3

Rambo Madueke z golem i okej @Kessie @Czajka90

0

@Czajka90 I po Trossardzie, z Martinellim na lewej zostajemy xD

1

@Czajka90 Madueke przy Dowmanie jak ciamajada wygląda xD

0

@Czajka90 Martinelli to taki flegmatyk z tymi strzałami, łeb boli

1

Coś czuję, że Arteta już nigdy więcej nie zagra 352 xD @Kessie @Czajka90

9

Podoba mi się


2

Dowman jaka seta zmarnowana... @Kessie @Czajka90

2

@Czajka90 O już mecz zaraz, trzeba szybko poogarniać wszystko i zasiadać do oglądania

7

@KrychaFCB Fernando Alonso jutro po starcie w wyścigu

5

Toto powiedział, że zbuduje Lewisowi bolid po 8 mistrzostwo i słowa dotrzymał xD


1

@michaleu Jedyny który zasługiwał na ZP w Realu w ostatnich latach to Kurtuła, nikt więcej

2

@July_6_BcN To dobrze, bo to błędziarze, awanturnicy i przygłupy w głównej mierze

12

@KrychaFCB Wygląda na to że mam większego skilla od męczennika

5

Jedyny który nie zawiódł



0

@mekston Hypeowali Ferrari, a skończyło się jak zawsze, a tymi bolidami mogą po bułki i na mszę się przejechać

1

Można hajs stawiać na Russella i sobie odpuścić oglądanie, pora na spanie

1

@Batys Chleje Pan?


1

@semafor co? XD Faza i szpieg, weź Ty się zastanów

2

@KrychaFCB Oby wszystko się pozytywnie zakończyło

0

Tęsknie za starym KDB


1

@Encore Timbera wywaliłem i wstawiłem Pedro, tak połowicznie dobrze wyszedłem, ale nie ma co narzekać na tle innych, którzy z Thiago zostali

0

@Encore Free hit git na kolejkę bez Arsenalu, ja mam potrójnego kapitana i bench boosta jeszcze, może zagram jak Arsenal z Burnley zagra na Gabrielu, albo teraz z Evertonem

0

@Encore Teraz trochę sznur się zaciska, bo brak manerwrów z kartami, a ciągle ktoś wypada

1

@Encore Mój też, bo pierwszy raz w życiu nie robię transferów za karne punkty

1

2

@gumaz Możesz powiedzieć jak to jest ze swojej perspektywy

7

@AmigoBlancos To tak jakbym założył konto na stronie Tottenhamu i liczył na obiektywność, nie wiem czego oczekujesz

1

Arnold niesłychany leszcz xD

4

@Mow_mi_Douglas Oho rycerz Donalda T. Baryłka 80 dolców, dolc tani, ale wywalimy 8 zł za litr paliwo xD

0

@lithotripter Wiedzieli, że Arteta 4 puchary wygra w tym sezonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?