0

Niestety ale wyglada na to ze ostatnie transfery byly nie udane ,poza Umtitim.
Poza tym lawka trenerska tez chyba stracila pomysł na ta druzynę.
Potrzeba nam wzmocnień szczegolnie w srodku pola i na bokach obrony.
Jakis zapasowy solidny napastnik tez by sie przydal.

0

Jest po prodty slaby

0

Kurcza Paka oby tak..

0

+ "fantastyczna" gra AG21 ..

0

GRAMY OSTATNIO DRAMAT i tym strasznym akcentem zakonczmy bo żal na to patrzec ,naprawde żalll...

1

Lepiej sie podaj do dymisji bo poziom ostatnich transferow jest poniżej wora..
Zeby tu grac trzeba byc wyjątkowym a nie przypadkowym BARCA BARCA BARCA !!!!

0

Nie obrażaj Kapustki

4

Co sie z toba stało moja Kochana drużyno???

0

To jest jak gra q fife
Co strzał bramka

0

I jeszcze wpuscił Gomesa .
Ja chyba śnie...

0

Nie wierze Andrewno.....6:0

5

Srodka nie ma
Srodka nie ma
Srodka nie ma
Srodka nie ma
.....

0

Buahahahahahahha ty bucu chyba ogladales inny mecz

6

Musimy zagrac na zero z tyłu, dlatego czterech obroncow.
A jak zobacze Andrewno to OSZALEJEEE!!!

0

Musimy zagrac czterema obroncami bo tam bedzie ciężko .Tam przertzymac ataki a u nas ich dobic
Roberto Pique Umtiti Alba-Masche,Rakieta Iniesta

0

Amen.
Zeby grac w Barcy musisz sie wyróżniac !!!!

1

Gomes obniża morale zespołu , i nikt nie czuje sie pewnie na boisku.. kiedy on gra bo jak inaczej wytłumaczyc tak rozne dwie postawy w ciagu tygodnia

0

Napastnicy zyja z podan
Brak srodka pola

0

A kto???
Jak zawodnicy widza ze Andrewno wychodzi w pierwszej 11 to im sie grac odechciewa

0

Sedzia kondon tylko czekal na okazje

0

Jprd nareszcie zdjeli to Drewno

0

Srodek pola.. dzieki AD21 mamy kolejna szanse przegrac

0

Boją sie że złapie jakąś kontuzje a na Juve jest niezbędny..

0

Każe mu grac do tyłu i nie dawac nic od siebie???
Hehe to bardzo możliwe...

0

Albo Lucho .! !!!

0

Na ławke :) heheh

1

Sorry ale Gomes nie

0

Sila w prostocie

12

g-drewno to 40 milionowy niewypal trzeba to glosno powiedziec

85% podan do tylu a reszta to straty

0

juz 2;0 plecy ...................

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?