Dzieniu
Dołączył/a: listopad 2014
Radymno
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skład asa spoko, ewentualnie mundo. Nie ma co kombinować z alenia w pierwszym jeszcze jak nie ma busquetsa
7
Ten Kane to byłoby coś pięknego, ale niestety jakoś w to nie wierzę
0
Nie jestem zwolennikiem takie transfery u podobnych wynalazków, którzy mogą się sprawdzic, ale nie muszą. Fajnie byłoby kupić już gotowy produkt jak Luisito, choć to może być bardzo trudne.
5
Valverde zły po bramce Malcoma, że teraz będzie go musiał wpuszczac a to nie pasuje do jego koncepcji
2
Dawno nie oglądałem tak jednostronnego meczu w wykonaniu Barcelony
3
w końcu mecz którym można było sie emocjonować, nie ma co ukrywac ale w LaLidze, oprocz El Clasico nie ma takiego dreszczyku jak w trudnych spotakaniach LM. Messi zadziorny i waleczny, widac ze ta LM go kusi i nakręca, a Arthur mały Xavi, oby co raz wiecej szans do gry!
1
Kryzys, kryzys ale mam nadzieję, że od jutra zaczniemy z niego wychodzić z przytupem.
4
Jak zagra w tym sezonie więcej niż 5 spotkań to się zdziwie
0
A trzeba coś rezerwować? Czy jak przyjdę godzinę czy pół przed meczem to uda mi się spokojnie znaleźć miejsce?
0
Zadałem to samo pytanie, chętnie się dowiem również
0
Pytanie do ludzi z Krakowa, jestem jutro w tym o to właśnie mieście i chciałbym się dowiedzieć czy pooglądam gdzieś na rynku mecz Barcelony, a jak tak to jak nazywa się taki lokal. Dzięki i pozdrawiam
0
Gdzie w internecie wykupie naj tańszy pakiet na canal+? Mogą być też jakieś streamy gdy po wykupieniu dostanę lepsza jakość bez zacinki.
0
Witam państwa, niestety na nasz mecz ligi mistrzów z psv nie będzie mnie w domu, bo będę sobie odpoczywał w Krakowie, i takie pytanie do mieszkańców Krakowa, czy pooglądam gdzieś mecz z PSV na rynku? A jak tak to gdzie? Dziękuję i pozdrawiam
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
18
Po przeczytaniu 3-4 pytań odpuszczam, bo wiem że niczego ciekawego się nie dowiem
2
50 mln to spora kasa jak za Paulinho. Wydaje mi się że ten sezon będzie jego ostatnim na wystarczającym poziomie żeby pograć coś jeszcze w Barcelonie, za maksymalnie dwa sezony go już u nas nie będzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Fajnie byłoby ściągnąć De Jonga, ale wzmocnienie środka pola tym zawodnikiem lub Arturem na tę chwilę nie będzie jednak czymś mega fantastycznym. Przydałby się ktoś z topu.
0
Dobrze że za marzenia nie płacą gościu :)
2
Dawać mu szansę i powinno być dobrze
4
No tak wszystko na to wskazuje i nawet też nie podważam bo tak to właśnie wygląda, ale póki nie ma oficjalnego ogłoszenia to można mieć choć troszkę nadziei, że jeszcze na sezon był został
2
Tak cały czas było że plotki, plotki o jego odejściu, tylko jakieś stacje podawały, nigdy sam Iniesta, a tu nagle takie oczywiste, że odchodzi i każdy już o tym wie, czy Iniesta sam to już ogłosił? Coś mnie ominęło?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
wszystkie sklady fajne proponowane, podoba mi sie kazdy wariant
0
Iniesta już trenuje? Bo nie chce mi się odpalać filmiku na telefonie, z góry dzięki :D
0
Ale jakie to ma teraz znaczenie, że długo nie grał bo miał kontuzje i nie było z niego pożytku, jak teraz gdy jest zdrowy to jest bardzo solidnym stoperem, którego rola w zespole jest dość ważna.
0
Akurat Vermaelen się nadaje
11
Świetnie byłoby w końcu zobaczyć od początku w jednym składzie Messiego, Suareza, Dembele i Cou :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Valverde akurat zawsze zaskoczy i nigdy w 100% nie sprawdzają się te przewidywane składy jak u innych trenerów, chyba że chodzi o mecz z przeciwnikiem z najwyższej półki to wiadomo, once de gala. Nie zdziwię się jak dzisiaj na ławce zacznie Rakitic, Busquets czy Suarez, jak dla mnie to potrzeba im dać już odpocząć.