25

Tatiana 2001 rok, na drodze krajowej do Przemyśla


4

@Rastafarnianin Di Caprio stoi półkę wyżej jeśli chodzi o aktorstwo.

11

Gerard Maldini z koszulką od Paolo Maldiniego


0

@Bykunn A nas kto? Rosja, która od 4 lat wsie zajmuje na Ukrainie?

1

@Lionel_Messi10 Borek na Gali w 2022 roku w Krasnodarze


3

Andrew Golara miał ten drip @Encore


4

Trochę szczypie


2

@Kessie @Czajka90 Mój klub taki piękny kiedy Odegaard jest kontuzjowany


3

Joelinton o Barcelonie, celnie


xD

Raphina z nagrodą dla syna

7

Twardy skurczybyk, że dograł połowę


Kolega z drużyny też nie miał szczęścia

Kane zabawa

0

@Ilka U mnie królowa przygrywa


2

@Ilka Tak, to przyjemne

1

@Ilka Co tu dużo mówić, tragedia

3

@Encore Udał kontuzje mieśniową w czasie urodzin siostry, kiedy Ancelotti przyjechał na mecz żeby go obejrzeć, iQ200

0

@karci0 Nie rajcują mnie wakacje w innych krajach, Polska to moje miejsce :)

1

@karci0 Chciałbym być w takiej sytuacji życiowej żeby zapodzianie 340 euro uszło mojej nieuwadze

2

@Cochise Za tego który chciał dobrze dla polskich dzieci

0

@July_6_BcN Chciałem Ci niespodziankę głuptasie zrobić

3

Co za typ, strzela w środek na wysokość nóg bramkarza xD

3

@PaPo Jak się babie spodobasz to się zaciągnie do KKK

0

@Ilka Te odpadnięcia w 1/8 mocno mną wstrząsnęły. Co będzie to będzie. Dla mnie mistrzostwo absolutnie nie jest rozstrzygnięte, mam nadzieję, że Chelsea urwie punkty City, to jest kluczowe

2

@Ilka Mi 24 lata kibicowania Arsenalowi sie nie nudzi, a wiele znioslem :)

0

@Frimpong xDDDD W jednym składzie z pięknym

1

@Frimpong rzeźbisz już pomnik Węgrowi pod Anfield?

1

@wyrek Miałem grać, ale net mi zamulał i zapomniałem xD

0

@Luciano99 W większości stare dziady xD

1

@Kessie W tym momencie chciałbym przeprosić @mientusek1407, który obstawiał dwie drużyny z PL w 1/4

1

@ZwyklyKibicBarcy04 Różnia między jednowymiarowym trenerem, a fachowcem z prawdziwego zdarzenia, za Xaviego nic by się nie zmienilo

5

Dziwi mnie ten pojazd po Lewym, jakieś urazy, często z ochłopami jeśli chodzi minuty na boisku, brak rytmu, wiek też dochodzi, a mimo to pomimo 200 minut mniej od Ferrana ma lepszego statystyki od niego, niesprawiedliwie jest Polak oceniany. Chyba tą gadkę o pressingu Barcy z Lewym też już można schować do kieszeni

2

@escarabajo Tylko Arsenal może godnie reprezentować premier league w LM @Kessie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?