0

Co to ma być?????
Klub mowi ze zostaje a jakies pismaki ze zaakceptował....
Ale kibel..

0

Pięknie !!!Ale WSTYD...

0

No no , jak nie maja co zrobic z pieniędzmi to niech mi dadzą i przestaną się kompromitować......
Gdzie jest w tym wszystkim Klub i Wartości ktòre mu przyświecają......???
VIVA BARCA!!!!!!!!!

0

czytałem ze M City
Pep troche przesadza...

0

pewnie Juventus heh...

0

Heh Hiszpania na pewno sie nie zgodzi...
podatek dla najbogatszych jest koło 45%, piłkarze zasilają dużą część budżetu..

0

tak Inieste Daniego , Neya , Messiego, Busiego hhehehehehehhe

1

Świetna informacja , nie przestaje pomagać klubowi
Viva Barca !!!

0

Niech sobie wsadza..

3

jak juz zaden herera tyko Roberto
na PO mamy wracajacego Vidala ale Bellerin tez by sie przydał
a koło Mesiasza Coutinho

0

Bylem ,dziala wszystko bardzo dobrze.
Atmosfera taka ze nie ma czasu na telefon zobaczyc,i zeby czegos nie przeoczyc.
A w przerwie mozna machnac upragnione selfi ma Camp Nou..

0

Mysle ze prz jednej bramce lekko zawalil ale i tak bedzie z niego pociecha na lata..

3

nie nie jeszcze raz nie Rafa to dobry pomocnik i jeszcze wszystkiego nie pokazal,pogonic tego Gomesa czy Gomeza,Rakiete albo ewetualnie Arde.
Jezeli Andrewno ma potencjal to co dopiero Rafa..

0

Po prostu jest słaby albo do nas nie pasuje proste

0

No no moze byc z niego materiał na pierwsza 11
Wiem ze przeciwnik nie byl za bardzo wymagajacy ale statystyki nie kłamią

0

Racja, Denis tez nie mial az tylu okazji zeby sie pokazac..

1

A zwszystkich pomocnikòw jest najsłabszy

0

No i do tego Ney

0

Ciekawsze owszem, ale.mało prawdopodobne.

0

Niech przestaną sie pogrążać

5

Szkoda, srodek: Busi Rafinha Coutinho byłby bardzo ciekawy.

2

Buahahahahha za bramki ze spalonego .
Juz to widze jak wygra I beda pokazywac wszystkie bramki na was na EuroSporcie :)

0

napisalbym co mysle ale zaraz znowu dostane bana
Barca Barca Barca!!!

0

Znowu to Andrewno..

0

oho zaczyna sie..
jest cos na rzeczy

0

Dno dno dno
Jak to gdzie sie znajduja..

6

ma papiery na Barcę

28

Ciesze sie ze ktos to głosno powiedzial

1

Roberto do Pomocy

2

i tym przemilym akcentem..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?