Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN Ta jeszcze byś z nim zarecytowała wiersz za hajs z ministerstwa
2
@Czajka90 Posypać też, póki co na sce zasypiam taka aura xD
1
@majkiii Nie powiedział, wędkę złapali
3
Hahaha, co zaśmiałem
4
Gyökeres w sezonie 25/26
1
@Faro Screen, screenowany 100 razy, do tego sprzed 10 lat, ale jak debil z niebieskim znaczkiem wstawił na twittera to na bank legit historia.
0
@July_6_BcN Tak ubrany facet, by pasował do Ciebie
5
@Bykunn Każdy odcinek Dr. House'a:
>Pacjent trafia do szpitala
>To prostytutka albo fanatyk religijny
>Dr. House wchodzi na scenę
⁃ Doktorze, doktorze, nie wiemy co robić ona krwawi z oczu
- Zróbcie badania, idioto
>On idzie porozmawiać z pacjentką
- Jestes głupia, idź sie j*bać
- Doktorze House nienawidzę Cię, ulecz mnie!
>Pomocnicy wracają do sali
- Doktorze, wszystkie badania wyszły negatywnie, ona umrze za 2 godziny jeśli nic nie zrobimy, to game over
- hmmm game over... Pomocnicy, ma gameboya w dupie, to jest problem
⁃ Doktorze House, jesteś idiotą, ale zobaczmy, czy naprawdę ma gameboya w dupie
>Znajdują gameboya w jej dupie
- O BOŻE, DOKTORZE HOUSE, MIAŁEŚ RACJE. SKĄD WIEDZIAŁEŚ???
- Gameboye wydane w 1997 roku w edycji Pikachu miały baterie na bazie jodu które jak sie włoży w dupę, to powodują krwawienie z oczu
>Pomocnicy robią w realu emote Pepe Poggers
>Pacjentka wchodzi do sali uzdrowiona
- Myliłam się co do ciebie
- Sp**dalaj s*ko
>Odcinek sie kończy
7
Każdy odcinek The Good Doctor:
>Pacjent trafia do szpitala
>To zwykła osoba z idiotycznym objawem typu "ból w łokciu"
>Shaun Murphy wchodzi na scene, patrząc w złą stronę
- Doktorze, doktorze. On ma ból w łokciu i umrze za 3 godziny
- Ból w łokciu w polaczeniu ze sposobem w jaki zawiązał sznurowadła, wyraźnie wskazuje na guz w mózgu
⁃ Doktorze Shaun, to nie ma żadnego sensu - MA SENS
>Shaun idzie porozmawiać z pacjentem patrząc w ścianę
- Umrzesz, ale mam trudności z interakcjami społecznymi, więc bede bezpośredni - Doktorze, boję się
⁃ Strach to neurologiczna reakcia na bodziec zagrożenia, to nieistotne, powiedz mi, kiedy ostatni raz jadleś banana - Eee... we wtorek? -JAK PODEJRZEWAŁEM
>Shaun biegnie korytarzem w zwolnionym tempie, mając genialne olśnienie
>Rysuje diagram w powietrzu palcami, jakby układał niewidzialną układankę
>Zespół sie zbiera
⁃ Shaun znalazł diagnozę: to rzadki pasożyt wystepujący tylko w bananach zebranych we wtorki w Kazachstanie
- Doktorze Glassman, to niemożliwe - On miał już rację 847 razy w tym roku, ty idioto
>Przeprowadzają operacje
>Shaun operuje lepiej niż ktokolwiek, podczas gdy inni patrzą z otwartymi ustami
>Pacjent wyleczony
- Doktorze Murphy, jak moge ci podziękować
- Nie trzeba, nie lubię kontaktu wzrokowego, uścisków ani podawania ręki, pa
>Shaun idzie ssać lizaka na korytarzu
>Glassman pojawia się z miną dumnego ojca
>Odcinek kończy sie emocjonalną muzyką
5
Różnice @BorzyKrzys @Esteban_ @takisobiektos
12
Same delicje w wykonaniu Gyökeresa @Kessie @Popitek12 15 minut boiskowej wirtuozerii
2
@Frimpong Tak wygląda ten kolega z Nigerii? Jakiś biznesik możemy ukręcić
https://ipla-e1-103.pluscdn.pl/p/vm2images/9h/9hjwa4dr625mwr6apv5p7we5pa98b329.jpg
1
@FcPortoFan1999 Co Ty piszesz portowcu xDD
5
Ponad pół godziny śmiania się z King Sento aka big pento @Kessie @Encore
1
@Encore Mbappe, komedia xD
2
@bohman819 @Kessie @majkiii @Czajka90 było w pytę
1
@Czajka90 Dziś już nie, ale jutro jak najbardziej
3
@Kessie Pewny awans, City w strachu
0
Olise jest piękny i tyle
2
2.5 średnia goli w dzisiejszych meczach, jest dobrze @Kessie
1
@July_6_BcN No wiem, ale próbować nie zaszkodzi xD
Ja to miałem czas, że tylko na czarno chodziłem ubrany, buty, jeansy, t-shirty, trochę to zmieniłem
2
@Gall @July_6_BcN nie podpuszczamy Cię, ale nie zrobisz i nie wstawisz zdjęcia
3
Sylwester na stadionie Arsenalu i okej
1
@July_6_BcN Aż tak bym nie szedł w tę stronę jeśli chodzi o paznokcie, bo znajoma kiedyś mnie pytala co rusz jakie ma zrobić i jej same jaskrawe wymyślałem, ale szminka to co innego już, rzadko kiedy różowe na ustach kobiet widuję
1
@July_6_BcN Nie no zaciekawiony jestem, taki róż mi się kojarzy z odważnymi Paniami
1
@July_6_BcN Intrygujące xD
@Ilka Świat Ci odjechał niestety
1
@July_6_BcN Szminka też róż jak u młodej Dorotki?
https://v.wpimg.pl/L2RvZGEuY1MzFCx0ag5uRnBMeC4sV2AQJ1RgZWpEfgJiDmxwcFooHCUGMyoiWzxefUdqfnRMfQtlR2tqdEF7CmRDaHJ3RmNWPRI7aS8FKxAv
0
@Cvzx Fajny avek
3
@July_6_BcN Pasuje do blondynki xD
1
@July_6_BcN Jaki kolor wariatko?