2

Zgadzam sie..
Tak czy inaczej ktos bedzie płakał i to bedzie piękny widok

6

Mundo Kozak...
Nr 2 heh

1

To bedzie piekny mecz..
Chyba wole zeby odpadlo P$g...

0

Cou jest u nas od miesiaca a Dembele wraca po ciezkiej kontuzji..
Dajmy im troche czasu..

2

Obejże ten mecz z wielką przyjemnością..

1

Heh racja..
Ale powoli nie wszyscy na raz ;)

19

PSG VS REAL..
Kto by nie przegrał bede zadowolony.

1

Mysle ze srodek Busi i Mina a na DP Rakieta

0

A Dembele gdzie??

0

Dobrze miec takie dylematy..
Mysle ze Cou powinien zmieniac Raz inieste na prawej a raz Rakiete na lewej a mam nadzieje ze w koncu na dobre zastapi Inieste.
A Dembele na skrzydło jak wczesniej.
Taka mam koncepcje

1

Wszystkie najgorsze slowa cisna sie na usta..
Musze sie powstrzymac bo znowu dostane bana.
Chyba wiekszosc z nas ma podobne odczucia..

2

Rakieta dzis strasznie słabo.
Wolny i powolny

1

Moim zdaniem bedzie lepszy od Złowòwki..
Gra bardziej zespołowo i nie spowalnia gry .

0

Świeć Panie nad Gòmezem...

0

U nas gra sie zespolowo a czasmi wydawalo mi sie ze akcje byly przez $$$$mara zpowalniane ( z calym szcunkiem dla jego umiejetnosci) i tracilismy elemęt zaskoczenia. I zgadam sie ze w zamian wyszlismy na tym lepiej bo mamy dwoch swietnych zawodnikow zamias jednego.
(A nawet 3 bo jeszcze Paulina)

0

Slabe to plakanie Rakiety...

Nie ma go i tyle. Jak sie zchowal???

Zostawil kolegow i uciekl po cichu..

W zamian mamy zaje fajnnych mlodych dobrze wyszkolonych dwoch perspektywicznych pilkarzy ktorzy sa przyszłoscia Barcy. (Cou i Dembele)

Cou zaplacil kupe siana ...tak chcial u nas grac.

A dla $$$mara liczy sie tylko $$$mar..

A jak pojdzie do bialych to jeszcze bardziej u nas wszyscy go znienawidza... a tak pewnie bedzie.

0

Mi sie wydaje ze on sam chcial do nas

0

Real chcial sprowadzic Messiego w 2013...
A kiedy nie chcieli go sprowadzic..
Zawsze chca naszych zawodnikow bo sa najlepsi na swiecie.
My od nich nie chcemy nikogo.

0

Złotòwka jest wyzej wyceniany od Mesiasza chyba tylko z uwagi na wiek a nie na przydatność dla zespołu, bycie kluczowym graczem i decydującym o losach spotkania graczem.
Już nie mowiac o Trofeach...

2

Pilka nozna jest obecnie na takim poziomie jak nigdy wczesniej...
Tak ze tego..

0

A z kad on moze wiedziec jak Messiego to on widzial tylko w tv

0

Brac i szybko uciekac bo sie rozmyślą..

0

Tak to widze...

18

Że niby co takiego zrobiono Hajsmanowi ???
Przedłużono z nim umowe i szykowano go na nastepce Mesiasza. A PANICZ odwdzięczył sie tak ze nic nikomu nie mòwiąc dogadal sie z ciapkami i na kilka dni przed zakonczeniem okienka po cichu zerwał sie pozostawiajac drużyne na lodzie z naklejką mamy 222 mln i MUSIMY kogos kupic bo jrstesmy w czarnej D...

4

Potrzebny on nam jak druga dziòra w du...e...

0

Zawsze był dobry tylko ze papierowy

0

Słabo to wyglada...

1

Neysmark zaznaczyl ze jest szczesliwy w p$g.....
Hehehehe wlasnie widac...

0

Czekamy na dotyk Xaviego".....

0

No tak ale jak masz głowe zapchaną myslami o rodzinie to moze byc roznie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?