Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Rambo Madueke z golem i okej @Kessie @Czajka90
0
@Czajka90 I po Trossardzie, z Martinellim na lewej zostajemy xD
1
@Czajka90 Madueke przy Dowmanie jak ciamajada wygląda xD
0
@Czajka90 Martinelli to taki flegmatyk z tymi strzałami, łeb boli
1
Coś czuję, że Arteta już nigdy więcej nie zagra 352 xD @Kessie @Czajka90
9
Podoba mi się
2
Dowman jaka seta zmarnowana... @Kessie @Czajka90
2
@Czajka90 O już mecz zaraz, trzeba szybko poogarniać wszystko i zasiadać do oglądania
7
@KrychaFCB Fernando Alonso jutro po starcie w wyścigu
5
Toto powiedział, że zbuduje Lewisowi bolid po 8 mistrzostwo i słowa dotrzymał xD
1
@michaleu Jedyny który zasługiwał na ZP w Realu w ostatnich latach to Kurtuła, nikt więcej
2
@July_6_BcN To dobrze, bo to błędziarze, awanturnicy i przygłupy w głównej mierze
12
@KrychaFCB Wygląda na to że mam większego skilla od męczennika
5
Jedyny który nie zawiódł
0
@mekston Hypeowali Ferrari, a skończyło się jak zawsze, a tymi bolidami mogą po bułki i na mszę się przejechać
1
Można hajs stawiać na Russella i sobie odpuścić oglądanie, pora na spanie
1
@Batys Chleje Pan?
1
@semafor co? XD Faza i szpieg, weź Ty się zastanów
2
@KrychaFCB Oby wszystko się pozytywnie zakończyło
0
Tęsknie za starym KDB
1
@Encore Timbera wywaliłem i wstawiłem Pedro, tak połowicznie dobrze wyszedłem, ale nie ma co narzekać na tle innych, którzy z Thiago zostali
0
@Encore Free hit git na kolejkę bez Arsenalu, ja mam potrójnego kapitana i bench boosta jeszcze, może zagram jak Arsenal z Burnley zagra na Gabrielu, albo teraz z Evertonem
0
@Encore Teraz trochę sznur się zaciska, bo brak manerwrów z kartami, a ciągle ktoś wypada
1
@Encore Mój też, bo pierwszy raz w życiu nie robię transferów za karne punkty
1
I okej, okej @Encore
https://zapodaj.net/images/c85c373de87de.jpg
2
@gumaz Możesz powiedzieć jak to jest ze swojej perspektywy
7
@AmigoBlancos To tak jakbym założył konto na stronie Tottenhamu i liczył na obiektywność, nie wiem czego oczekujesz
1
Arnold niesłychany leszcz xD
4
@Mow_mi_Douglas Oho rycerz Donalda T. Baryłka 80 dolców, dolc tani, ale wywalimy 8 zł za litr paliwo xD
0
@lithotripter Wiedzieli, że Arteta 4 puchary wygra w tym sezonie.