Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Spokojnie na ultra w wiedzmina pograć idzie, czy cyberpunka woskich/ultra
0
@Safrani Namówił
0
@Pawlak1992 To zależy czego szukasz, ja z x-kom ryzena 5 5600x za 400 wziąłem
1
Jakie przeczucia co do GP Kataru? McLaren powinien latać przy tej konfiguracji toru i pogodzie
0
@mekston No już go nie wybielaj, on łamie regulamin wiedząc, że kary jakie dostanie ostatecznie wplyna na jego korzyść i tak było w paru wyścigach
5
Hahahaha, mentalność drużyny pokroju Stal Mielec
2
@mekston Najbardziej stabilna forma bez dwóch zdań. Verstappen miał swoje odpaly i brak chłodnej głowy. Na początku sezonu wykorzystał perfekcyjnie przewagę bolidu, a w końcówce wzniósł się na wyżyny swoich umiejętności i to w warunkach w których żaden inny kierowca, by tego nie uciągnął, zresztą reszta stawki w swoich wypowiedzach bezsprzecznie była pod wrażeniem tego czego dokonał w tym sezonie
1
@Encore Wielki Nico Rosberg zdetronizował Hamiltona, ostatni mistrz przed dominacja Lewisa i Verstappena
https://zapodaj.net/images/d074b84319a58.jpg
1
@Chaoss Tego nigdy nie możemy być pewni, Max bardzo ceni umiejętności Leclerca i obaj wiedzą jak sie ze sobą ścigać. Ferrari nie miało ani razu przez cały sezon najszybszego bolidu w stawce
@mekston Halo rozmawiamy o 2024 roku xD
1
@budel17 Carlos? Carlos wygral w Meksyku płacząc przez radio żeby Leclerc się do niego nie zbliżał. Charles na Monzie dal popis swoich umiejętności i podejmowaniu decyzji w kluczowych momentach. Sainz mimo wolnej ręki jest 60 pkt za Monakijczykiem
1
@Encore Hamilton ma swoje przebłyski, szczególnie w czasie wyścigu, gorzej w kwalifikacjach, tu jednak wiek daje się we znaki. Mam nadzieję, że ostatnie słowo będzie miał Fernando w 2026 roku, należy mu się ostatni wygrany wyscig
0
@Encore Mówisz o Maxie, czy Leclercu?
1
@Chaoss Leclerc to podobny poziom umiejętności do Maxa, jako jedyny nie dał się wyprzedzić w Brazylii, Leclerc to najczęściej zdobywający top5 miejsc w wyścigach, myślę że wie o czym mówi.
2
@Encore Lando w drugiej części sezonu tyle razy miał najszybszy bolid, że bez zajakniecia już mistrza powinien zaklepać, zamiast tego po każdym pole position przegrywał każdy wyścig, zero mentalności na mistrzostwo
4
Max uwaza, że w Ferrari i McLarenie, by wygrał mistrzostwo, Charles i Lando twierdzą, że nie. Moim zdaniem w McLarenie bez problemu, by wygrał w tym sezonie, ale w Ferrari mógłby dostać depresji kierowcy po kilku grande strategii
1
@tbas Klasyka, jakbym obstawił taśmę
0
Inne drużyny na czele z Chelsea mogą odpuścić, bo potęgi ekstraklasy do finału nic nie zatrzyma
1
Jedna literka zmieniona i człowiek się śmieje jak glupi
2
@GigiAmoroso Gdyby nasi politycy działali na rzecz kraju tak jak na Twitterze, to jako państwo byśmy stali jak palmy w Kalifornii
2
@Wasacz_ Morgan po latte z owsianym mleczkiem ze Starbucksa
1
@Wasacz_ To jakie jest jego zdanie na ten temat?
5
@NeroTFP1 Nie można lekceważyć wybitnego młociarza Pawła Fajdka
0
Johaug pomadka du ust, ktoś inny mięsko zjadł, a Świątek z melatotniną wymyśliła, ja im wierzę
https://i.wpimg.pl/780x470/jastrzabpost-pl.wpcdn.pl/img/2016/08/adrian-zielinski-doping.png
0
Real ma Brest i Atalante na wyjeździe, nie zdziwie się jak odpadną już na tym etapie xD
0
Mieć ten luz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Patrol619 Betclic masz bez podatku, więc na singlu moim zdaniem najlepsza opcja
19
Richards nasz gość
0
Komentarz usunięty przez użytkownika