Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Też mam żeby klątwę rzucić.
W ogóle ładnie wykminił trzech napastników w pierwszym składzie
1
@maroon Że wstawią podkład z Anią Dąbrowską do edita ze swoim piłkarzem xD
1
Brawo dla sędziego, jakby za to dał karnego dla Kur to bym z fotela spadł
Z gorszym informacji Nottingham u siebie przegrywa z Aston
5
Tego się nie spodziewałem po kibicach West Hamu xD
3
Do boju Sunderland!
0
@FcPortoFan1999 Cisza!
0
@Czajka90 Mnie niepokoi coraz większa odklejka pewnego Baska
7
Mam nadzieję, że nie mają problemu z oddychaniem
1
@Ilka O stara, lecisz na czarną listę
3
@Ilka Oglądam Dr. Housea
0
@Kazragore rx 9070 xt, albo rtx 5070
4
@Kessie Przepierdolenie mistrzostwa
2
@takisobiektos Tenis kobiecy
0
@heniusss Jurgen to fachura, dla mnie na poziomie Guardioli, albo wyżej. Tyle że Arteta też musiał przebudować skład i zrobił tak, że zajechał każdego zawodnika. Zrobił to z Saką, robi to z ryżem, Salibą i innymi zawodnikami, on po prostu musi zostać zwolniony po sezonie
1
@July_6_BcN Doceniam, ja o Ciebie też
0
@July_6_BcN Życiowy parkiet bywa śliski koleżanko :)
0
@heniusss No tak tylko potem Arteta bił się z Guardiolą i Pepem którzy po 90 pkt robili
1
@heniusss Ja nie ujmuję Wengerowi, bo on z węgla i papy potrafił LM ulepić, ale pod koniec jego przygody nawet ja miałem dosyć i to był podobny poziom widowiska do dzisiejszego.
2
Król podwórek wie co mówi
4
@Bolton
0
@kanver_ By nie walnął, bo Zubimendi nie wie że można podawać piłkę do przodu, to samo Odegaard, a Rice to żaden kreator
0
@LukaszFan A City w FA CUP
1
@Frimpong Może jeszcze doniesie to gówno do mety
8
Poprawił humor
3
@Herato Nie no szanujmy się, przecież to jest niebywały kloc, w rozegraniu fatalny, z piłką przy nodze fatalny, nadaje się do dobijania piłki i karnych.
3
@Frimpong Szkoda w ogóle cokolwiek pisać
0
@Bernard777 Zawał
1
@Mario96w Gerard też miał i zostanie zapamiętany z tego, że się wywalił przed piłką
0
@heniusss No właśnie miał Alexisa, czy Ozila w prime i gra w lidze wygladala beznadziejnie. Nieprzypadkowo kibice na trybunach żądali wręcz jego odejścia.
1
@KamQiX Tak jak Atletico na miękko robicie, a wcześniej jakieś Romy.