DziadekJoe
Dołączył/a: listopad 2010
Olsztynek
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Adriano to Adrianu, a Ronaldo - ronałdu
0
podobnie jest z Maxwellem, którego nazwisko (pseudonim) wymawia się Mazweł
0
Stara się Sanchez, ale podobnie jak Affelay, zaraz po przejściu, za bardzo się jeszcze gotuje, za bardzo chce. Kilka miesięcy musi minąć, żeby się w pełni wkomponował.
0
Któż by inny - MESSI!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Wiedziałem, że nie będzie łatwo, widzę Porto wysoko w LM.
0
Wiedziałem, że nie będzie łatwo, widzę Porto wysoko w LM.
0
zero szacunku dla realu, zero
0
zero szacunku dla realu, zero
0
Nie mam pytań... Bóg jest tylko jeden
0
Xavi chyba raczej pro forma na boisku, ale odkąd wszedł real zmienił taktykę
0
nic na razie nie zmienił Xavi
0
Dopiero teraz zauważyłem, że benzema przypomina tego kolesia bez nosa z harrego pottera
0
Cesc juz oficjalnie w Barcelonie
0
pepe - szmaciarz znów szaleje
0
Thiago ciągle ma problemy w obronie i destrykcji
0
ilość niedokładnych podań w obronie wyższa niż w ostatnich 5 sezonach
0
Alexis trochę przerażony, ale będą z niego ludzie (piłkarze)
0
miny zawodników realu - bezcenne
0
miny zawodników realu - bezcenne