EGON1128
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie rozumiem dlaczego Dembele na ľawie???
5
Busi 9 buahaha
Nawet niewidomi wiedza ze to najlepszy DP na planecie..
1
I nigdy nie będzie...
0
Poniżej wora....
0
Świetny wybòr trenera.
Bedzie dobry mecz..
0
Nie..
Barca nie powinna zakontraktowac po raz drugi takiego zawodnika.
0
I ja tak mysle..
Ale cos chyba jest na rzeczy..
0
Co ty wogòle gadasz zle porowanie????????
Nie bratasz sie z kims drugi raz ,kto juz raz cie oszukał bo znowu ro zrobi...
Ale ty chyba zycia nie znasz..
0
Mysle ze real musialby zaplacic za niego kolo 300 ml n..
Ciekawe czy wyłożyliby tyle siana ????
1
To chyba ty nie rozumiesz synku....
1
Nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki....
0
Pieniądze nie Grają...
Dziekuje za uwagę.
0
a propo 400 mln e wlasnie poszło w piz.....u
0
Wlasnie jego slaba gra oslabia morale..
Bo wszyscy oczekuja wzmocienia po zmianie a tu wchodzi G i wszyscy wiedza jak bedzie gral..
0
Zgadzam sie Panie...
Niewiedziec czemu trener tak nie myśli
2
Nie rozumiem dlaczego w takim razie nie wystawil Cou i Dembele od pierwszej minuty..
Oni porzebuja GRYY......
0
Wynik to wina 50% trener 50% sędzia
Jak sie maja zgrywac Dembele i Cou ???
Własnoe w takich meczach.
Luka niestety porażka
1
Jak mozna tak oszukiwac ludzi..
Najpierw nie widzial reki u bramkarza a pozniej karny z du...y
Madryt dziala...
0
Nie rozumiem...
0
Nawet tu piszą sami ze francja mi inny przelicznik..
Nie kapuje tego..
11
Gdzie liga Hiszpanska Angielska Wloska czy Niemiecka a gdzie francuska heh
0
W mundo MESSI jakby lecial na promocje do Media. Heh..
1
Mysle ze środek troche spi..
Rakieta wczoraj dramat .
Busiemu tez wczoraj szło jak po grudzie..
1
Chcieliście Pauline w pierwszej 11 to macie...
Powolny od kilku spotkan Rakieta..
Busiemu ktos dzisiaj zabrał talent..
Jakby nie DUŻO szczęścia bylo by po wszystkim
7
Rakieta na lawe
Vidal za roberto
Roberto za Rakiete
Dembele za Pauline
5
Czy ty widziałes kiedys mecz w ktòrym Andrzej wypadł dobrze..????
0
Oczywiscie ze tak, wcale tego nie nyguje ,ale nie tak drogich w tak kròtkim czasie od transferu...
Plus to ze Dembele nie pokazal jeszcze swoich mozliwości a po kontuzji ostatio i tak prezentował sie nie źle.
1
Tak jest ... kupujemy za ponad 100 mln ze by odrazu sprzedac albo wypożyczyć..
0
13 goli i 15 asyst w lidze ogòrkowej...
0
Ogolnie zgadzam sie ze wszystkim co napisales poza tym ze krystyna zrobil roznice. Wiem ze strzelil 2 gole ale jeden z karnego a drugi po faulu i z przypadku. Oczywiscje zawodnik musi sie znalesc w sytuacji.. i to jest fakt. A $$$mar nie umial sie odnaleść poza kilkoma dryblingami.
Pierwszy raz chyba sie cieszylem ze real wygral,bardzo chcialem zeby utarli nosa petroszejkom i zdrajcy..Pozdro