Dzieniu
Dołączył/a: listopad 2014
Radymno
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dallas123 ja zapłaciłem 170 euro dla jednej osoby, ale wybrałem sobie środkowa trybunę na napisie mes que, a bilety na mecz z Atletico zaczynały się od 70 euro do 400 na najepszej trybunie.
0
@Bulishi90 jaka trybuna?
33
Bardzo mnie to cieszy, ponieważ wybieram się na ten mecz.
0
@JonSnow to będzie coś kolejny ala Griezmann, wygląda fajnie na papierze, dobre naziwko i kariera, ale jak przyjdzie do nas to nie będzie co z nim robić i zgaśnie w oczach.
Jak dla mnie to do nas jak napastnik to tylko typowa 9, a jak pomocnik to żaden typu 10 lub fałszywy napastnik bo u nas to zagra.
16
Jako zmiennik Alby do końca sezonu tak, jako transfer definitywny na 2-3 lata nie.
Jeśli mamy robić takie transfery to niestety obawiam się, że w przyszłości też będziemy grać w LE a nie LM niestety.
0
Co o nim sądzicie, byłoby to wzmocnienie dla naszego klubu? Obawiam się, że byłby to kolejny Semedo lub Dest.
0
@kakusus ale ja nie czaje po co Bayern chce FDJ jak już w pomocy ma Kimmicha, Goretzke i Sabitzera. Już tego ostatniego ciężko jest wepchac do składu a co dopiero jeszcze FDJ.
1
Gdzie teraz ogląda się streamy bo przycisnęło dzisiaj, a strimsworld podobno nie działa?
1
Trzeba robic grunt pod interesy z Valencia w sprawie transferu Gayai.
7
Wyszło nam to na dobre.
0
To jestem ciekaw kto da typowi który w sezonie miał jednego gola i dwie asysty, 40 mln za sam podpis :)
0
Trochę słabo jak na dostarczyciela połowy składu pierwszej drużyny przegrać z rezerwami Betisu, które w dodatku są na ostatnim miejscu, nie świadczy to dobrze o naszych rezerwach.
1
Mason Greenwood na 4 miejscu i przestałem czytać.
0
Jestem ciekaw jak wielu piłkarzy Mallorca ma z pozytywnym wynikiem na COVID, orientuje się ktoś? Czy też będą chociaż trochę osłabieni w porównaniu do nas.
1
@Pingwinek trzymamy kciuki, aby nic się nie zmieniło i udało się to obejrzeć na CN.
0
@Gangol Fati i Pedri na Mallorce a Depay na Real w Superpucharze.
0
Mam już bilety na Barca Atletico na początku lutego, mam nadzieję że nie zamkna całkiem do tego czasu.
0
@MesQueUnClub_87 skąd weźmiesz dwie 82+?
0
@JonSnow ja mieszkam w Holandii razem z dziewczyną od 1.5 roku i się nie zgodzę. Obostrzenia są tutaj mocno respektowane np. chodzimy na siłownię i aby w ogóle wejść na siłownię, musisz się najpierw zapisać na stronie o której godzinie planujesz wejść i jak długo będzie trwał trening (obecnie otwarte tylko w godzinach 7-17) + dodatkowo przed wejściem na bramkach musisz zeskanować swój kod QR dotyczący szczepienia, inaczej nie wejdziesz.
To samo tyczy się restauracji czy barów, na wejściu sprawdzają czy jesteś zaszczepiony albo masz test.
Fakt są jakieś ustępstwa, ponieważ jak lecieliśmy do Polski to u nas ostro sprawdzali na lotnisku szczepiania i testy, a w Holandii mieli w to totalnie wyrabane i nawet nikt nie stał i nie sprawdzał.
1
I właśnie Ronaldo zablokował Ramosa na fejsie.
0
Tylko proszę nie Martial, historia podobna do Depaya.
0
To już wiadomo dlaczego tak się starają o Ferrana Torresa.
2
@Diz przecież Dynamo ma 4 pkt straty i nie ma szans na 3 miejsce.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Zmień tego Mingueze, proszę cię
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Muszynianka na oficjalnym kanale czy jakim?
0
@arasz1819 dokładnie, w tamtym roku na późniejszym etapie sezonu traciliśmy już 12 pkt do Atletico a na koniec jakby nie nasze frajerstwo to mogliśmy mieć lidera a nawet zgarnąć tytuł.
0
@Herato jeszcze Nico XD
0
Ciężko było to dowieźć jak w drugiej połowie na placu gry były takie tuzy jak Abde, Balde, Puig, Mingueza czy nawet Lenglet. Dawno nie widziałem tak słabego personalnie składu Barcelony w meczu La Liga.