Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@macio_944 @Kessie jest w skrajnym upojeniu od dwoch dni, wzywam do szczerej modlitwy zeby wydobrzał do finalu z City
7
@takisobiektos możesz to wyjaśnić?
1
@Frimpong
0
@escarabajo No błagam Cię, ale te jego zdania o Pieturze, że no zagra złe 45 minut w kadrze i to źle na niego wpłynie w Porto, w momencie w którym skończonego hazardzistę i alkusa powołuje jest niedorzeczne jest dla mnie jawnym żartem. I nie daje tej kadrze wielkich szans na awans, chociaż mam nadzieję,że może błysk Lewego zadecyduje
4
Jose
3
Do spania
0
@escarabajo Samo powoływanie Grosickiego i tłumaczenie się, że on nie ma kogoś lepszego, w tym samym momencie kiedy Porto za kilka mln ściąga Pieturę jest abstrakcja
0
@escarabajo
0
@escarabajo
1
@Adran360 W awans to ciężko wierzyć po tym co ten Urban bredzi
1
@Tigermaus Trzymaj się bracie, ja w tenisie utonąłem przez Hurkacza i Drapera xD
4
@BorzyKrzys @fart @Forza_Juve pozdro
6
@majkiii Jutro przychodzę z maszynką
4
@bartekvisca Iran 4x taki jak Afganistan, z którym sobie poradzić nie mogli
4
@LAMC_10 Myślę, że setki tysięcy zamordowanych kobiet i dzieci jest poważniejszym wykroczeniem za które ktoś nie ponosi odpowiedzialności
2
@LAMC_10 Odnośnie czego? Bo nie wiem, ktoś czuję się urażony przez słowa jakiejś parodystycznej piosenki? XD
2
@LAMC_10 A co to jest od 18+ na x'ie, że mam to usuwac?
8
@PIWOSZ89 Tak
6
Ale poszedł
2
@blakkudium Rodri za Zubimendiego, Gyo za Haalanda @Kessie
4
Moje poczucie humoru
0
@Chimera Zdrowy chłop
2
Mój ulubiony zespól z Polski w końcu z nowym utworem i pięknym teledyskiem
1
@Ilka Boomer xD
2
@FcPortoFan1999 Z ciekawości wziąłem typy od chatu gpt, idiota kazał obstawić gola GKS XD
1
@agaFCB Jak utrzymasz 22/23 średnią, to moze być
0
@Kgorecki2500 Ja potrafię żreć przez 7 dni ziemniaki, raz z jajkiem, raz z jajem sadzonym, a innym razem z pałkami z kurczaka. Albo ryż z kurczakiem 3 dni z rzedu xD
1
@agaFCB Lepiej na rower dawaj, a nie sztuczny ciężar wyciskasz
6
@Encore Popitek robi na kostce smalcu jajecznice pewnie
1
@agaFCB Czy to Cię zahartuje przed zimnem w pracy?