3

Kurtuła klasyka

1

@Bykunn Yamal zrobi Ci różnicę, ale jak masz na 9 Ferrana, to i tak bez znaczenia

3

@Hindus Kasa, a poza tym żona odeszła, to by mu odbiło troszkę

1

@Pawel13sz Nie wiem, Khusanov źle podał i powiedział, że to Guler

0

Szpakowski to Khusanova z Gulerem myli xD

0

Dobra naprzód City chociaż jedną strzelić

1

Hahahaha, co za typy

8

@michaleu Długo wytrzymał i tak xD

1

@Gibbon_FCB Mówię ogólnie. To nie ulega wątpliwości, że Guardiola znowu odwalił w LM od taktyki po skład

1

Brak przerwy zimowej w Anglii daje się we znaki, ale no trzeba grać jakiś idiotyczny puchar z dwumeczami. W Niemczech do tej pory trzydzieści coś meczów zagrali, w Anglii 47 xD

2

Bodo 2;0, może lepiej odpaść z Leverkusen

0

Łeb mnie boli xD

1

@blakkudium Pan złota piłka

1

@Czajka90 Też, rano mi sie nigdy nie chce

0

Poszedłem się wykąpać, bo myślałem że nic się nie będzie działo, a tu jakimś waflem 2:0 dla rządowych xD

3

@MOLESTA Tak, cały świat przeciwko Barcelonie

3

Jak dobrze, że to koniec męczarni z dyktatorem na dziś

0

Dno i wodorosty, już na Sace z Bayernem prędzej bym gwizdnął

2

Madueke i Jesus na basen

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Czajka90 Timber z niedotlenieniem mózgu i pokraczny Martinelli nie do zmiany

1

@Mario96w Z korei północnej też fajne

1

@Octane Widzimy się w 1/2, zobaczymy ile styl Barcy jest wart.

0

@partymaker Tak to jest jak młodego dajesz przez 2 lata po 90 minut w 60 meczach

1

Typical Martinelli

5

Andrich już bazę do szatni powinien robić.

1

@Adamex Wysłałem na pw.

4

Rozwalimy ich 1:0 po rożnym, albo aucie @majkiii @Kessie @Czajka90

0

@heniusss No ta polsat filmy i inne. Ja nie mam w ogóle kablówki, więc czasem się przydaje, jak za cenę jednego śniadania to jest w pytę.

1

@heniusss Kupiłem ten najtańszy pakiet za 20 zł bodajże i całe miodowe lata obejrzałem. Poza tym jeszcze dostęp do normalnych kanałów jak TVN/Polsat/Eurosport, czy polsat sport itp. to niezła cena

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?