Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FcPortoFan1999 Jedyny Krzychu jakiego znam to @BorzyKrzys
5
Ale to zapierdala, pamiętam jak w szpitalu na gówno internecie mobilnym z orange z zacinkami co 5 sekund oglądałem ten mecz xD
9
@Czajka90 Wielkie wsparcie dla Napoli
3
Tylko tego gościa się jutro obawiam
0
@Rifek A żeby to raz
1
@MichuZ44 Verstappen ścigający się z bożym Opelkiem
3
Być szczęśliwym jak Kanye kiedy z dumą puszcza komuś swoją muzykę @Kessie
0
@buglikos W czym masz problem? Ma nie gwizdać karnego, bo już jednego, czy drugiego dał? Niech drużyna przeciwna nie popełnia przewinień. Co za ludzie
1
https://zapodaj.net/images/0c633d35999c9.jpg
Ja w tym momencie. Przypominam, że Chelsea dostała bana na transfery xD
3
@Ilka https://zapodaj.net/images/53de07181ca9f.jpg
https://zapodaj.net/images/e62338bce91d9.jpg
3
Czego faceci naprawdę potrzebują
3
@michaleu Przegryw
1
@Kozinho. Pokazałbym jej jak się stoczyć na dno
8
Jak patrzy na mnie niedzielny finał o Carabao Cup @Kessie @Czajka90
https://x.com/i/status/2034689572160803144
3
Banger
0
@Gall A jak kobiety z 5-centymetrowymi szponami potrafią funkcjonować? Mi ledwo paznokieć za opuszek palca wystaje, a i tak czasami zawadze którymś
1
@July_6_BcN Fakt, wezmę sobie wolne, jakbym mało miał urlopu. Z drugiej strony praca z tekstem brzmi dla mnie jeszcze gorzej :D
3
@Ojciec5tkidzieci TVP nowa jakość
0
@July_6_BcN Brzmi okropnie, zaczyna się wiosna i lato, jak przez jesień i zimę nie miałem pracy w weekendy, tak teraz co tydzień, albo drugi tydzień się szykują ciężary :(
0
@July_6_BcN Dlaczego w piątek muszę mieć najwięcej pracy
3
@mr Barca Jakoś specjalnie mnie to nie martwi
14
Zwyczajna dyskusja na rambli
0
@July_6_BcN Uszy do góry, pomyśl o wczorajszym meczu i się regeneruj mentalnie pod kocem
1
@Dankho94isback Już był dogadany z Ferrari, to potrzebne mu były rajdy na pastwiskach...
@July_6_BcN Zdobądź się na coś przyjemniejszego xD
2
@draxidox I będą wozić tyłki cały dzień za pieniądze podatników, a mało to on nie pali :)
1
@July_6_BcN Bez deski się żyć nie chce, a Tobie na tortury się zbiera na linii mety xD
3
Zostało Ci ostatnich 47 sekund życia:
1
@Frimpong Neymar to tyłkiem każdego Brytola wciągnął jaki grał w piłkę, poza Bestem może.
5
Fernando Alonso płaczący po wygraniu GP Valencii w 2012 roku, startował z 11 pola do wyścigu @Kessie
Pełny chill
3
@PeRRy Taktyk, piękna rzecz.
Uwolniony od serwisowych polityków, strona idealna do przeglądania się zrobiła, dzięki wielkie :)