EGON1128
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co to ma być?????
Klub mowi ze zostaje a jakies pismaki ze zaakceptował....
Ale kibel..
0
Pięknie !!!Ale WSTYD...
0
No no , jak nie maja co zrobic z pieniędzmi to niech mi dadzą i przestaną się kompromitować......
Gdzie jest w tym wszystkim Klub i Wartości ktòre mu przyświecają......???
VIVA BARCA!!!!!!!!!
0
czytałem ze M City
Pep troche przesadza...
0
pewnie Juventus heh...
0
Heh Hiszpania na pewno sie nie zgodzi...
podatek dla najbogatszych jest koło 45%, piłkarze zasilają dużą część budżetu..
0
tak Inieste Daniego , Neya , Messiego, Busiego hhehehehehehhe
1
Świetna informacja , nie przestaje pomagać klubowi
Viva Barca !!!
0
Niech sobie wsadza..
3
jak juz zaden herera tyko Roberto
na PO mamy wracajacego Vidala ale Bellerin tez by sie przydał
a koło Mesiasza Coutinho
0
Bylem ,dziala wszystko bardzo dobrze.
Atmosfera taka ze nie ma czasu na telefon zobaczyc,i zeby czegos nie przeoczyc.
A w przerwie mozna machnac upragnione selfi ma Camp Nou..
0
Mysle ze prz jednej bramce lekko zawalil ale i tak bedzie z niego pociecha na lata..
3
nie nie jeszcze raz nie Rafa to dobry pomocnik i jeszcze wszystkiego nie pokazal,pogonic tego Gomesa czy Gomeza,Rakiete albo ewetualnie Arde.
Jezeli Andrewno ma potencjal to co dopiero Rafa..
0
Po prostu jest słaby albo do nas nie pasuje proste
0
No no moze byc z niego materiał na pierwsza 11
Wiem ze przeciwnik nie byl za bardzo wymagajacy ale statystyki nie kłamią
0
Racja, Denis tez nie mial az tylu okazji zeby sie pokazac..
1
A zwszystkich pomocnikòw jest najsłabszy
0
No i do tego Ney
0
Ciekawsze owszem, ale.mało prawdopodobne.
0
Niech przestaną sie pogrążać
5
Szkoda, srodek: Busi Rafinha Coutinho byłby bardzo ciekawy.
2
Buahahahahha za bramki ze spalonego .
Juz to widze jak wygra I beda pokazywac wszystkie bramki na was na EuroSporcie :)
0
napisalbym co mysle ale zaraz znowu dostane bana
Barca Barca Barca!!!
0
Znowu to Andrewno..
0
oho zaczyna sie..
jest cos na rzeczy
0
Dno dno dno
Jak to gdzie sie znajduja..
6
ma papiery na Barcę
28
Ciesze sie ze ktos to głosno powiedzial
1
Roberto do Pomocy
2
i tym przemilym akcentem..