EGON1128
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zgadzam sie..
Tak czy inaczej ktos bedzie płakał i to bedzie piękny widok
6
Mundo Kozak...
Nr 2 heh
1
To bedzie piekny mecz..
Chyba wole zeby odpadlo P$g...
0
Cou jest u nas od miesiaca a Dembele wraca po ciezkiej kontuzji..
Dajmy im troche czasu..
2
Obejże ten mecz z wielką przyjemnością..
1
Heh racja..
Ale powoli nie wszyscy na raz ;)
19
PSG VS REAL..
Kto by nie przegrał bede zadowolony.
1
Mysle ze srodek Busi i Mina a na DP Rakieta
0
A Dembele gdzie??
0
Dobrze miec takie dylematy..
Mysle ze Cou powinien zmieniac Raz inieste na prawej a raz Rakiete na lewej a mam nadzieje ze w koncu na dobre zastapi Inieste.
A Dembele na skrzydło jak wczesniej.
Taka mam koncepcje
1
Wszystkie najgorsze slowa cisna sie na usta..
Musze sie powstrzymac bo znowu dostane bana.
Chyba wiekszosc z nas ma podobne odczucia..
2
Rakieta dzis strasznie słabo.
Wolny i powolny
1
Moim zdaniem bedzie lepszy od Złowòwki..
Gra bardziej zespołowo i nie spowalnia gry .
0
Świeć Panie nad Gòmezem...
0
U nas gra sie zespolowo a czasmi wydawalo mi sie ze akcje byly przez $$$$mara zpowalniane ( z calym szcunkiem dla jego umiejetnosci) i tracilismy elemęt zaskoczenia. I zgadam sie ze w zamian wyszlismy na tym lepiej bo mamy dwoch swietnych zawodnikow zamias jednego.
(A nawet 3 bo jeszcze Paulina)
0
Slabe to plakanie Rakiety...
Nie ma go i tyle. Jak sie zchowal???
Zostawil kolegow i uciekl po cichu..
W zamian mamy zaje fajnnych mlodych dobrze wyszkolonych dwoch perspektywicznych pilkarzy ktorzy sa przyszłoscia Barcy. (Cou i Dembele)
Cou zaplacil kupe siana ...tak chcial u nas grac.
A dla $$$mara liczy sie tylko $$$mar..
A jak pojdzie do bialych to jeszcze bardziej u nas wszyscy go znienawidza... a tak pewnie bedzie.
0
Mi sie wydaje ze on sam chcial do nas
0
Real chcial sprowadzic Messiego w 2013...
A kiedy nie chcieli go sprowadzic..
Zawsze chca naszych zawodnikow bo sa najlepsi na swiecie.
My od nich nie chcemy nikogo.
0
Złotòwka jest wyzej wyceniany od Mesiasza chyba tylko z uwagi na wiek a nie na przydatność dla zespołu, bycie kluczowym graczem i decydującym o losach spotkania graczem.
Już nie mowiac o Trofeach...
2
Pilka nozna jest obecnie na takim poziomie jak nigdy wczesniej...
Tak ze tego..
0
A z kad on moze wiedziec jak Messiego to on widzial tylko w tv
0
Brac i szybko uciekac bo sie rozmyślą..
0
Tak to widze...
18
Że niby co takiego zrobiono Hajsmanowi ???
Przedłużono z nim umowe i szykowano go na nastepce Mesiasza. A PANICZ odwdzięczył sie tak ze nic nikomu nie mòwiąc dogadal sie z ciapkami i na kilka dni przed zakonczeniem okienka po cichu zerwał sie pozostawiajac drużyne na lodzie z naklejką mamy 222 mln i MUSIMY kogos kupic bo jrstesmy w czarnej D...
4
Potrzebny on nam jak druga dziòra w du...e...
0
Zawsze był dobry tylko ze papierowy
0
Słabo to wyglada...
1
Neysmark zaznaczyl ze jest szczesliwy w p$g.....
Hehehehe wlasnie widac...
0
Czekamy na dotyk Xaviego".....
0
No tak ale jak masz głowe zapchaną myslami o rodzinie to moze byc roznie..