Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jezu jakie miernoty xD
1
@Kessie Do zera ich golimy
6
@Rifek
0
@Rifek No to cóż, w premier league obowiązują inne przepisy, bo jak tylko gdzieś piłka odbije się najpierw od ciała, a potem od ręki to nigdy nie gwiżdżą karnych i myślałem, że tak to wygląda
3
@Kessie Założył te same ciuchy co z Evertonem, Grealish Aston pamiętamy
3
@adi7adi8 Ale nie w LM xD
0
@Rifek Zmienia dużo właśnie według przepisów
5
Tak się powinno ładować karniaczki, albo pod ladę
3
@Gibbon_FCB No co zablokował dośrodkowanie ręką xD
0
Dobra jednak nie od brzucha, słuszny karny
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ptasior
1
@Azi Biedne dzieciaki, ja zdawałem prawo z laską która miała "Dżesika" wpisane, to juz ostro pizgałem z niej wtedy, ale to było ponad 10 lat temu
1
@Kessie Najpierw awansujmy, ale chociaż prawa strona zacznie chodzić dziś
3
Bodo piękny szpagat zrobi
5
@Azi Naprawdę nie ma jakichś przepisów, które by blokowały takie krzywdzenie dzieci?
2
@MichuZ44 Polacy podpieprzają content, ale dzisiaj Astona widziałem w bandzie tam gdzie Robert się rozdupcył
3
@TR3YWAY Nie spała
1
@MichuZ44 Ta, teraz to mi same hiszpańskie wpisy wyskakują, przerwe do Japonii od x'a trzeba zrobić z Alonso xD
1
@July_6_BcN Dzięki, doceniam bardzo
0
Ludzie mi nie uwierzą
2
@Kessie Hiszpanie odpalili wrotki na całego po tym co Honda i Newey przygotowali Fernando xD
2
@DrDNA I cyk zimna pepsi do najtańszej łychy.
1
@Chimera Gdzie masz 4 zł za litr??? Teraz za 0.8l płaci się 6 ziko. Za 4 zł 330ml w puszczce nie kupisz jak Ci kaucję doliczą. Złodziejskie państwo, najdroższa żywność, a zarobki 3 razy niższe.
5
Robercik też wylądował w hiszpańskiej Choroszczy
Nie no jak pierwszy faul to luzik
2
@PawkoFCB Ja kupiłem za 369 ziko xD
2
@FCB_dimiC Wydałem 5k z rx 9070 xt i w 1440p wszystko na full leci.
0
@AduŚ07 Ładnie Barceloniarzom w białym
2
@Colon @Kessie @Bolton taktycznie
8
@Kessie w hondzie