Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys Tylko Raków może reprezentować ekstraklasę w Europie
1
@LAMC_10 On tylko odpisuje kobietom przed 26 rokiem życia #dicaprio
0
@BorzyKrzys Trzym się braciak
0
@Czajka90 Takie małe, młode też są fajne
3
@Borneo Napisz po Polsku, bo po węgiersku tylko do "kupiliśmy" zrozumiałem
5
@FCB_dimiC Ziemniaczki to Ty szanuj, mógłbym jeść codziennie do końca świata
0
@MessiForeverTheBest Właśnie tak coś czułem xD
0
Przeznaczamy duży procent na zbrojenie i wojsko, a czy mamy jakieś informacje jaką ilością dronów dysponujemy, które obecnie są gamechangerem w czasie trwania wojny?
0
@FcPortoFan1999 Jak Porto przegra to lecisz do ignorowanych xD
Od razu sie przestraszyli i anulowali
1
@FcPortoFan1999 Jednak wielka jest Roma, grazie ragazzi
1
@FcPortoFan1999 Szkoda, że się musiało wydarzyć mając x2 Romę xD
0
@FcPortoFan1999 Bernardeschi jest ultra rzadki, tym bardziej po przygodzie w MLS
1
Bernardeschi strzela Romie, nie mam sił na to
1
@July_6_BcN Tak, lepszego nie mógłbym sobie wymarzyć xD
1
@July_6_BcN @BorzyKrzys Ze mną możesz o Juve pogadać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@July_6_BcN Wątpię żebyś miała odwagę się ze mną spotkać xD
0
@July_6_BcN Ty i bicie, błagam xD
1
@July_6_BcN To dlatego Ci z Poznania nie lubią tych z Warszawy to przejaw zazdrości, zapamiętam
2
@Kessie xDDDD Robiłem już dziurę matą szklaną i szpachlą w progu
2
@July_6_BcN To w Warszawie powinien miec szacun na miescie
0
@VegetaPolska Playboy roku
2
@Kessie zgubiłem znaczek kałdi z klapy, pałka się przegła i idzie do żyda
1
@July_6_BcN
0
@malypuzon Ten normalny kraj to jaki np.?
1
@July_6_BcN Właśnie nie wiedziałem, dlatego w szoku jestem xD
@LAMC_10 Trzymaj się bratku
3
@July_6_BcN Kolega Ci wyświadczył przysługę, a Ty po nim ciśniesz, dramat
0
@LAMC_10 Ilu sponsorów na koszulce masz?
0
@July_6_BcN Co zobaczyłaś? @LAMC_10 tak obrażasz???
5
@Arden xD