Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN Fakt, mógł nieco delikatniej przekazać Ci tę informację
1
@July_6_BcN Ty po czym? To my czujemy się rozczarowami
1
@Kessie Już jej do rosołu jajko chciałem wrzucać i odpalać księżniczkę mononoke, szkoda
2
@July_6_BcN Jestem interesowny xD
1
@July_6_BcN Jak bardzo to zmieni postać rzeczy?
1
@July_6_BcN Taki szantaż by na Ciebie zadziałał? Pytam na przyszłość
1
@Kessie Po dzisiejszym dniu 13 samurajów samo się odpala na TV, a na kompie scrackowane Ghost of Tsushima, chociaż bliżej mi do kupna oryginalnej wersji
1
@July_6_BcN "Chcę popelnić samobójstwo, albo wziąć slub". Moderacja nie lubi japońskiej formy rasizmu :/
2
@July_6_BcN "Julka śpi w skarpetkach"
1
@Kessie Polska niegotowa jak zwykle
0
@Encore Nawet z ławki z Ukrainą nie wszedł
2
@Giwera @Kessie
6
Chory banger @Kessie
2
Po prostu alergię na pyłki mam dlatego płacze
3
@Ptasior Szkoda gadać
14
-Zmienili czas
-Więcej słońca
-Prawie lato
-Jezus zmartwychwstanie za tydzień
-2 miesiące do Mistrzostw Świata
-Jestem białym Polakiem
1
@July_6_BcN Widzisz, mówiłem że stara dupa z Ciebie
7
Nareszcie na to natrafiłem @Bolton @Kessie
30
Nie chcesz założyć tęczy na ręcę, albo nie chcesz klękać ku czci bandyty i ćpuna? Zawieszenie
0
@Chimera Nie no ja siedziałem na grillu i przez 3h może raz byłem
https://leclercdrive.lublin.pl/zywiec-premium-biale-piwo-500-ml
1
@Chimera Nigdy o czymś takim u Janusza nie słyszałem, zazdro.
0
@Chimera Jakie drogo jak w żabce teraz chyba 22+ zł 4 pak tyskiego sikacza w puszce. Żywce mają bezwrotne białe :D
1
@Chimera Wczoraj w biedrze 6 białych żywców za 17 zł kupiłem, to dopiero deal życia był
0
@Chimera Na prime video leci serial chicago fire, o moich kochanych strażakach
1
@Encore Za jedną kiełbę i kajzerkę? Bogole
1
Ten już z teoriami spiskowymi wyleciał i sabotażem, mistrz z niego wybitny xD
2
@July_6_BcN U mnie ciemno, opuszczone rolety mam
1
@majkiii King i Bully dla mnie najlepsze :D
4
Dyktator zarządza kontuzjami
5
@Kessie Gardzę Liverpoolczykami