Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ilka Mam propozycję
https://x.com/i/status/2026228107133251773
2
Stosunki hiszpańsko-polskie dobre jak nigdy
6
Sporting w strachu
https://x.com/i/status/2034017610954682770
https://x.com/i/status/2034008491866587243
https://x.com/i/status/2034014358318010720
5
Oplute Chelsea doszczętnie
1
Komentarz usunięty
1
@Encore Kontuzja Odegaarda wyszla wszystkim na dobre
2
Czekamy na mecz tysiąclecia w niedzielę @Kessie
6
Rice co za gooooool @Kessie awans
5
Guardiola oszczędza Haalanda na Arsenal @Kessie
5
@EzioAuditoreDF xD
4
Ezeeeeeee, bombazoooo @Kessie
1
@Rifek W barażach do premier league
6
Robi coś takiego polska drużyna i jest jechana od dołu do góry, to jest Sporting, a nie top topów drużyna. Frajerstwo Bodo, spaleni niesamowicie.
4
@Popitek12 Zapisuj @mekston
1
@kulek22 i Suarez xD
2
Jezu jakie miernoty xD
1
@Kessie Do zera ich golimy
6
@Rifek
0
@Rifek No to cóż, w premier league obowiązują inne przepisy, bo jak tylko gdzieś piłka odbije się najpierw od ciała, a potem od ręki to nigdy nie gwiżdżą karnych i myślałem, że tak to wygląda
3
@Kessie Założył te same ciuchy co z Evertonem, Grealish Aston pamiętamy
3
@adi7adi8 Ale nie w LM xD
0
@Rifek Zmienia dużo właśnie według przepisów
5
Tak się powinno ładować karniaczki, albo pod ladę
3
@Gibbon_FCB No co zablokował dośrodkowanie ręką xD
0
Dobra jednak nie od brzucha, słuszny karny
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ptasior
1
@Azi Biedne dzieciaki, ja zdawałem prawo z laską która miała "Dżesika" wpisane, to juz ostro pizgałem z niej wtedy, ale to było ponad 10 lat temu
1
@Kessie Najpierw awansujmy, ale chociaż prawa strona zacznie chodzić dziś
3
Bodo piękny szpagat zrobi