0

Rafinha z Sociedad w pierwszym skladzie :)

1

Fajne mecze z Liverpoolem dawno nie graliśmy, a z Lisami chyba nie trzeba nic komentowac. Celtic jest nam bardzo dobrze znany, ale tez to juz nie jest ta druzyna co kiedys. Ogolnie na wielki +

0

Według mnie Arsenal pomimo wyniku 5:1 w dwumeczu i tak sprawił nam troche trudności były chwile w ktorych Arsenal mial swoje szanse i moglo byc bardziej stresujaco.

0

Transfer z najwyższej półki, ale niestety praktycznie nierealny.

0

Arda na skrzydle bedzie ciekawie :))

3

Chlopcy do bicia na 8 miejscu? hmm

2

Jak Villarreal jutro wygra to bedzie mial tylko 2 pkt straty do Realu, to moze i na 4 skonczy :D

1

Nie ma sposobu na zatrzymanie Messiego, Messi może najwyżej sam sie zatrzymać :D

3

Neymar może mieć slabsze dni, ale moze przyjsc taki dzien ze pozamiata wszystkich. Moze jak usiadzie na lawce z Las Palmas (aby odetchnąć) to z Arsenalem pokaze na co tak na prawde go stac.

0

Terab Barce mozna powiedziec czekaja "latwiejsze" mecz z druzynami takimi jak Levante, Gijon, Las Palmas czy w slabiej formie ostatnio Celta na CN, bedzie to okazja na odpoczynek dla kilku najwazniejszych naszych pilkarzy i mam nadzieje ze musi to wystarczyc. Do meczu z Arsenalem mozna dojsc nie az tak wyczerpanym jakbg sie moglo wydawac.

4

Liczylem dzisiaj na Bartre w pierwszym składzie a tu prosze...

1

Neymar :D

0

Jak dla mnie gracz ktory powinien odejsc w pierwszej kolejnosci bez progresu od kolejnego sezonu, jak slysze Sergi Roberto to w glowie mam tylko podanie pilki do najblizszego gracza z niczego innego nie mozna go zapamietac.

2

Skończy osmieszony tak samo jak Kompany ktory mowil ze Barca to poziom Stoke :)

0

Jak odejdzie Alves oni chca sie pozbywac jeszcze Montoy? No to ja dziekuje zeby nam zostal Douglas + jakis nowy transfer.

0

Nie ma po co zabierac mlodzikow gdy w Segunda toczy sie dla nich walka o utrzymanie w lidze, a ty tylko dopelnienie formalnosci.

0

Nie mówcie, że Gundogan jest słaby i nigdy nie był dobry... Przecież w sezonie gdy BvB grało w finale LM był to jeden z najlepszych obecnie pomocników w Europie i nikt nie pogardziłby takim piłkarzem w swojej kadrze.

0

Caly hotel tylko dla nich? :D

7

Ale za to wygrana z Realem bedzie smakowac duzo lepiej niz z Juve :D

0

Wtedy wliczaja sie tez asysty i kto lepszy w kanadycje zgarnia krola :D

0

dokladnie jakas miesniowa kontuzja.

0

Moge prosic o linki do skrotow wczorejszego meczu? Najlepiej do polskich ale jak sa jakies swietne zagraniczne tez chetnie przyjme. Dzieki z gory :)

0

O co chodzi z tym wkreceniem? Jaki sklad byl podany? :D

0

uspokoj sie :D

0

Dokladnie, ma dwa swojaki :D

0

Czyli idealna okazja na manite :) ale skromne 2:0 tez wystarczy, byle 3 pkt zostaly w Barcelonie.

0

Messi by gral podwieszonego i trzeb zabezpieczyc obrone a trojka w ataku wiecej opcji :D

1

A co wy na taki skład, przy słabej jak wiadomo w tym sezonie naszej pomocy: Bravo, Alves, Pique, Mathieu, Alba, Busquets, Rakitic/Mascherano, Messi, Neymar, Suarez, Pedro. To moglby byc calkiem fajny pomysl.

1

A co byście powiedzieli na transfer Bellerina do Barcelony? Młody prawy obrońca, hiszpan, wychowanek Barcy. Brzmi ciekawie.

0

Kurde mamy teraz kłopot, ponieważ w letnim okienku transferowym bralibyśmy ich chętnie a teraz w Barcelonie są ważniejsze pozycje do obsadzenia niż środek obrony. Na tej pozycji mamy kilku zawodników którzy póki co nas nie zawodza + Vermaelen który dołączy po kontuzji, ale patrząc na wiek naszych stoperów tj. Mascherano, Mathieu i właśnie Vermaelen, przydałby się jakiś dobry stoper na kolejne sezony, ale nie jest to priorytetem, może za sezon, dwa. Chociaż młody Laporte to mógłby być stoper na lata w Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?