1

@esem91 Niezła tam ekipę zmontowali, u mnie pod żabką nawet chłopaki w oryginalnych bucikach stoją

3

@beter2 Dokładnie, najlepszy grajek Cherki na ławce i Reijnders na taki mecz, już po składach było widać, że będzie kaszana, ale nie sądziłem, że aż taka

1

@Ilka Było powiedzieć, że Ty w zasadzie piłki nie lubisz

3

Życie ucieka jak olej w moim gruzie @Kessie

0

Przynajmniej po meczu ładnie się zachował


0

@FCB24 Z Arsenalem w zeszłym roku wybronił im dwumecz...

14

@MessiForeverTheBest Typowy mecz bramkarza przeciwko Realowi w LM

4

To jest ten weekend


???????

6

Znudziła się nowa zabaweczka Semenyo?

0

@escarabajo Owszem

5

@Zoker Jakiś łeb z wykupionym znaczkiem na twitterze pisze, lub wstawia najbardziej odklejone rzeczy żeby tylko zarobić kilka groszy z premium i jak widać działa, tyle wystarczy żeby zaszufladkować kibiców z całego świata xD

0

@BorzyKrzys Napinacze na rambli też tylko tablica zawalona informacjami o Arsenalu
https://x.com/i/status/2031981011979112726

0

O tym cichutko, bo to nie Martinelli, czy Madueke xD


0

@matimocny1 Dla mnie ranking bramkarzy wygląda tak:
1. Neuer
2. Courtois
3. Buffon

4

@AlexDark00 Główną przyczyną są żydzi.

1

@pt9 No czuć, że na featach chłopaki są półkę niżej od Eisa

3

@Jakchcesz To muszę się uśmiechać jak w horrorze "smile" oglądając grę Martinellego

53

@Bykunn Dwie na trzy baby powiedzą Ci że to normalne i jesteś toksykiem, już to przerabiałem xD

0

@pt9 Przez reedycję ceny spadły niestety

2

@Rastafarnianin To niech sobie wracają, nigdy z tymi ludźmi nie będziesz miał do czynienia xD

3

W głowie składając taśmę na LE i LK


0

@Fog_W_1899 W następnej rundzie LM się dowiesz.

9

Messi to tylko jadł laysy i pił pepsi, nigdy nie trenował, mówie Ci stary


16

Majeczka ustrzelona


2

@LAMC_10 Leżał pijany i naćpany w rurze

1

@Cvzx Tylko dyktator z północnego Londynu przejdzie

0

@Czajka90 Myślisz, że seks kamerka wleciała?

1

@VegetaPolska Świetnie się dogadujecie klikając w klawiaturę na odległość? Szacun stary i owocności w związkach.

6

@VegetaPolska Znowu się okazała, że jest taka jak inne?

0

Luźne pytanko


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?