Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@blakkudium Rollo w ręce i czekamy na mecz
2
@Frimpong Co jest najlepsze? Wybiórcze wstawianie jakiegoś odklejonego konta? Mogę w ciągu minuty znaleźć 10 takich kont kibiców innych klubów, nie rozumiem o czym to ma świadczyć.
Chcesz to zaraz wstawie Ci 5 kont Liverpoolu z Polski które codziennie się ośmieszają
3
@Pedri16Future Typowa porządna dziewczyna chodząca do klubów co tydzień, albo na koncerty pato raperów
5
Najlepszy materiał na YT podróżniczy z tego roku dla mnie
7
@Starrk Krzychu jest ze wsi i zabrakło czasu na naukę liczenia do trzech, z widłami gnój w wieku 5 lat musiał już przerzucać
6
Urocze
5
Wspaniała to była przygoda, nie zapomnę jej nigdy
https://x.com/topskillsportuk/status/2031396041308909860
0
@Frimpong Nawet Van Dijk publicznie wyraził zdziwienie dlaczego nie zagrał. Z Dowmanem w Arsenalu też podobnie będzie. Madueke przy nim jak amator wygląda.
1
@agaFCB Szacunek, wiem jak jest, po deszczu jak idę na działkę po samochód mam to samo :D
4
@Frimpong Tak będzie?
0
@Antimadridista_WR Dlatego ja zmieniam buty co pół roku, noszę wiosną/latem, a potem jesienią/zimą. Z małymi wyjątkami zostawiam jakieś na dłużej.
0
@Antimadridista_WR Każdy ma inną obiekcję świetnego stanu, już kiedyś prałem za gnoja buty i zastanawiałem się czemu po kilku założeniach tak szybko się brudzą, dopiero później doczytałem, że pranie niszczy strukturę butów, dla mnie zbyt frustrujące.
Jak ktoś mówi, że tak nie jest to po prostu kłóci się z oczywistymi i potwierdzonymi faktami, albo mówi o czarnych butach.
0
@Antimadridista_WR Gratuluję, piorąc w pralce usuwasz impregnację i niszczysz strukturę materiału przez co się 10 razy szybciej brudzą, wolę nowe kupić.
0
@agaFCB To podziwiam, bo moje nike/reeboki po roku wyglądają nieciekawie, a staram się dbać i czyszczę chusteczkami nawilżającymi xD Tylko Reeboki ex-o-fit czarne 3 lata miałem i niestety się poddały w tym roku
1
@LAMC_10 Kiedyś wydawałem sporo kwitu na ciuchy średniej jakości, aktualnie mi przeszło i kupuje jak czuję potrzebę coś droższego. Najbardziej czuć różnicę przy golfach i swetrach, te z H&M za 120/150 zł po kilku założeniach i po praniu są do wyrzucenia, wolę wydać 300/400 na jeden z którym nic przez 2/3 lata się nie dzieje, nawet kulka się nie pojawi.
2
@wawrzyn1 Jak czytam opinie ludzi na x'ie to zdecydowanie nie popisał się niczym dobrym łagodnie ujmując, a tu bronienie, bo jest w gorszym okresie, a ja się pytam, kiedy on miał dobry okres od 3 lat?
0
@Frimpong Neymar Jr.
0
Zgadnijcie kto ma dziś urodziny i kto dziś nie zagra w meczu przez rzekome problemy mięśniowe
1
@mientusek1407 Moim zdaniem 4 drużyny z premier league w 1/4 będą. Galatasaray nie wytrzyma 45 minut na Anfield.
3
@lucca87 PSG w łeb od Monaco dostało, ledwo ich przeszli w LM, ale już na 100% Chelsea nie ma po co wychodzić na dwumecz, co za debilizm napisałeś
9
@AduŚ07 "tam jakiś Olise" jak powiedzieć że się nie oglądało premier league nie mówiąc o tym
0
@mmaciass Tottemham ostatnio to nie jest poziom premier league, obecnie to w championship mieliby problem
0
Griezmann co za pieczywo
0
@Eklerek Jednak ta wypowiedź to fejk, moja opinia:
5
Ale Arteta zły, bo co kolejkę nie gra tiki taki xD
2
Dobrze być po drugiej stronie w końcu
Haha, prze wariat
0
Brakowało jego bramki
1
@Who_you_mam Nie ma miękkiej gry
3
Tak mnie naszło na śpiewanie
0
@Cule1234 Jutro rano zwolnienie.