Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kessie Siur stoi
1
@FcPortoFan1999 Skąs wiesz? Interconintenal bajers
4
Kilka sekund bardziej podniecające od całego tegorocznego sezonu F1
2
@Kessie Boję się ludzi którzy tak nie robią
8
Kobiety rozgrywające @VegetaPolska
0
@Ilka Zbyt zachłannie jadłaś, zdarza się
1
@Ilka Nic dziwnego, że nie mogłaś się powstrzymać :)
2
@Ilka Nie jem słodyczy od 10 lat, nawet nie pamiętam jak czekolada smakuje xD
16
Co za baller @Kessie @Zoker @Czajka90 @majkiii
7
Jutro o 21 będzie faktem dokonanym @Kessie
https://x.com/i/status/2033259466125124042
0
@GeneralXavi W pojedynkę z kontuzją uratował Santos przed spadkiem, tyle mi wystarcza.
7
Ancelotti popełnia błąd
4
Krętacze z Leverkusen
0
@July_6_BcN Pisze o sobie w trzeciej osobie
0
@gorgota Na razie dobrze mi się gra, ale nie dopatrzyłem, że ma ŚP z rozgrywającym, tak bym mu inny zestaw ps dał całkiem, nawet na LO na ofensywnym wahadle nim czasami gram w 41212 xD
5
Piękny piłkarz i człowiek
2
@Zoker Mecz miesiąca jutro o 21 na Emirates @Kessie
1
@escarabajo I dwóch z nich potrafi grać w pilkę jak widać
0
@Kazragore Legia z Evertonem zostaną ukarani należycie
2
Klub mem
https://x.com/i/status/2033537972314792251
1
@barcowy1899 Wiesz, że tak transfermarkt nie działa?
0
@Encore Dzisiaj przeczytałem, że Bruno jest najlepszym pomocnikiem w historii PL od fanów United, tu dopiero ręce opadają
15
Mocny hype na młodego w Portugalii jest
0
@Azi Oglądanie Helg i Grażyn bez ubrań to jakiś rodzaj kary?
2
@Fog_W_1899 Nie zapomnijmy o tym jak się położył obok pijanej dziewczyny
0
@ProMILs Zawsze możesz sobie pykać inne tryby niż UT, teraz gram składem Arsenalu z Ronaldo w parze z Messim na ataku i dobrze się bawię
1
@NeroTFP1 A czy jak widzisz mema to szukasz głębszego dna? Bo w tym kategoriach trzeba patrzeć na Percziego
2
Trochę zamuliłem się i zamiast Sace dać rapida, to dałem szlaczek xD
https://zapodaj.net/images/e417acff290d9.jpg
@MichuZ44 @gorgota @Kgorecki2500
0
@Fog_W_1899 Nie śledzę jego losów, jak wyruszy gdzieś do roboty to się zainteresuje, przecież trzeba być niepoważnym żeby czytać 50 wpisów o zepsutym karniszu, którego sierota sama nie potrafi naprawić xD
5
Nocna impreza Laporty po wygraniu wyborów wyglądała świeżo
@Kessie @BorzyKrzys @Frimpong