D
1
Może poproś go o numer IMEI?
1
Zaorałeś troszkę.
0
Pytanie do fanów Metallici. Nigdy nie mogę się przekonać do ich muzyki. Od jakich utworów zacząć żeby się nie zniechęcić ;D
2
Dziwne strasznie... Ja bym nie ryzykował.
0
O boże...
Staram się nie komentować gustów muzycznych innych osób ale czasami rozwala mnie, że ludzie potrafią czegoś takiego słuchać na co dzień w dodatku twierdzić "jakie to prawdziwe".
Najlepiej jak chłopaki z podstawówki chodzą rozbujani, z tą "muzyką" na głośniku Bluetooth ustawioną na maksa :D
0
Nie spotkałem się z taką sytuacją jeszcze ale na pewno bym się tym jakoś szczególnie nie przejął. Ale uważam że coś takiego nie powinno mieć miejsca.
0
Co masz na myśli? Naciskanie przez kogo?
0
WTF.
0
Też nie miałem. Do dzisiaj.
4
Dokładnie. Ale niektórzy twierdzą że specjalnie skręcił kostkę xD
0
A jednak :v
https://www.instagram.com/p/BfsHPWZH_sK/
1
Stało się. Po raz pierwszy wyskoczyła mi reklama z iPhonem xD.
2
Moja mama dostaje i bym się kłócił. Ale będąc na wakacje w Gdańsku zobaczyłem "dom samotnej matki" i taka patola, że głowa mała. Również bym się nie obraził gdyby te "samotne matki" nagle straciły źródło utrzymania.
0
Ja tam w to nie wierzę, to po pierwsze. Po drugie wolę Coutinho, wiadomo Mbappe będzie pewnie najlepszy na świecie ale jednak ;D
0
Haha, w punkt ;D
5
To jest zdecydowanie najgorsze ;D jeszcze te parę godzin po meczu jakoś da się przeboleć ale czekanie na następny jest okropne.
0
Było pisać wcześniej ;v
5
Racja, ty i jeszcze jeden użytkownik (którego nicku nie pamiętam. Chyba ma Inieste z jakąś opaską na głowie) wykonujecie genialną robotę dotyczącą Barcelony B.
0
Nie wiem ;D.
1
Po prostu niezależnie od wyniku drużyna która oddaje mecz walkowerem odpada i tyle. Nie ważne jaki wynik.
0
Myślę, że Polsat nie zrobi tego w taki sposób. Chociaż na ich stronie jest napisane że tylko abonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli oglądać ;.
2
Ja kiedyś się nawet tutaj nie udzielałem tylko siadałem i czytałem La Ramblę :D
Ale przyszedł dzień przełamania i teraz ja także swoje głupoty wypisuje :D
1
Do dzisiaj nie wiem jak można bronić Justyny, nawet jeśli to prawda. Sprawy prywatne to sprawy prywatne i takimi powinny pozostać.
Te jej hasztagi jeszcze rozwaliły xd
6
Nie.
1
Przecież jest na zalukaj.
0
U nas w technikum też nie możemy na matematyce używać kalkulatora, tylko na fizyce :D
0
Bo tak są zaprogramowane pewnie.
1
Kiedyś czytałem dyskusję osób które się na tym znają. Tyle że chodziło o laptopy. To mówili że ładują od 30-40 procent ale do max około 80 procent ale nie wiem ile w tym prawdy. Na pewno lądując baterię normalnie idzie szybko zobaczyć spadek wydajności.