1

@July_6_BcN Fakt, mógł nieco delikatniej przekazać Ci tę informację

1

@July_6_BcN Ty po czym? To my czujemy się rozczarowami

1

@Kessie Już jej do rosołu jajko chciałem wrzucać i odpalać księżniczkę mononoke, szkoda

2

@July_6_BcN Jestem interesowny xD

1

@July_6_BcN Jak bardzo to zmieni postać rzeczy?

1

@July_6_BcN Taki szantaż by na Ciebie zadziałał? Pytam na przyszłość

1

@Kessie Po dzisiejszym dniu 13 samurajów samo się odpala na TV, a na kompie scrackowane Ghost of Tsushima, chociaż bliżej mi do kupna oryginalnej wersji

1

@July_6_BcN "Chcę popelnić samobójstwo, albo wziąć slub". Moderacja nie lubi japońskiej formy rasizmu :/

2

@July_6_BcN "Julka śpi w skarpetkach"

1

@Kessie Polska niegotowa jak zwykle


0

@Encore Nawet z ławki z Ukrainą nie wszedł

2

@Giwera @Kessie

Tymczasem Özil

6

Chory banger @Kessie


2

Po prostu alergię na pyłki mam dlatego płacze




3

@Ptasior Szkoda gadać


14

-Zmienili czas
-Więcej słońca
-Prawie lato
-Jezus zmartwychwstanie za tydzień
-2 miesiące do Mistrzostw Świata
-Jestem białym Polakiem

1

@July_6_BcN Widzisz, mówiłem że stara dupa z Ciebie

7

Nareszcie na to natrafiłem @Bolton @Kessie


30

Nie chcesz założyć tęczy na ręcę, albo nie chcesz klękać ku czci bandyty i ćpuna? Zawieszenie


0

@Chimera Nie no ja siedziałem na grillu i przez 3h może raz byłem
https://leclercdrive.lublin.pl/zywiec-premium-biale-piwo-500-ml

1

@Chimera Nigdy o czymś takim u Janusza nie słyszałem, zazdro.

0

@Chimera Jakie drogo jak w żabce teraz chyba 22+ zł 4 pak tyskiego sikacza w puszce. Żywce mają bezwrotne białe :D

1

@Chimera Wczoraj w biedrze 6 białych żywców za 17 zł kupiłem, to dopiero deal życia był

0

@Chimera Na prime video leci serial chicago fire, o moich kochanych strażakach

1

@Encore Za jedną kiełbę i kajzerkę? Bogole

1

Ten już z teoriami spiskowymi wyleciał i sabotażem, mistrz z niego wybitny xD


2

@July_6_BcN U mnie ciemno, opuszczone rolety mam

1

@majkiii King i Bully dla mnie najlepsze :D

4

Dyktator zarządza kontuzjami


5

@Kessie Gardzę Liverpoolczykami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?