0

@Encore Też mam żeby klątwę rzucić.
W ogóle ładnie wykminił trzech napastników w pierwszym składzie

1

@maroon Że wstawią podkład z Anią Dąbrowską do edita ze swoim piłkarzem xD

1

Brawo dla sędziego, jakby za to dał karnego dla Kur to bym z fotela spadł
Z gorszym informacji Nottingham u siebie przegrywa z Aston

5

Tego się nie spodziewałem po kibicach West Hamu xD


3

Do boju Sunderland!

0

0

@Czajka90 Mnie niepokoi coraz większa odklejka pewnego Baska

7

Mam nadzieję, że nie mają problemu z oddychaniem


1

@Ilka O stara, lecisz na czarną listę

3

@Ilka Oglądam Dr. Housea

0

@Kazragore rx 9070 xt, albo rtx 5070

4

@Kessie Przepierdolenie mistrzostwa

2

@takisobiektos Tenis kobiecy

0

@heniusss Jurgen to fachura, dla mnie na poziomie Guardioli, albo wyżej. Tyle że Arteta też musiał przebudować skład i zrobił tak, że zajechał każdego zawodnika. Zrobił to z Saką, robi to z ryżem, Salibą i innymi zawodnikami, on po prostu musi zostać zwolniony po sezonie

1

@July_6_BcN Doceniam, ja o Ciebie też

0

@July_6_BcN Życiowy parkiet bywa śliski koleżanko :)

0

@heniusss No tak tylko potem Arteta bił się z Guardiolą i Pepem którzy po 90 pkt robili

1

@heniusss Ja nie ujmuję Wengerowi, bo on z węgla i papy potrafił LM ulepić, ale pod koniec jego przygody nawet ja miałem dosyć i to był podobny poziom widowiska do dzisiejszego.

2

Król podwórek wie co mówi


4

@Bolton

0

@kanver_ By nie walnął, bo Zubimendi nie wie że można podawać piłkę do przodu, to samo Odegaard, a Rice to żaden kreator

0

@LukaszFan A City w FA CUP

1

@Frimpong Może jeszcze doniesie to gówno do mety

8

Poprawił humor


3

@Herato Nie no szanujmy się, przecież to jest niebywały kloc, w rozegraniu fatalny, z piłką przy nodze fatalny, nadaje się do dobijania piłki i karnych.

3

@Frimpong Szkoda w ogóle cokolwiek pisać

0

@Bernard777 Zawał

1

@Mario96w Gerard też miał i zostanie zapamiętany z tego, że się wywalił przed piłką

0

@heniusss No właśnie miał Alexisa, czy Ozila w prime i gra w lidze wygladala beznadziejnie. Nieprzypadkowo kibice na trybunach żądali wręcz jego odejścia.

1

@KamQiX Tak jak Atletico na miękko robicie, a wcześniej jakieś Romy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?