0

@Antimadridista_WR Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo, ez.
Woczoraj przez ostatnie 20 minut się skupiałem tylko na meczu żeby nie stracili, tak to jakbym jakiś sparing włączył się czułem xD

0

@RafiVeB Też z tego się śmiałem w myślach jakiś czas temu :D

6

@Kessie @MichuZ44 Śmiechu będzie co nie miara


2

@Bolton Mój kolega @Kessie dba żeby miał zawsze pełen zbiornik


5

Ekitike będzie brany w obroty przez naszego ambasadora w Afryce? @Frimpong


1

@mmaciass Obie drużyny nieco zajechane będą, Newcastle po grze 10 vs 11 i meczu pucharowym z City w sobotę, a Barca po Atletico na chorej intensywności i Bilbao, jestem ciekaw jak to bedzie wygladac

11

Pięknie poszedł


5

Manchester City został w tym sezonie przekręcony już 115 razy. NIe wierzycie? wpiszcie w Google Manchester City 115

2

@escarabajo Jestem zahartowany przez jednego Hiszpana na ławce

3

Fajnie się rusza, podoba mi się, trzeba będzie włączyć jakiś mecz


8

Morgan Gibbs-White, dla mnie szef


2

@mekston Nie jesteście gotowi na to 0.10 xG Arsenalu i wygranej 1:0 po samobóju Haalanda z rożnego

1

@BulaKG Tak samo przekręcone jak nie został wyrzucony Cherki i Silva z boiska w dwóch meczach pod rząd

5

@Gibbon_FCB Realowi to Getafe u siebie sprawia zagrożenie, wy zabawni jesteście

0

@bartekvisca Real nie ma żadnych szans i tak

4

Nottingham wytrzymajcie pls

1

@Kessie Najchętniej bym to wyłączył xD

0

@July_6_BcN W jeden dzień wszystko można zrealizować :D

4

@blakkudium Niedobre novinky

1

@Kozinho. To już od 22 lat

0

@July_6_BcN Piwo z Mentzenem, piłka i kulki, będę robił za pamiętnik

5

@July_6_BcN Akurat nie

1

@sebasarna Używałem z apteki kilka razy tych samych i nic mi nie było.

0

@July_6_BcN Jesteśmy już na trzy wydarzenia umówieni przecież

2

@Kessie Hahaha, królowa xD

0

@July_6_BcN Mylisz się, jestem wybredny jeśli chodzi o towarzystwo

1

@July_6_BcN Ostatnia rzecz na jaką bym się zgodził w życiu xD

0

@July_6_BcN Wiem z jakiego powodu xD
To my na wycieczce


3

Wielki Arsenal 1:0

2

@July_6_BcN Tylko Ciebie i siostrzenicę :P

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?