0

Adriano to Adrianu, a Ronaldo - ronałdu

0

podobnie jest z Maxwellem, którego nazwisko (pseudonim) wymawia się Mazweł

0

Stara się Sanchez, ale podobnie jak Affelay, zaraz po przejściu, za bardzo się jeszcze gotuje, za bardzo chce. Kilka miesięcy musi minąć, żeby się w pełni wkomponował.

0

Któż by inny - MESSI!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Wiedziałem, że nie będzie łatwo, widzę Porto wysoko w LM.

0

Wiedziałem, że nie będzie łatwo, widzę Porto wysoko w LM.

0

zero szacunku dla realu, zero

0

zero szacunku dla realu, zero

0

Nie mam pytań... Bóg jest tylko jeden

0

Xavi chyba raczej pro forma na boisku, ale odkąd wszedł real zmienił taktykę

0

nic na razie nie zmienił Xavi

0

Dopiero teraz zauważyłem, że benzema przypomina tego kolesia bez nosa z harrego pottera

0

Cesc juz oficjalnie w Barcelonie

0

pepe - szmaciarz znów szaleje

0

Thiago ciągle ma problemy w obronie i destrykcji

0

ilość niedokładnych podań w obronie wyższa niż w ostatnich 5 sezonach

0

Alexis trochę przerażony, ale będą z niego ludzie (piłkarze)

0

miny zawodników realu - bezcenne

0

miny zawodników realu - bezcenne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?