5

Moje prymitywne poczucie humoru znowu ze mną wygrało


5

@Encore by się postrzelało z komentatorem, co?


1

@majkiii Mi się nie nudzi, bo oglądam cudowne Chicago Fire

6

@Szczygiel06 I co, łyso wam?


0

@Ignareks Jutro 600km muszę zrobić [*]

4

@xvcWinterSoldier Niby jej Pani psycholog ze sztabu, jestem ciekaw w jakimkolwiek zdrowym zespole psycholog chodzi do fryzjera z zawodnikiem i mówi jak powinien być obcięty. Przecież to oczywiste, że są w związku i to niezdrowym.
@Rifek Popatrz na jej oczy, wzrok psychopatki mającej pełną satysfakcję z tego co robi.
@esem91 No okej jej sprawa, ale raczej z nią u boku nie wróci na szczyt, bo żaden trenerem nie będzie miał pełnego wpływu na grę Świątek.

1

@Konradowskyy Pieczarka, szynka i podwójny ser

5

@NeroTFP1 Bez wrzucania linka wiadomo co Borek powie, ten facet od 20 lat nie powiedział nic nowego, mentalnie, dziennikarsko i komentatorsko się zatrzymał w czasie

7

Świątek musi spaść do challangerów żeby zrozumieć, że trzeba potrafić oddzielić karierę sportową od prywatnej relacji z manipulatorką, która ją kontroluje na każdym kroku? 14 lat starsza baba lata za nią przyczepiona jak rzep psiego ogona, Vukov to przy niej pryszcz


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@AssisMoreira Dostał środki uspokajające w postaci 6 kuflowych, śpi od 12 godzin, stan stabilny

4

@Popitek12 Czy 60 zł leży na ulicy w Berlinie?

1

@ACMaldini3 @tbas byście musieli się w uniwersum Kamila Pilarczyka wkręcić

1

Jak widzę politykę na rambli

1

Dwie bramki po samobójach Holdinga i Xaki xD


1

@LAMC_10 A ja dzisiaj 350 km zrobiłem, sad

1

@Encore Też mam lekko wywalone, przegranie ligi mnie wyłączy nawet z mistrzostw świata chyba xD

3

Obejrzałem sobie powtórkę, tylko Saliby szkoda po tym meczu


1

@Luciano99 Sterling wersja light

1

@AssisMoreira To nie szaman, to Arteta wykastrował ten zespół, sobie wmówił, że teraz nie warto grać ofensywnie i atrakcyjnie bo to nie przynosi pucharow xD

1

@AssisMoreira Miesiąc przerwy prawie od ligi to prezent dla Arsenalu od losu

2

@Ramon_Villaverde Powoływać do kadry na baraże @FcPortoFan1999

1

@July_6_BcN Kacperek Ci ją wypełni

2

Ja pierdykam @Kessie @MichuZ44


1

@MILOSZ_F22 Z Atalanty dzieciak

0

@July_6_BcN Myślałem, że jakiś rodzaj pustki dla Ciebie

0

@July_6_BcN Co to będzie, co to będzie?

0

@FcPortoFan1999 Nie wiem, nie oglądałem meczu, bo byłem cały dzień w trasie

0

@Kessie mamy koleżankę do pocieszenia
https://x.com/i/status/2035793227383504975

20

Lewy strzelił 5 goli w 9 minut, ale pomyślcie o tym, że 4 minuty z 9 spędził na świętowaniu tych goli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?