Stara się Sanchez, ale podobnie jak Affelay, zaraz po przejściu, za bardzo się jeszcze gotuje, za bardzo chce. Kilka miesięcy musi minąć, żeby się w pełni wkomponował.
Stara się Sanchez, ale podobnie jak Affelay, zaraz po przejściu, za bardzo się jeszcze gotuje, za bardzo chce. Kilka miesięcy musi minąć, żeby się w pełni wkomponował.
Komentarze
0
Adriano to Adrianu, a Ronaldo - ronałdu
0
podobnie jest z Maxwellem, którego nazwisko (pseudonim) wymawia się Mazweł
0
Stara się Sanchez, ale podobnie jak Affelay, zaraz po przejściu, za bardzo się jeszcze gotuje, za bardzo chce. Kilka miesięcy musi minąć, żeby się w pełni wkomponował.
0
Któż by inny - MESSI!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Wiedziałem, że nie będzie łatwo, widzę Porto wysoko w LM.
0
Nie mam pytań... Bóg jest tylko jeden
0
ilość niedokładnych podań w obronie wyższa niż w ostatnich 5 sezonach
0
Stara się Sanchez, ale podobnie jak Affelay, zaraz po przejściu, za bardzo się jeszcze gotuje, za bardzo chce. Kilka miesięcy musi minąć, żeby się w pełni wkomponował.
0
Thiago ciągle ma problemy w obronie i destrykcji
0
pepe - szmaciarz znów szaleje