0

Nie rozumiem dlaczego Dembele na ľawie???

5

Busi 9 buahaha
Nawet niewidomi wiedza ze to najlepszy DP na planecie..

1

I nigdy nie będzie...

0

Poniżej wora....

0

Świetny wybòr trenera.
Bedzie dobry mecz..

0

Nie..
Barca nie powinna zakontraktowac po raz drugi takiego zawodnika.

0

I ja tak mysle..
Ale cos chyba jest na rzeczy..

0

Co ty wogòle gadasz zle porowanie????????
Nie bratasz sie z kims drugi raz ,kto juz raz cie oszukał bo znowu ro zrobi...
Ale ty chyba zycia nie znasz..

0

Mysle ze real musialby zaplacic za niego kolo 300 ml n..
Ciekawe czy wyłożyliby tyle siana ????

1

To chyba ty nie rozumiesz synku....

1

Nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki....

0

Pieniądze nie Grają...
Dziekuje za uwagę.

0

a propo 400 mln e wlasnie poszło w piz.....u

0

Wlasnie jego slaba gra oslabia morale..
Bo wszyscy oczekuja wzmocienia po zmianie a tu wchodzi G i wszyscy wiedza jak bedzie gral..

0

Zgadzam sie Panie...
Niewiedziec czemu trener tak nie myśli

2

Nie rozumiem dlaczego w takim razie nie wystawil Cou i Dembele od pierwszej minuty..
Oni porzebuja GRYY......

0

Wynik to wina 50% trener 50% sędzia
Jak sie maja zgrywac Dembele i Cou ???
Własnoe w takich meczach.
Luka niestety porażka

1

Jak mozna tak oszukiwac ludzi..
Najpierw nie widzial reki u bramkarza a pozniej karny z du...y
Madryt dziala...

0

Nie rozumiem...

0

Nawet tu piszą sami ze francja mi inny przelicznik..
Nie kapuje tego..

11

Gdzie liga Hiszpanska Angielska Wloska czy Niemiecka a gdzie francuska heh

0

W mundo MESSI jakby lecial na promocje do Media. Heh..

1

Mysle ze środek troche spi..
Rakieta wczoraj dramat .
Busiemu tez wczoraj szło jak po grudzie..

1

Chcieliście Pauline w pierwszej 11 to macie...
Powolny od kilku spotkan Rakieta..
Busiemu ktos dzisiaj zabrał talent..
Jakby nie DUŻO szczęścia bylo by po wszystkim

7

Rakieta na lawe

Vidal za roberto

Roberto za Rakiete

Dembele za Pauline

5

Czy ty widziałes kiedys mecz w ktòrym Andrzej wypadł dobrze..????

0

Oczywiscie ze tak, wcale tego nie nyguje ,ale nie tak drogich w tak kròtkim czasie od transferu...
Plus to ze Dembele nie pokazal jeszcze swoich mozliwości a po kontuzji ostatio i tak prezentował sie nie źle.

1

Tak jest ... kupujemy za ponad 100 mln ze by odrazu sprzedac albo wypożyczyć..

0

13 goli i 15 asyst w lidze ogòrkowej...

0

Ogolnie zgadzam sie ze wszystkim co napisales poza tym ze krystyna zrobil roznice. Wiem ze strzelil 2 gole ale jeden z karnego a drugi po faulu i z przypadku. Oczywiscje zawodnik musi sie znalesc w sytuacji.. i to jest fakt. A $$$mar nie umial sie odnaleść poza kilkoma dryblingami.
Pierwszy raz chyba sie cieszylem ze real wygral,bardzo chcialem zeby utarli nosa petroszejkom i zdrajcy..Pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?