Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kazragore Legia z Evertonem zostaną ukarani należycie
2
Klub mem
https://x.com/i/status/2033537972314792251
1
@barcowy1899 Wiesz, że tak transfermarkt nie działa?
0
@Encore Dzisiaj przeczytałem, że Bruno jest najlepszym pomocnikiem w historii PL od fanów United, tu dopiero ręce opadają
15
Mocny hype na młodego w Portugalii jest
0
@Azi Oglądanie Helg i Grażyn bez ubrań to jakiś rodzaj kary?
2
@Fog_W_1899 Nie zapomnijmy o tym jak się położył obok pijanej dziewczyny
0
@ProMILs Zawsze możesz sobie pykać inne tryby niż UT, teraz gram składem Arsenalu z Ronaldo w parze z Messim na ataku i dobrze się bawię
1
@NeroTFP1 A czy jak widzisz mema to szukasz głębszego dna? Bo w tym kategoriach trzeba patrzeć na Percziego
2
Trochę zamuliłem się i zamiast Sace dać rapida, to dałem szlaczek xD
https://zapodaj.net/images/e417acff290d9.jpg
@MichuZ44 @gorgota @Kgorecki2500
0
@Fog_W_1899 Nie śledzę jego losów, jak wyruszy gdzieś do roboty to się zainteresuje, przecież trzeba być niepoważnym żeby czytać 50 wpisów o zepsutym karniszu, którego sierota sama nie potrafi naprawić xD
5
Nocna impreza Laporty po wygraniu wyborów wyglądała świeżo
@Kessie @BorzyKrzys @Frimpong
2
@Frimpong Liczą na Gakpo w LE
1
@Zoker To AI, jego matka to typowa Brytolka.
https://www.thecityceleb.com/wp-content/uploads/2026/03/Meet-Max-Dowmans-Parents-Robert-Rob-Dowman-and-Caroline-Dowman.webp
1
@Kessie Odpaliłem na start, później się odwróciłem plecami i zasnąłem
2
Smutny z powodu milionera w taczce.
W sķrócie. Alonso musi puszczać kierownicę z powodu wibracji. 10 chłopa dojechało do mety, genialna nowa odsłona tego ku**idołka.
3
Typowy naleśnik z polskiej fanbazy lfc
3
Wielki mecz tego gościa, trzeba docenić
3
Po co ten VAR jest? Nikt nie wie. Nawet nie sprawdzali tego
4
@Kessie
0
@BorzyKrzys Opel Astra dobry samochód był
6
Wbijaj, pijemy do rana @Kessie
0
Adama Traore najgorsza zmiana w tym sezonie PL chyba
6
Muszę to mieć na swoim profilu, 16 lat
1
@FcPortoFan1999 Gdybyś był 25 lat diabetykiem to byś zrozumiał
0
@FcPortoFan1999 Rece i nogi mu wiotczeja
1
@FcPortoFan1999 Hiperglikemie ma
5
Messi z Portugalii, cudowny gol Bernardo
3
@Kessie On zawsze wygląda na opóźnionego
5
@tbas Hahaha xD