0

Parę razy miałem tak że piosenka mi się nie podobała po pierwszym czy drugim odsłuchaniu a potem coś się zmieniło i zaczęła się podobać. Dlatego chcę spróbować jeszcze raz ale chyba nic z tego nie będzie ;D

0

Dzięki Wam obu. Ogarnę, może tym razem mi podejdzie ;D

1

Może poproś go o numer IMEI?

1

Zaorałeś troszkę.

0

Pytanie do fanów Metallici. Nigdy nie mogę się przekonać do ich muzyki. Od jakich utworów zacząć żeby się nie zniechęcić ;D

2

Dziwne strasznie... Ja bym nie ryzykował.

0

O boże...
Staram się nie komentować gustów muzycznych innych osób ale czasami rozwala mnie, że ludzie potrafią czegoś takiego słuchać na co dzień w dodatku twierdzić "jakie to prawdziwe".
Najlepiej jak chłopaki z podstawówki chodzą rozbujani, z tą "muzyką" na głośniku Bluetooth ustawioną na maksa :D

0

Nie spotkałem się z taką sytuacją jeszcze ale na pewno bym się tym jakoś szczególnie nie przejął. Ale uważam że coś takiego nie powinno mieć miejsca.

0

Co masz na myśli? Naciskanie przez kogo?

0

WTF.

0

Też nie miałem. Do dzisiaj.

4

Dokładnie. Ale niektórzy twierdzą że specjalnie skręcił kostkę xD

0

1

Stało się. Po raz pierwszy wyskoczyła mi reklama z iPhonem xD.

2

Moja mama dostaje i bym się kłócił. Ale będąc na wakacje w Gdańsku zobaczyłem "dom samotnej matki" i taka patola, że głowa mała. Również bym się nie obraził gdyby te "samotne matki" nagle straciły źródło utrzymania.

0

Ja tam w to nie wierzę, to po pierwsze. Po drugie wolę Coutinho, wiadomo Mbappe będzie pewnie najlepszy na świecie ale jednak ;D

0

Haha, w punkt ;D

5

To jest zdecydowanie najgorsze ;D jeszcze te parę godzin po meczu jakoś da się przeboleć ale czekanie na następny jest okropne.

0

Było pisać wcześniej ;v

5

Racja, ty i jeszcze jeden użytkownik (którego nicku nie pamiętam. Chyba ma Inieste z jakąś opaską na głowie) wykonujecie genialną robotę dotyczącą Barcelony B.

0

Nie wiem ;D.

1

Po prostu niezależnie od wyniku drużyna która oddaje mecz walkowerem odpada i tyle. Nie ważne jaki wynik.

0

Myślę, że Polsat nie zrobi tego w taki sposób. Chociaż na ich stronie jest napisane że tylko abonenci Cyfrowego Polsatu będą mogli oglądać ;.

2

Ja kiedyś się nawet tutaj nie udzielałem tylko siadałem i czytałem La Ramblę :D
Ale przyszedł dzień przełamania i teraz ja także swoje głupoty wypisuje :D

1

Do dzisiaj nie wiem jak można bronić Justyny, nawet jeśli to prawda. Sprawy prywatne to sprawy prywatne i takimi powinny pozostać.
Te jej hasztagi jeszcze rozwaliły xd

6

Nie.

1

Przecież jest na zalukaj.

0

U nas w technikum też nie możemy na matematyce używać kalkulatora, tylko na fizyce :D

0

Bo tak są zaprogramowane pewnie.

1

Kiedyś czytałem dyskusję osób które się na tym znają. Tyle że chodziło o laptopy. To mówili że ładują od 30-40 procent ale do max około 80 procent ale nie wiem ile w tym prawdy. Na pewno lądując baterię normalnie idzie szybko zobaczyć spadek wydajności.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?