1

@Czajka90 Tam kufel piqa 9 ojro kosztuje? Bój się Boga

3

Arteta już rozgrywa psychologiczną gierkę z Barceloną, bo wie że Arsenal zmierzy się z Barca w 1/2, iQ 200

5

@Kessie Teraz to dopiero się rzucać będą xD

1

@LAMC_10 Tam nigdy się nie skończy, dopóki ktoś atomka w rzymian nie puści

1

@Dari0G Jeśli patrzeć z tego punktu widzenia to fakt, trochę w tym prawdy jest

5

Oklep stulecia od Liverpoolu się zapowiada


2

Antoine Shelby


0

@Krzysztof1987 Co ma wynik do indywidualnego występu? To może dwumecz Yamala z Interem też jest do zapomnienia, bo Barca odpadła?

0

@clyde Dzieciaki najchętnjej wybierają truskawkowe rożki... Ostatnio dziewczynka z 10 lodów wybrała xD

4

A rządowi jakimś mastantuono grają xD


1

@heniusss

1

@heniusss Też nie zjem, zostawie sobie na pamiątkę z innymi czekoladowymi wyrobami, które leżą od wielu lat w pudełku specjalnym :D

2

Kupi mi ktoś???


2

Czary


1

Anulujcie to jak gale ZP, co tu sie odwala


9

@lucca87 Szubienica. Odbierasz komuś życie to przypłacasz to życiem, tyle.

3

@Fido66 Jeśli liczysz dni od rzucenia to już przegrałeś, na stałę rzuciłem tylko wtedy kiedy przestałem sobie zawracać głowę czasem jaki już nie palę i szczerze mówiąc nie pamiętam ile to już minęło bez fajki, ale powodzenia w nałogiem.

6

@draxidox Zobaczyła owada na korcie, normalna reakcja

2

@Tomason Z całą antypatią do Russella, to jednak on ma niezłe umiejętności wyścigowe i do tego grona bym go nie zaliczał.

1

@mekston Na starcie Leclerc wszystkich objedzie i nie odda pierwszego miejsca, wierzę

2

Następny sezon będzie nasz @Kessie

2

@michal26 Odejdzie Verstappen z formuły, a za nim inni, to może się obudzą.

0

@mekston Coś wymyślili, albo podkręcili silnik

0

@mekston A tak się napinał, że pracował przy tym bolidzie i czuje się jakby był jednością z nim przed sezonem :D

1

@LAMC_10 Ty już po skrajnym upodleniu alkoholowym jesteś?

0

@FcPortoFan1999 Ja szanuje wyniki gościa, odsuwając na bok to jakim jest człowiekiem prywatnie

1

@Ptasior Zbyt komfortowo się czuje zasypiajac o 1:00 żeby to psuć i się męczyć

0

@mekston Gdyby nie choroba i mocniejsza psycha, to mógłby być dominatorem

1

@Encore Sprint nie dla mnie, a szkoda

4

@BorzyKrzys Mój ulubiony wieszcz, kiedyś taki byłem, lecz alkohol zgubił i utopił moje pióro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?