Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Czajka90 Tam kufel piqa 9 ojro kosztuje? Bój się Boga
3
Arteta już rozgrywa psychologiczną gierkę z Barceloną, bo wie że Arsenal zmierzy się z Barca w 1/2, iQ 200
5
@Kessie Teraz to dopiero się rzucać będą xD
1
@LAMC_10 Tam nigdy się nie skończy, dopóki ktoś atomka w rzymian nie puści
1
@Dari0G Jeśli patrzeć z tego punktu widzenia to fakt, trochę w tym prawdy jest
5
Oklep stulecia od Liverpoolu się zapowiada
2
Antoine Shelby
0
@Krzysztof1987 Co ma wynik do indywidualnego występu? To może dwumecz Yamala z Interem też jest do zapomnienia, bo Barca odpadła?
0
@clyde Dzieciaki najchętnjej wybierają truskawkowe rożki... Ostatnio dziewczynka z 10 lodów wybrała xD
4
A rządowi jakimś mastantuono grają xD
1
@heniusss
1
@heniusss Też nie zjem, zostawie sobie na pamiątkę z innymi czekoladowymi wyrobami, które leżą od wielu lat w pudełku specjalnym :D
2
Kupi mi ktoś???
2
Czary
1
Anulujcie to jak gale ZP, co tu sie odwala
9
@lucca87 Szubienica. Odbierasz komuś życie to przypłacasz to życiem, tyle.
3
@Fido66 Jeśli liczysz dni od rzucenia to już przegrałeś, na stałę rzuciłem tylko wtedy kiedy przestałem sobie zawracać głowę czasem jaki już nie palę i szczerze mówiąc nie pamiętam ile to już minęło bez fajki, ale powodzenia w nałogiem.
6
@draxidox Zobaczyła owada na korcie, normalna reakcja
2
@Tomason Z całą antypatią do Russella, to jednak on ma niezłe umiejętności wyścigowe i do tego grona bym go nie zaliczał.
1
@mekston Na starcie Leclerc wszystkich objedzie i nie odda pierwszego miejsca, wierzę
2
Następny sezon będzie nasz @Kessie
2
@michal26 Odejdzie Verstappen z formuły, a za nim inni, to może się obudzą.
0
@mekston Coś wymyślili, albo podkręcili silnik
0
@mekston A tak się napinał, że pracował przy tym bolidzie i czuje się jakby był jednością z nim przed sezonem :D
1
@LAMC_10 Ty już po skrajnym upodleniu alkoholowym jesteś?
0
@FcPortoFan1999 Ja szanuje wyniki gościa, odsuwając na bok to jakim jest człowiekiem prywatnie
1
@Ptasior Zbyt komfortowo się czuje zasypiajac o 1:00 żeby to psuć i się męczyć
0
@mekston Gdyby nie choroba i mocniejsza psycha, to mógłby być dominatorem
1
@Encore Sprint nie dla mnie, a szkoda
4
@BorzyKrzys Mój ulubiony wieszcz, kiedyś taki byłem, lecz alkohol zgubił i utopił moje pióro