2

Jezu jakie miernoty xD

1

@Kessie Do zera ich golimy

6

0

@Rifek No to cóż, w premier league obowiązują inne przepisy, bo jak tylko gdzieś piłka odbije się najpierw od ciała, a potem od ręki to nigdy nie gwiżdżą karnych i myślałem, że tak to wygląda

3

@Kessie Założył te same ciuchy co z Evertonem, Grealish Aston pamiętamy


3

@adi7adi8 Ale nie w LM xD

0

@Rifek Zmienia dużo właśnie według przepisów

5

Tak się powinno ładować karniaczki, albo pod ladę

3

@Gibbon_FCB No co zablokował dośrodkowanie ręką xD

0

Dobra jednak nie od brzucha, słuszny karny

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

1

@Azi Biedne dzieciaki, ja zdawałem prawo z laską która miała "Dżesika" wpisane, to juz ostro pizgałem z niej wtedy, ale to było ponad 10 lat temu

1

@Kessie Najpierw awansujmy, ale chociaż prawa strona zacznie chodzić dziś

3

Bodo piękny szpagat zrobi

5

@Azi Naprawdę nie ma jakichś przepisów, które by blokowały takie krzywdzenie dzieci?

2

@MichuZ44 Polacy podpieprzają content, ale dzisiaj Astona widziałem w bandzie tam gdzie Robert się rozdupcył

3

@TR3YWAY Nie spała

1

@MichuZ44 Ta, teraz to mi same hiszpańskie wpisy wyskakują, przerwe do Japonii od x'a trzeba zrobić z Alonso xD

1

@July_6_BcN Dzięki, doceniam bardzo

0

Ludzie mi nie uwierzą


2

@Kessie Hiszpanie odpalili wrotki na całego po tym co Honda i Newey przygotowali Fernando xD

2

@DrDNA I cyk zimna pepsi do najtańszej łychy.

1

@Chimera Gdzie masz 4 zł za litr??? Teraz za 0.8l płaci się 6 ziko. Za 4 zł 330ml w puszczce nie kupisz jak Ci kaucję doliczą. Złodziejskie państwo, najdroższa żywność, a zarobki 3 razy niższe.

5

Robercik też wylądował w hiszpańskiej Choroszczy


Nie no jak pierwszy faul to luzik

2

@PawkoFCB Ja kupiłem za 369 ziko xD

2

@FCB_dimiC Wydałem 5k z rx 9070 xt i w 1440p wszystko na full leci.

0

@AduŚ07 Ładnie Barceloniarzom w białym

2

@Colon @Kessie @Bolton taktycznie

8

@Kessie w hondzie


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?