0

Skład asa spoko, ewentualnie mundo. Nie ma co kombinować z alenia w pierwszym jeszcze jak nie ma busquetsa

7

Ten Kane to byłoby coś pięknego, ale niestety jakoś w to nie wierzę

0

Nie jestem zwolennikiem takie transfery u podobnych wynalazków, którzy mogą się sprawdzic, ale nie muszą. Fajnie byłoby kupić już gotowy produkt jak Luisito, choć to może być bardzo trudne.

5

Valverde zły po bramce Malcoma, że teraz będzie go musiał wpuszczac a to nie pasuje do jego koncepcji

2

Dawno nie oglądałem tak jednostronnego meczu w wykonaniu Barcelony

3

w końcu mecz którym można było sie emocjonować, nie ma co ukrywac ale w LaLidze, oprocz El Clasico nie ma takiego dreszczyku jak w trudnych spotakaniach LM. Messi zadziorny i waleczny, widac ze ta LM go kusi i nakręca, a Arthur mały Xavi, oby co raz wiecej szans do gry!

1

Kryzys, kryzys ale mam nadzieję, że od jutra zaczniemy z niego wychodzić z przytupem.

4

Jak zagra w tym sezonie więcej niż 5 spotkań to się zdziwie

0

A trzeba coś rezerwować? Czy jak przyjdę godzinę czy pół przed meczem to uda mi się spokojnie znaleźć miejsce?

0

Zadałem to samo pytanie, chętnie się dowiem również

0

Pytanie do ludzi z Krakowa, jestem jutro w tym o to właśnie mieście i chciałbym się dowiedzieć czy pooglądam gdzieś na rynku mecz Barcelony, a jak tak to jak nazywa się taki lokal. Dzięki i pozdrawiam

0

Gdzie w internecie wykupie naj tańszy pakiet na canal+? Mogą być też jakieś streamy gdy po wykupieniu dostanę lepsza jakość bez zacinki.

0

Witam państwa, niestety na nasz mecz ligi mistrzów z psv nie będzie mnie w domu, bo będę sobie odpoczywał w Krakowie, i takie pytanie do mieszkańców Krakowa, czy pooglądam gdzieś mecz z PSV na rynku? A jak tak to gdzie? Dziękuję i pozdrawiam

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

Po przeczytaniu 3-4 pytań odpuszczam, bo wiem że niczego ciekawego się nie dowiem

2

50 mln to spora kasa jak za Paulinho. Wydaje mi się że ten sezon będzie jego ostatnim na wystarczającym poziomie żeby pograć coś jeszcze w Barcelonie, za maksymalnie dwa sezony go już u nas nie będzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Fajnie byłoby ściągnąć De Jonga, ale wzmocnienie środka pola tym zawodnikiem lub Arturem na tę chwilę nie będzie jednak czymś mega fantastycznym. Przydałby się ktoś z topu.

0

Dobrze że za marzenia nie płacą gościu :)

2

Dawać mu szansę i powinno być dobrze

4

No tak wszystko na to wskazuje i nawet też nie podważam bo tak to właśnie wygląda, ale póki nie ma oficjalnego ogłoszenia to można mieć choć troszkę nadziei, że jeszcze na sezon był został

2

Tak cały czas było że plotki, plotki o jego odejściu, tylko jakieś stacje podawały, nigdy sam Iniesta, a tu nagle takie oczywiste, że odchodzi i każdy już o tym wie, czy Iniesta sam to już ogłosił? Coś mnie ominęło?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

wszystkie sklady fajne proponowane, podoba mi sie kazdy wariant

0

Iniesta już trenuje? Bo nie chce mi się odpalać filmiku na telefonie, z góry dzięki :D

0

Ale jakie to ma teraz znaczenie, że długo nie grał bo miał kontuzje i nie było z niego pożytku, jak teraz gdy jest zdrowy to jest bardzo solidnym stoperem, którego rola w zespole jest dość ważna.

0

Akurat Vermaelen się nadaje

11

Świetnie byłoby w końcu zobaczyć od początku w jednym składzie Messiego, Suareza, Dembele i Cou :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Valverde akurat zawsze zaskoczy i nigdy w 100% nie sprawdzają się te przewidywane składy jak u innych trenerów, chyba że chodzi o mecz z przeciwnikiem z najwyższej półki to wiadomo, once de gala. Nie zdziwię się jak dzisiaj na ławce zacznie Rakitic, Busquets czy Suarez, jak dla mnie to potrzeba im dać już odpocząć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?