EGON1128
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety ale wyglada na to ze ostatnie transfery byly nie udane ,poza Umtitim.
Poza tym lawka trenerska tez chyba stracila pomysł na ta druzynę.
Potrzeba nam wzmocnień szczegolnie w srodku pola i na bokach obrony.
Jakis zapasowy solidny napastnik tez by sie przydal.
0
Jest po prodty slaby
0
Kurcza Paka oby tak..
0
+ "fantastyczna" gra AG21 ..
0
GRAMY OSTATNIO DRAMAT i tym strasznym akcentem zakonczmy bo żal na to patrzec ,naprawde żalll...
1
Lepiej sie podaj do dymisji bo poziom ostatnich transferow jest poniżej wora..
Zeby tu grac trzeba byc wyjątkowym a nie przypadkowym BARCA BARCA BARCA !!!!
0
Nie obrażaj Kapustki
4
Co sie z toba stało moja Kochana drużyno???
0
To jest jak gra q fife
Co strzał bramka
0
I jeszcze wpuscił Gomesa .
Ja chyba śnie...
0
Nie wierze Andrewno.....6:0
5
Srodka nie ma
Srodka nie ma
Srodka nie ma
Srodka nie ma
.....
0
Buahahahahahahha ty bucu chyba ogladales inny mecz
6
Musimy zagrac na zero z tyłu, dlatego czterech obroncow.
A jak zobacze Andrewno to OSZALEJEEE!!!
0
Musimy zagrac czterema obroncami bo tam bedzie ciężko .Tam przertzymac ataki a u nas ich dobic
Roberto Pique Umtiti Alba-Masche,Rakieta Iniesta
0
Amen.
Zeby grac w Barcy musisz sie wyróżniac !!!!
1
Gomes obniża morale zespołu , i nikt nie czuje sie pewnie na boisku.. kiedy on gra bo jak inaczej wytłumaczyc tak rozne dwie postawy w ciagu tygodnia
0
Napastnicy zyja z podan
Brak srodka pola
0
A kto???
Jak zawodnicy widza ze Andrewno wychodzi w pierwszej 11 to im sie grac odechciewa
0
Sedzia kondon tylko czekal na okazje
0
Jprd nareszcie zdjeli to Drewno
0
Srodek pola.. dzieki AD21 mamy kolejna szanse przegrac
0
Boją sie że złapie jakąś kontuzje a na Juve jest niezbędny..
0
Każe mu grac do tyłu i nie dawac nic od siebie???
Hehe to bardzo możliwe...
0
Albo Lucho .! !!!
0
Na ławke :) heheh
1
Sorry ale Gomes nie
0
Sila w prostocie
12
g-drewno to 40 milionowy niewypal trzeba to glosno powiedziec
85% podan do tylu a reszta to straty
0
juz 2;0 plecy ...................