Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i super. Dobra gra Paulinho i Dembele. Umtiti z 2 błędy, ale też ok.
Dobrze, że z Jordim wszytko ok.
1
Tak. :D.
1
Mówisz - masz. Priv.
1
Najwyraźniej rezerwowi nie przekonują trenera.
0
Ostatnio z Espanyolem grały rezerwy, nie jest źle. Nie ma co dramatyzować.
0
Poszło na priv.
0
Poszło.
1
Poszło na priv.
0
Gówniana sprawa...
1
Priv.
0
Wypełnione.
0
Fajny skład. Obyśmy gładko dzisiaj wygrali. Zdążą odpocząć, w końcu mecz z Chelsea jest w środę a nie we wtorek.
0
Na Valencię ceny zaczynają się od 74 euro.
0
250 zł a ty narzekasz :D
19
Domyślam się że właśnie dlatego napisał ATHLETICO z wielkich. Prawdopodobnie tak jest napisane na Eleven.
18
Nic dziwnego. Między Dembele a Neymarem jest 5 lat różnicy. Aktualnie to porównanie nie ma sensu moim Zdaniem.
0
Masz możliwość grania multi, plus dostajesz fajne przeceny i darmowe gry na miesiąc. Jak masz z kim grać w inną grę niż FIFA to moim zdaniem warto.
0
Ktoś na dole napisał, że Neymar mógł zepsuć sobie całą karierę bo poszedł za pieniędzmi do PSG. Teraz już raczej nigdzie nie odejdzie, nikt takiej kasy nie da.
0
Ło kurde. Ktoś nie uważa wiedzmiaka 3 za goty 2015 roku :o
0
Za dużo trochę oczekujesz xD.
0
Macie linki do wszystkich meczów. Naprawdę warto tutaj zaglądać.
Znajdźcie mecz, wejdźcie w podstronę i tam macie najróżniejsze linki.
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/
0
Te linki już raczej nie działają. Potem zrobiłem inne linki ale aktualnie można znaleźć odcinki na najróżniejszych stronach z filmami.
0
American Assassin.
2
Takich się szanuje ;) Roberto pokazał, że trzeba walczyć do końca o swoje miejsce w Barcelonie.
2
Ależ to był mecz, płakałem dzwoniąc do mamy (która również ze mną kibicuje Barcelonie ale nie mogła obejrzeć meczu) po golu Roberto!
Dziękuję za te emocje!
0
Nie było żadnych zadym? Czasami nawet przy takich okazjach potrafią zrobić.
Ale ładny obrazek mimo wszytko.
4
Superpuchar!
:D.
0
Siemka mam pytanie. Jest tu ktoś kto na szybko powie mi czy tekst jest dobrze przetłumaczony?
Z polskiego na angielski, tekst ma 4 zdania ;) jak coś to proszę priv.
1
Dzisiejszy mecz Tottenhamu pokazuje że w piłkę powinno się grać przede wszystkim efektywnie, dopiero później efektownie - nie na odwrót.
0
Ja pier**lę :o