Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Antimadridista_WR Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo, ez.
Woczoraj przez ostatnie 20 minut się skupiałem tylko na meczu żeby nie stracili, tak to jakbym jakiś sparing włączył się czułem xD
0
@RafiVeB Też z tego się śmiałem w myślach jakiś czas temu :D
6
@Kessie @MichuZ44 Śmiechu będzie co nie miara
2
@Bolton Mój kolega @Kessie dba żeby miał zawsze pełen zbiornik
5
Ekitike będzie brany w obroty przez naszego ambasadora w Afryce? @Frimpong
1
@mmaciass Obie drużyny nieco zajechane będą, Newcastle po grze 10 vs 11 i meczu pucharowym z City w sobotę, a Barca po Atletico na chorej intensywności i Bilbao, jestem ciekaw jak to bedzie wygladac
11
Pięknie poszedł
5
Manchester City został w tym sezonie przekręcony już 115 razy. NIe wierzycie? wpiszcie w Google Manchester City 115
2
@escarabajo Jestem zahartowany przez jednego Hiszpana na ławce
3
Fajnie się rusza, podoba mi się, trzeba będzie włączyć jakiś mecz
8
Morgan Gibbs-White, dla mnie szef
2
@mekston Nie jesteście gotowi na to 0.10 xG Arsenalu i wygranej 1:0 po samobóju Haalanda z rożnego
1
@BulaKG Tak samo przekręcone jak nie został wyrzucony Cherki i Silva z boiska w dwóch meczach pod rząd
5
@Gibbon_FCB Realowi to Getafe u siebie sprawia zagrożenie, wy zabawni jesteście
0
@bartekvisca Real nie ma żadnych szans i tak
4
Nottingham wytrzymajcie pls
1
@Kessie Najchętniej bym to wyłączył xD
0
@July_6_BcN W jeden dzień wszystko można zrealizować :D
4
@blakkudium Niedobre novinky
1
@Kozinho. To już od 22 lat
0
@July_6_BcN Piwo z Mentzenem, piłka i kulki, będę robił za pamiętnik
5
@July_6_BcN Akurat nie
1
@sebasarna Używałem z apteki kilka razy tych samych i nic mi nie było.
0
@July_6_BcN Jesteśmy już na trzy wydarzenia umówieni przecież
2
@Kessie Hahaha, królowa xD
0
@July_6_BcN Mylisz się, jestem wybredny jeśli chodzi o towarzystwo
1
@July_6_BcN Ostatnia rzecz na jaką bym się zgodził w życiu xD
0
@July_6_BcN Wiem z jakiego powodu xD
To my na wycieczce
3
Wielki Arsenal 1:0
2
@July_6_BcN Tylko Ciebie i siostrzenicę :P