DzizuSS
Dołączył/a: wrzesień 2019
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czekam z utęsknieniem na więcej newsów o sprzedaży naszych gwiazd
0
@MalanFCB
No właśnie czyli Mingo ma talent jeśli odchodzi, a puig dalej robi gały w szatni
0
To depay zostaje?
1
Od nas chcą 100 za Silve, a my de jonga pewnie puścimy za 50-60 max (i to jest myślenie zyczeniowe)..
Interes robi się sprzedajac drogo a kupujac zastępstwa tanio, a w Barcy tego nigdy nie ogarniali, nawet przed eraBarto
5
Jeden mecz w PL i połamany?
1
@hazo428 z tobą zgodzić się należy mistrzu yoda
0
Ale Brajt im pojechał.. coraz bliżej powtórki z zeszłego okienka transferowego.
0
@Gappeq
Nawet 50 razy. Ale jak wy możecie wierzyć w te bujdy
0
Wy z tym salahem na serio się podniecacie?
0
Się chłopak odbuduje jak cou i jeszcze będziemy płakać. Może te wypo na 12mc to nawet dobrze, później się za jakąś dobrą kasę go puści
1
Ja czegoś nie ogarniam. Zostajemy z 4 obrońców z których każdy może być w podstawie.. Murowana 11-a to Aruajo, ciągle lider Piket, reprezentant hiszpani Garcia, podstawowy z Chealse Chrustansen.. Nie mamy podobno kasy a jeszcze szukamy znane i w miarę drogie nazwisko na SO. To nie jest pozycja na której sie rotuje bo są zmęczeni, tu jedynie kontuzje lub zla forma może wywalić z podstawy.
0
@ForcaBarca12
No właśnie ja mowie.. Chyba mogę mieć takie zdanie, co?
0
@ForcaBarca12
Dobra kolego. Jak kupimy koulybalego, lewego, solera i gaye albo chociaż dwóch to podasz mi swój adres i wyślę Ci jakąś dobrą łyche
0
@ForcaBarca12
Przypomnę ci ze w tym tekście bie piszą tylko o christensenie. Pomijając ten drobny szczegół transfer jest za darmo ale wynagrodzenie i premie dla sąsiada i cioci stryjecznej juz nie. Pomijając ten kolejny szczegół w tym tekście opisano tylko SO
0
Tak tak tak, w gabinecie laporty siedzą świstaki i zawijają czekoladki w złotko. W skarbcu aż się przelewa, tyle tych transferów zrobimy latem ...
0
20mln ... premier leage... kpina
0
Lepiej późno niż wcale. Gdyby się uparł to pewnie miał możliwość dalej to ciągnąć
0
20mln, na premier leage. Kpina. Chcę wierzyć że to pokłosie starych rządów i wysokich kontraktów, a nie kontynuacja złych nawyków..
1
Niech się wszyscy j... z tymi wypożyczeniami.
4
Memphis na 10! Na to czekałem! W końcu jakąś zmiana z podejściem, ciekawe czy pyknie już za pierwszym razem. Vamos!!!
0
Puig i będzie się działo
2
Ofkoz że Ferran będzie. Rotacja poziom 0.. chociaż niżej, na zero był koeman
0
@Kuba0723
Co w związku z tym? Chyba jasno napisałem "nie zdziwię się jeśli dostaniemy klepy.."
0
Nie zdziwię się jeśli dostaniemy klepy i koniec końców nie będzie lm. Ale obym się mylil, żeby chłopaki nabrali przy xavim woli zwycięstwa, walki do końca.
Betis walczy o lm
Celta to był zawsze niewygodny przeciwnik
Getafe do pyknięcia
Villarreal walka o le
1
Ja bym chciał jeszcze R10
0
Można sprzedać ale l. de jonga
0
@denks1984
To chyba nie kasa na nas.
3
Ehh ta nasza chora miłość do wychowanków i tego całego dna..
0
Za puiga. Booooom!
0
Szukaliście drugie w szatni do puiga. A mamy 3 :D