Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@esem91 Niezła tam ekipę zmontowali, u mnie pod żabką nawet chłopaki w oryginalnych bucikach stoją
3
@beter2 Dokładnie, najlepszy grajek Cherki na ławce i Reijnders na taki mecz, już po składach było widać, że będzie kaszana, ale nie sądziłem, że aż taka
1
@Ilka Było powiedzieć, że Ty w zasadzie piłki nie lubisz
3
Życie ucieka jak olej w moim gruzie @Kessie
0
Przynajmniej po meczu ładnie się zachował
0
@FCB24 Z Arsenalem w zeszłym roku wybronił im dwumecz...
14
@MessiForeverTheBest Typowy mecz bramkarza przeciwko Realowi w LM
4
To jest ten weekend
???????
6
Znudziła się nowa zabaweczka Semenyo?
0
@escarabajo Owszem
5
@Zoker Jakiś łeb z wykupionym znaczkiem na twitterze pisze, lub wstawia najbardziej odklejone rzeczy żeby tylko zarobić kilka groszy z premium i jak widać działa, tyle wystarczy żeby zaszufladkować kibiców z całego świata xD
0
@BorzyKrzys Napinacze na rambli też tylko tablica zawalona informacjami o Arsenalu
https://x.com/i/status/2031981011979112726
0
O tym cichutko, bo to nie Martinelli, czy Madueke xD
0
@matimocny1 Dla mnie ranking bramkarzy wygląda tak:
1. Neuer
2. Courtois
3. Buffon
4
@AlexDark00 Główną przyczyną są żydzi.
1
@pt9 No czuć, że na featach chłopaki są półkę niżej od Eisa
3
@Jakchcesz To muszę się uśmiechać jak w horrorze "smile" oglądając grę Martinellego
53
@Bykunn Dwie na trzy baby powiedzą Ci że to normalne i jesteś toksykiem, już to przerabiałem xD
0
@pt9 Przez reedycję ceny spadły niestety
2
@Rastafarnianin To niech sobie wracają, nigdy z tymi ludźmi nie będziesz miał do czynienia xD
3
W głowie składając taśmę na LE i LK
0
@Fog_W_1899 W następnej rundzie LM się dowiesz.
9
Messi to tylko jadł laysy i pił pepsi, nigdy nie trenował, mówie Ci stary
16
Majeczka ustrzelona
2
@LAMC_10 Leżał pijany i naćpany w rurze
1
@Cvzx Tylko dyktator z północnego Londynu przejdzie
0
@Czajka90 Myślisz, że seks kamerka wleciała?
1
@VegetaPolska Świetnie się dogadujecie klikając w klawiaturę na odległość? Szacun stary i owocności w związkach.
6
@VegetaPolska Znowu się okazała, że jest taka jak inne?
0
Luźne pytanko