1

2

Stosunki hiszpańsko-polskie dobre jak nigdy


5

Oplute Chelsea doszczętnie


1

Komentarz usunięty

1

@Encore Kontuzja Odegaarda wyszla wszystkim na dobre

2

Czekamy na mecz tysiąclecia w niedzielę @Kessie

6

Rice co za gooooool @Kessie awans

5

Guardiola oszczędza Haalanda na Arsenal @Kessie

5

4

Ezeeeeeee, bombazoooo @Kessie

1

@Rifek W barażach do premier league

6

Robi coś takiego polska drużyna i jest jechana od dołu do góry, to jest Sporting, a nie top topów drużyna. Frajerstwo Bodo, spaleni niesamowicie.

4

1

@kulek22 i Suarez xD

2

Jezu jakie miernoty xD

1

@Kessie Do zera ich golimy

6

0

@Rifek No to cóż, w premier league obowiązują inne przepisy, bo jak tylko gdzieś piłka odbije się najpierw od ciała, a potem od ręki to nigdy nie gwiżdżą karnych i myślałem, że tak to wygląda

3

@Kessie Założył te same ciuchy co z Evertonem, Grealish Aston pamiętamy


3

@adi7adi8 Ale nie w LM xD

0

@Rifek Zmienia dużo właśnie według przepisów

5

Tak się powinno ładować karniaczki, albo pod ladę

3

@Gibbon_FCB No co zablokował dośrodkowanie ręką xD

0

Dobra jednak nie od brzucha, słuszny karny

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

1

@Azi Biedne dzieciaki, ja zdawałem prawo z laską która miała "Dżesika" wpisane, to juz ostro pizgałem z niej wtedy, ale to było ponad 10 lat temu

1

@Kessie Najpierw awansujmy, ale chociaż prawa strona zacznie chodzić dziś

3

Bodo piękny szpagat zrobi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?