Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Tatiana 2001 rok, na drodze krajowej do Przemyśla
4
@Rastafarnianin Di Caprio stoi półkę wyżej jeśli chodzi o aktorstwo.
11
Gerard Maldini z koszulką od Paolo Maldiniego
0
@Bykunn A nas kto? Rosja, która od 4 lat wsie zajmuje na Ukrainie?
1
@Lionel_Messi10 Borek na Gali w 2022 roku w Krasnodarze
3
Andrew Golara miał ten drip @Encore
4
Trochę szczypie
2
@Kessie @Czajka90 Mój klub taki piękny kiedy Odegaard jest kontuzjowany
3
Joelinton o Barcelonie, celnie
xD
Raphina z nagrodą dla syna
7
Twardy skurczybyk, że dograł połowę
Kolega z drużyny też nie miał szczęścia
Kane zabawa
0
@Ilka U mnie królowa przygrywa
2
@Ilka Tak, to przyjemne
1
@Ilka Co tu dużo mówić, tragedia
3
@Encore Udał kontuzje mieśniową w czasie urodzin siostry, kiedy Ancelotti przyjechał na mecz żeby go obejrzeć, iQ200
0
@karci0 Nie rajcują mnie wakacje w innych krajach, Polska to moje miejsce :)
1
@karci0 Chciałbym być w takiej sytuacji życiowej żeby zapodzianie 340 euro uszło mojej nieuwadze
2
@Cochise Za tego który chciał dobrze dla polskich dzieci
0
@July_6_BcN Chciałem Ci niespodziankę głuptasie zrobić
3
Co za typ, strzela w środek na wysokość nóg bramkarza xD
3
@PaPo Jak się babie spodobasz to się zaciągnie do KKK
0
@Ilka Te odpadnięcia w 1/8 mocno mną wstrząsnęły. Co będzie to będzie. Dla mnie mistrzostwo absolutnie nie jest rozstrzygnięte, mam nadzieję, że Chelsea urwie punkty City, to jest kluczowe
2
@Ilka Mi 24 lata kibicowania Arsenalowi sie nie nudzi, a wiele znioslem :)
0
@Frimpong xDDDD W jednym składzie z pięknym
1
@Frimpong rzeźbisz już pomnik Węgrowi pod Anfield?
1
@wyrek Miałem grać, ale net mi zamulał i zapomniałem xD
0
@Luciano99 W większości stare dziady xD
1
@Kessie W tym momencie chciałbym przeprosić @mientusek1407, który obstawiał dwie drużyny z PL w 1/4
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Różnia między jednowymiarowym trenerem, a fachowcem z prawdziwego zdarzenia, za Xaviego nic by się nie zmienilo
5
Dziwi mnie ten pojazd po Lewym, jakieś urazy, często z ochłopami jeśli chodzi minuty na boisku, brak rytmu, wiek też dochodzi, a mimo to pomimo 200 minut mniej od Ferrana ma lepszego statystyki od niego, niesprawiedliwie jest Polak oceniany. Chyba tą gadkę o pressingu Barcy z Lewym też już można schować do kieszeni
2
@escarabajo Tylko Arsenal może godnie reprezentować premier league w LM @Kessie