Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Moje prymitywne poczucie humoru znowu ze mną wygrało
5
@Encore by się postrzelało z komentatorem, co?
1
@majkiii Mi się nie nudzi, bo oglądam cudowne Chicago Fire
6
@Szczygiel06 I co, łyso wam?
0
@Ignareks Jutro 600km muszę zrobić [*]
4
@xvcWinterSoldier Niby jej Pani psycholog ze sztabu, jestem ciekaw w jakimkolwiek zdrowym zespole psycholog chodzi do fryzjera z zawodnikiem i mówi jak powinien być obcięty. Przecież to oczywiste, że są w związku i to niezdrowym.
@Rifek Popatrz na jej oczy, wzrok psychopatki mającej pełną satysfakcję z tego co robi.
@esem91 No okej jej sprawa, ale raczej z nią u boku nie wróci na szczyt, bo żaden trenerem nie będzie miał pełnego wpływu na grę Świątek.
1
@Konradowskyy Pieczarka, szynka i podwójny ser
5
@NeroTFP1 Bez wrzucania linka wiadomo co Borek powie, ten facet od 20 lat nie powiedział nic nowego, mentalnie, dziennikarsko i komentatorsko się zatrzymał w czasie
7
Świątek musi spaść do challangerów żeby zrozumieć, że trzeba potrafić oddzielić karierę sportową od prywatnej relacji z manipulatorką, która ją kontroluje na każdym kroku? 14 lat starsza baba lata za nią przyczepiona jak rzep psiego ogona, Vukov to przy niej pryszcz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@AssisMoreira Dostał środki uspokajające w postaci 6 kuflowych, śpi od 12 godzin, stan stabilny
4
@Popitek12 Czy 60 zł leży na ulicy w Berlinie?
1
@ACMaldini3 @tbas byście musieli się w uniwersum Kamila Pilarczyka wkręcić
1
Jak widzę politykę na rambli
1
Dwie bramki po samobójach Holdinga i Xaki xD
1
@LAMC_10 A ja dzisiaj 350 km zrobiłem, sad
1
@Encore Też mam lekko wywalone, przegranie ligi mnie wyłączy nawet z mistrzostw świata chyba xD
3
Obejrzałem sobie powtórkę, tylko Saliby szkoda po tym meczu
1
@Luciano99 Sterling wersja light
1
@AssisMoreira To nie szaman, to Arteta wykastrował ten zespół, sobie wmówił, że teraz nie warto grać ofensywnie i atrakcyjnie bo to nie przynosi pucharow xD
1
@AssisMoreira Miesiąc przerwy prawie od ligi to prezent dla Arsenalu od losu
2
@Ramon_Villaverde Powoływać do kadry na baraże @FcPortoFan1999
1
@July_6_BcN Kacperek Ci ją wypełni
2
Ja pierdykam @Kessie @MichuZ44
1
@MILOSZ_F22 Z Atalanty dzieciak
0
@July_6_BcN Myślałem, że jakiś rodzaj pustki dla Ciebie
0
@July_6_BcN Co to będzie, co to będzie?
0
@FcPortoFan1999 Nie wiem, nie oglądałem meczu, bo byłem cały dzień w trasie
0
@Kessie mamy koleżankę do pocieszenia
https://x.com/i/status/2035793227383504975
20
Lewy strzelił 5 goli w 9 minut, ale pomyślcie o tym, że 4 minuty z 9 spędził na świętowaniu tych goli