Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kurtuła klasyka
1
@Bykunn Yamal zrobi Ci różnicę, ale jak masz na 9 Ferrana, to i tak bez znaczenia
3
@Hindus Kasa, a poza tym żona odeszła, to by mu odbiło troszkę
1
@Pawel13sz Nie wiem, Khusanov źle podał i powiedział, że to Guler
0
Szpakowski to Khusanova z Gulerem myli xD
0
Dobra naprzód City chociaż jedną strzelić
1
Hahahaha, co za typy
8
@michaleu Długo wytrzymał i tak xD
1
@Gibbon_FCB Mówię ogólnie. To nie ulega wątpliwości, że Guardiola znowu odwalił w LM od taktyki po skład
1
Brak przerwy zimowej w Anglii daje się we znaki, ale no trzeba grać jakiś idiotyczny puchar z dwumeczami. W Niemczech do tej pory trzydzieści coś meczów zagrali, w Anglii 47 xD
2
Bodo 2;0, może lepiej odpaść z Leverkusen
0
Łeb mnie boli xD
1
@blakkudium Pan złota piłka
1
@Czajka90 Też, rano mi sie nigdy nie chce
0
Poszedłem się wykąpać, bo myślałem że nic się nie będzie działo, a tu jakimś waflem 2:0 dla rządowych xD
3
@MOLESTA Tak, cały świat przeciwko Barcelonie
3
Jak dobrze, że to koniec męczarni z dyktatorem na dziś
0
Dno i wodorosty, już na Sace z Bayernem prędzej bym gwizdnął
2
Madueke i Jesus na basen
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Czajka90 Timber z niedotlenieniem mózgu i pokraczny Martinelli nie do zmiany
1
@Mario96w Z korei północnej też fajne
1
@Octane Widzimy się w 1/2, zobaczymy ile styl Barcy jest wart.
0
@partymaker Tak to jest jak młodego dajesz przez 2 lata po 90 minut w 60 meczach
1
Typical Martinelli
5
Andrich już bazę do szatni powinien robić.
1
@Adamex Wysłałem na pw.
4
Rozwalimy ich 1:0 po rożnym, albo aucie @majkiii @Kessie @Czajka90
0
@heniusss No ta polsat filmy i inne. Ja nie mam w ogóle kablówki, więc czasem się przydaje, jak za cenę jednego śniadania to jest w pytę.
1
@heniusss Kupiłem ten najtańszy pakiet za 20 zł bodajże i całe miodowe lata obejrzałem. Poza tym jeszcze dostęp do normalnych kanałów jak TVN/Polsat/Eurosport, czy polsat sport itp. to niezła cena