Dzieniu
Dołączył/a: listopad 2014
Radymno
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rafinha z Sociedad w pierwszym skladzie :)
1
Fajne mecze z Liverpoolem dawno nie graliśmy, a z Lisami chyba nie trzeba nic komentowac. Celtic jest nam bardzo dobrze znany, ale tez to juz nie jest ta druzyna co kiedys. Ogolnie na wielki +
0
Według mnie Arsenal pomimo wyniku 5:1 w dwumeczu i tak sprawił nam troche trudności były chwile w ktorych Arsenal mial swoje szanse i moglo byc bardziej stresujaco.
0
Transfer z najwyższej półki, ale niestety praktycznie nierealny.
0
Arda na skrzydle bedzie ciekawie :))
3
Chlopcy do bicia na 8 miejscu? hmm
2
Jak Villarreal jutro wygra to bedzie mial tylko 2 pkt straty do Realu, to moze i na 4 skonczy :D
1
Nie ma sposobu na zatrzymanie Messiego, Messi może najwyżej sam sie zatrzymać :D
3
Neymar może mieć slabsze dni, ale moze przyjsc taki dzien ze pozamiata wszystkich. Moze jak usiadzie na lawce z Las Palmas (aby odetchnąć) to z Arsenalem pokaze na co tak na prawde go stac.
0
Terab Barce mozna powiedziec czekaja "latwiejsze" mecz z druzynami takimi jak Levante, Gijon, Las Palmas czy w slabiej formie ostatnio Celta na CN, bedzie to okazja na odpoczynek dla kilku najwazniejszych naszych pilkarzy i mam nadzieje ze musi to wystarczyc. Do meczu z Arsenalem mozna dojsc nie az tak wyczerpanym jakbg sie moglo wydawac.
4
Liczylem dzisiaj na Bartre w pierwszym składzie a tu prosze...
1
Neymar :D
0
Jak dla mnie gracz ktory powinien odejsc w pierwszej kolejnosci bez progresu od kolejnego sezonu, jak slysze Sergi Roberto to w glowie mam tylko podanie pilki do najblizszego gracza z niczego innego nie mozna go zapamietac.
2
Skończy osmieszony tak samo jak Kompany ktory mowil ze Barca to poziom Stoke :)
0
Jak odejdzie Alves oni chca sie pozbywac jeszcze Montoy? No to ja dziekuje zeby nam zostal Douglas + jakis nowy transfer.
0
Nie ma po co zabierac mlodzikow gdy w Segunda toczy sie dla nich walka o utrzymanie w lidze, a ty tylko dopelnienie formalnosci.
0
Nie mówcie, że Gundogan jest słaby i nigdy nie był dobry... Przecież w sezonie gdy BvB grało w finale LM był to jeden z najlepszych obecnie pomocników w Europie i nikt nie pogardziłby takim piłkarzem w swojej kadrze.
0
Caly hotel tylko dla nich? :D
7
Ale za to wygrana z Realem bedzie smakowac duzo lepiej niz z Juve :D
0
Wtedy wliczaja sie tez asysty i kto lepszy w kanadycje zgarnia krola :D
0
dokladnie jakas miesniowa kontuzja.
0
Moge prosic o linki do skrotow wczorejszego meczu? Najlepiej do polskich ale jak sa jakies swietne zagraniczne tez chetnie przyjme. Dzieki z gory :)
0
O co chodzi z tym wkreceniem? Jaki sklad byl podany? :D
0
uspokoj sie :D
0
Dokladnie, ma dwa swojaki :D
0
Czyli idealna okazja na manite :) ale skromne 2:0 tez wystarczy, byle 3 pkt zostaly w Barcelonie.
0
Messi by gral podwieszonego i trzeb zabezpieczyc obrone a trojka w ataku wiecej opcji :D
1
A co wy na taki skład, przy słabej jak wiadomo w tym sezonie naszej pomocy: Bravo, Alves, Pique, Mathieu, Alba, Busquets, Rakitic/Mascherano, Messi, Neymar, Suarez, Pedro. To moglby byc calkiem fajny pomysl.
1
A co byście powiedzieli na transfer Bellerina do Barcelony? Młody prawy obrońca, hiszpan, wychowanek Barcy. Brzmi ciekawie.
0
Kurde mamy teraz kłopot, ponieważ w letnim okienku transferowym bralibyśmy ich chętnie a teraz w Barcelonie są ważniejsze pozycje do obsadzenia niż środek obrony. Na tej pozycji mamy kilku zawodników którzy póki co nas nie zawodza + Vermaelen który dołączy po kontuzji, ale patrząc na wiek naszych stoperów tj. Mascherano, Mathieu i właśnie Vermaelen, przydałby się jakiś dobry stoper na kolejne sezony, ale nie jest to priorytetem, może za sezon, dwa. Chociaż młody Laporte to mógłby być stoper na lata w Barcelonie.