3

@FcPortoFan1999 Jedyny Krzychu jakiego znam to @BorzyKrzys

5

Ale to zapierdala, pamiętam jak w szpitalu na gówno internecie mobilnym z orange z zacinkami co 5 sekund oglądałem ten mecz xD


9

@Czajka90 Wielkie wsparcie dla Napoli


3

Tylko tego gościa się jutro obawiam


0

@Rifek A żeby to raz

1

@MichuZ44 Verstappen ścigający się z bożym Opelkiem


3

Być szczęśliwym jak Kanye kiedy z dumą puszcza komuś swoją muzykę @Kessie


0

@buglikos W czym masz problem? Ma nie gwizdać karnego, bo już jednego, czy drugiego dał? Niech drużyna przeciwna nie popełnia przewinień. Co za ludzie

1

https://zapodaj.net/images/0c633d35999c9.jpg
Ja w tym momencie. Przypominam, że Chelsea dostała bana na transfery xD


3

Czego faceci naprawdę potrzebują



3

@michaleu Przegryw

1

@Kozinho. Pokazałbym jej jak się stoczyć na dno

8

Jak patrzy na mnie niedzielny finał o Carabao Cup @Kessie @Czajka90
https://x.com/i/status/2034689572160803144

3

Banger


0

@Gall A jak kobiety z 5-centymetrowymi szponami potrafią funkcjonować? Mi ledwo paznokieć za opuszek palca wystaje, a i tak czasami zawadze którymś

1

@July_6_BcN Fakt, wezmę sobie wolne, jakbym mało miał urlopu. Z drugiej strony praca z tekstem brzmi dla mnie jeszcze gorzej :D

3

@Ojciec5tkidzieci TVP nowa jakość

0

@July_6_BcN Brzmi okropnie, zaczyna się wiosna i lato, jak przez jesień i zimę nie miałem pracy w weekendy, tak teraz co tydzień, albo drugi tydzień się szykują ciężary :(

0

@July_6_BcN Dlaczego w piątek muszę mieć najwięcej pracy

3

@mr Barca Jakoś specjalnie mnie to nie martwi

14

Zwyczajna dyskusja na rambli


0

@July_6_BcN Uszy do góry, pomyśl o wczorajszym meczu i się regeneruj mentalnie pod kocem

1

@Dankho94isback Już był dogadany z Ferrari, to potrzebne mu były rajdy na pastwiskach...
@July_6_BcN Zdobądź się na coś przyjemniejszego xD

2

@draxidox I będą wozić tyłki cały dzień za pieniądze podatników, a mało to on nie pali :)

1

@July_6_BcN Bez deski się żyć nie chce, a Tobie na tortury się zbiera na linii mety xD

3

Zostało Ci ostatnich 47 sekund życia:


1

@Frimpong Neymar to tyłkiem każdego Brytola wciągnął jaki grał w piłkę, poza Bestem może.

5

Fernando Alonso płaczący po wygraniu GP Valencii w 2012 roku, startował z 11 pola do wyścigu @Kessie


Pełny chill

3

@PeRRy Taktyk, piękna rzecz.
Uwolniony od serwisowych polityków, strona idealna do przeglądania się zrobiła, dzięki wielkie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?