Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ACMaldini3 @tbas byście musieli się w uniwersum Kamila Pilarczyka wkręcić
1
Jak widzę politykę na rambli
1
Dwie bramki po samobójach Holdinga i Xaki xD
1
@LAMC_10 A ja dzisiaj 350 km zrobiłem, sad
1
@Encore Też mam lekko wywalone, przegranie ligi mnie wyłączy nawet z mistrzostw świata chyba xD
3
Obejrzałem sobie powtórkę, tylko Saliby szkoda po tym meczu
1
@Luciano99 Sterling wersja light
1
@AssisMoreira To nie szaman, to Arteta wykastrował ten zespół, sobie wmówił, że teraz nie warto grać ofensywnie i atrakcyjnie bo to nie przynosi pucharow xD
1
@AssisMoreira Miesiąc przerwy prawie od ligi to prezent dla Arsenalu od losu
2
@Ramon_Villaverde Powoływać do kadry na baraże @FcPortoFan1999
1
@July_6_BcN Kacperek Ci ją wypełni
2
Ja pierdykam @Kessie @MichuZ44
1
@MILOSZ_F22 Z Atalanty dzieciak
0
@July_6_BcN Myślałem, że jakiś rodzaj pustki dla Ciebie
0
@July_6_BcN Co to będzie, co to będzie?
0
@FcPortoFan1999 Nie wiem, nie oglądałem meczu, bo byłem cały dzień w trasie
0
@Kessie mamy koleżankę do pocieszenia
https://x.com/i/status/2035793227383504975
20
Lewy strzelił 5 goli w 9 minut, ale pomyślcie o tym, że 4 minuty z 9 spędził na świętowaniu tych goli
5
@macio_944 @Kessie jest w skrajnym upojeniu od dwoch dni, wzywam do szczerej modlitwy zeby wydobrzał do finalu z City
7
@takisobiektos możesz to wyjaśnić?
1
@Frimpong
0
@escarabajo No błagam Cię, ale te jego zdania o Pieturze, że no zagra złe 45 minut w kadrze i to źle na niego wpłynie w Porto, w momencie w którym skończonego hazardzistę i alkusa powołuje jest niedorzeczne jest dla mnie jawnym żartem. I nie daje tej kadrze wielkich szans na awans, chociaż mam nadzieję,że może błysk Lewego zadecyduje
4
Jose
3
Do spania
0
@escarabajo Samo powoływanie Grosickiego i tłumaczenie się, że on nie ma kogoś lepszego, w tym samym momencie kiedy Porto za kilka mln ściąga Pieturę jest abstrakcja
0
@escarabajo
0
@escarabajo
1
@Adran360 W awans to ciężko wierzyć po tym co ten Urban bredzi
1
@Tigermaus Trzymaj się bracie, ja w tenisie utonąłem przez Hurkacza i Drapera xD
4
@BorzyKrzys @fart @Forza_Juve pozdro