DzizuSS
Dołączył/a: wrzesień 2019
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda ze każdy z tych darmozjadów nas wykorzystuje i nie możemy zarobić na transferach.. ale takie życie po barto.
0
On to strasznie często powtarza. Z drugiej strony milion newsów o wypychaniu z klubu. Aż to wszystko jest nazbyt dziwne
0
@KibicBarcy84
Nie, to był zart. Lubię go. Na pewno bardziej od lengleta. Chłopak miał trochę pecha, trochę lewego agenta i trochę go poniosło z szamanem..
1
Dawno nic nie czytałem o Big Samie. Kiedy news że podpisał kontrakt z jakimś afrykańskim trzecioligowcem?
2
Teraz dawac Erica za Busiego!
1
Każdy transfer mnie cieszył, ale z coraz większymi problemami dot. de jonga, zaczynam się martwić co się może odwalić na koniec okienka..
1
Spokojnie, mamy mpoda kader, a za 5 lat też kogoś trzeba będzie kupić więc deal już gotowy, za 50mln do nas wróci.
4
Oni tam nie maja hal sportowych czy głupich namiotów klima?
0
@Destiny
Nie chodzi mi o robienie burzy czy wieszanie psów na lewym przez niektórych. Chodzi o ciągle komentarze i wywiady. Odszedł to doszedł, po co dalej się wypowiadać..
0
Ale Niemce mają bol D. Nawiazujac do klasyka kina pl: Odszedł to odszedł na ch drążyć temat..
1
@wojopancer
Określenie "bezpośredni rywal" zmienia brzmienie tej wypowiedzi. Dla nas RM jest bezpośrednim rywalem, a nie Sevilla. Przynajmniej po tym okienku taką należy mieć nadzieję
4
Xavi odwali jakiś atak bombowy w Maiami.. źle mu z oczu patrzy i za długo siedział u arabusów:D
0
@Czarny_ck
Albo bedzoe grał za busiego
0
@Bagsik88
Ale chcesz potwierdzić mój argument?
0
@Bagsik88
I depay w Lyonie był beznadziejn, tak samo jak wijaldun w lpoolu?
0
@Bagsik88
Tzn darmowych? Masakra ale z niego głupek...
0
@th@les
Oczywiście że tak. A co xavi ma miec jakies secjaln3 względy? Koeman za sam pomysł byłby przez wielu wywalany, setin by dostał po uszach że Messi mu kazał Lewego ściągnąć..
1
Na ile on nie chce do man utd, a na ile są niewyjaśnione tematy z zaległymi wypłatami..
Dziwne czasy.. piłkarze wybierają sobie z kim klub może gadać o ich transferze (lewy), albo jak tutaj stają okoniem, że nie odejdą.. Kiedyś nie byli tacy marudni czy media nie wchodziły tak głęboko?
0
Jak widzę te liczby to też bym w sumie chciał..
1
W Afryce mieszkał ten wstydliwy koleszka
0
@Virusk3
Wolę zjesc frytki i nie oglądać Pjanica..
0
@El dominatore
Nie znasz dowcipu o czarnym na pasach? :d
1
A ogolony był, czy sie zapuścił?
2
@El dominatore
Żeby dojść na boisko treningowe trzeba przejść przez pasy..
0
Nie najlepsze bo xavi to nie taki super człowiek jak każdy chce myśleć. Przegląd gry miał, może teraz jako trener pokaże jakiś warsztat i tyle.
1
Masakra.. trzecz współpracowników spotyka się w siedzibie firmy. Jeszcze napiszcie, że robią coś w zwiazku z Barca i zrobię szpagat..
0
@pawel_was
Chelsea dawała 60 ale w funtach
0
@Nieznajomy
Tak od nas ktoś odkupi gracza który się nie sprawdził za 50mln jeśli my wydamy 70+
Spr jak było z cou..
0
@Emerald
Alonso nie znam, ale po komentarzach wnoszę że alba go wciąga jedna dziurka. Poza tym alba bedzoe grał jeszcze sezon minimum, więc po co trochę mlodszy średniak?
Azpili to poza grajkiem jest jeszcze mentalność więc tutaj jestem za, ale co z po za 1-2 lata..
A co do Lewego, chciałbym, przyda się, ale z tym co Niemcy odwalają z cena to masakra.
0
Prezydenci się zmieniają, a tendencja ta sama. Każdy klubik będzie nas próbował rżnąć na kasę. Gestapowcy jeszcze gorzej..