4

Dziś o 18:30


2

@Katalończyk 99 Na chwilę zmieniłem się w geja

5

Tak powinni się ubierać ludzie


3

Ulubiony Niemiec, obok Havertza


7

Reakcja Eze na widok legendy Romario


1

@ifoa Prznaczamy taki sam budżet na wojsko co Turcja i gdzie jesteśmy my, a gdzie oni? A teraz jeszcze jakieś pożyczki mamy brać? Do przepalania kolejnych miliardów chyba, bo efektów nie widać.
Procent PKB na wojsko okej, pożyczki od Niemców na nie.

7

@ifoa Z raportów rządu i MON wynika, że do ok. marca 2025 r. przekazano sprzęt o wartości ponad 18 mld zł.
318 czołgów
586 pojazdów opancerzonych
137 systemów artyleryjskich
10 samolotów i 10 śmigłowców
setki zestawów przeciwlotniczych
drony, broń strzelecka i ponad 100 mln sztuk amunicji
Oczywiście sam złom, a my teraz pożyczki na 50mld będziemy brać od Niemców, którzy dziurawe kaski wysłali na Ukrainę.

0

@Chimera Ale widziałeś jak Sikorski zaorał wszystkich?

1

@ViscaelBarca2007 Też mnie to czasem bawi, świetny w destrukcji, ale w konstruowaniu i rozbijaniu obrony jest słabiutki. Ogólnie ma świetnie ułożoną nogę, a rzadko kiedy zagrywa długie piłki do skrzydłowych, czy nalastników

0

@Ilka xDD Drobne droczenie się

14

@marcin62 Ukrainie przelewają wszystko, rozbroili wojsko, a teraz pożyczki chcą brać chociaż 4.5/5% PKB przeznaczają, wypad.

3

Nie w tę stronę


1

@Ilka Hej, poklikamy?

1

@2026Canaletes Tak, hordy Niemców już nawałnicą ruszają na Polskę żeby zatankować 50 centów taniej diesla xD

5

Banger


1

Komentarz usunięty

2

@FcPortoFan1999 Suarez do Liverpoolu

3

@FcPortoFan1999 Mamy Gyökeresa, na co mi panny @Kessie

0

@Ilka Jak lubisz ekstraklape to możesz być brana pod uwagę, be save

1

@FcPortoFan1999 Fajnia niunia, mógłbyś ją naprawić

2

@FcPortoFan1999 Ciocia Meloni, czy jak jej tam Ci się podoba, czy kto?

15

Rozumiem już skąd ta fascynacja ekstraklapa @FcPortoFan1999
https://x.com/i/status/2032556910935675198

5

Po urodzinach siorki problemy mięśniowe zniknęły


1

@Czajka90 Tam kufel piqa 9 ojro kosztuje? Bój się Boga

3

Arteta już rozgrywa psychologiczną gierkę z Barceloną, bo wie że Arsenal zmierzy się z Barca w 1/2, iQ 200

5

@Kessie Teraz to dopiero się rzucać będą xD

1

@LAMC_10 Tam nigdy się nie skończy, dopóki ktoś atomka w rzymian nie puści

1

@Dari0G Jeśli patrzeć z tego punktu widzenia to fakt, trochę w tym prawdy jest

5

Oklep stulecia od Liverpoolu się zapowiada


2

Antoine Shelby


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?