Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston Mecz kwietnia w niedzielę
2
@Frimpong Śmiałeś się z Ten Haga, to macie swojego teraz :D
3
@pt9 Czekanie na jakiekolwiek jedzenie przed lokalem jest dla mnie abstrakcyjne, a tym bardziej kiedy powiedział jakiś czopek z internetu, że coś jest lepsze od tego co serwują inne lokale xD
2
@Szicek10 Najpierw odbiła mu się od nogi, więc bez karnego.
12
Tępota ludzka po raz kolejny mnie zaskoczyła
0
@karci0 No tak tylko obrona Atletico nie stała na połowie Barcelony
3
@PatrychoO Bo dobrze czuje grę na linii spalonego, czuje się jak ryba w wodzie przy tak wysoko ustawionej obronie Barcy
1
@Alistar74 Z łaski swojej użyj głowy, w ataku Liverpoolu gra tylko jeden Francuz.
5
Jedna z opcji gry w ataku Deschampsa się wykruszyła na mundial. Swoją drogą okienko Liverpoolu można porównać do tych Barcy po sprzedaży Neymara
0
Dembe z dubletem z Liverpoolem, szkoda ze kilka lat temu taki dobry nie był
0
@Szicek10 Nie, ale sędzia dramat
0
Chyba Zubimendi z Pedrim się ciałami zamienili xD
1
Prime Neymara włączył na ten mecz
1
Szkoda, że przećpał łeb
8
@FcPortoFan1999 Ty bez ligi fraudów przejawiasz na rambli takie zachowania xD
2
@mekston Bublik za długo się nie nagrał, powrót do dawnych sezonów się szykuje
3
Co za kot xD
2
@Kessie Jutro w łeb od Sportingu, w weekend od City i wakacje xD
1
@GeneralXavi Umiejętności piłkarzy mniejsze to fakt, ale żeby jęczeć o zbyt suchą trawę? Z tego co wiem Barcelona za to w drugą stronę przygotowuje, aż widać po piłce w każdym meczu domowym krople które się zraszają nad nią, każdy robi co może żeby sobie pomóc
0
@GeneralXavi Ok
8
Zarżnął cały skład na kluczowe momenty sezonu, gdzieś to już widziałem xD
0
@Ryoumen Czemu szkoda? Byś z własnej kieszeni 200 mln dał żeby go z Bayernu ściągnąć?
2
Gimby nie znają
0
@FcPortoFan1999 Gra na dwóch frontach tym bardziej nie pomaga :D
0
@FcPortoFan1999 De Zerbi to ułoży, grają też z drużynami, które o nic nie będą walczyły, chyba że z braku sympatii do Spurs podejdą na poważnie do meczu z nimi.
5
@mrboom 2026 rok ludzie dalej piszą "Athletico", niesamowici
1
@FcPortoFan1999 Jeśli nie zrobią minimum 4 punktów w najbliższych dwóch meczach to spadną.
1
Leeds wypisało się z walki o utrzymanie, został Tottenham, West Ham i Nottingham. Spurs tracą 2 punkty do młotów i 3 do rozpędzonego Forest.
Terminarz Kur:
-Brighton H
-Wolves A
-Aston A
-Leeds H
-Chelsea A
-Everton H
Terminarz West Hamu:
-Crystal Palace A
-Everton H
-Brentford A
-Arsenal H
-Newcastle A
-Leeds H
Terminarz Nottingham:
-Burnley H
-Sunderland A
-Chelsea A
-Newcastle H
-United A
-Bournemouth H
Z tej trójki najtrudniejszą drogę będzie miało Nottingham, mimo 3 punktowej przewagi od Kurami, kolejnym utrudnieniem dla Tottenhamu jest brak Romero do końca sezonu. Jakbym miał obstawiać to pewnie Nottingham poleci.
3
Zawsze ciarki na tym
0
@Pedri16Future Cancelo na LS i ogień z przodu będzie