Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@GigiAmoroso Gdyby nasi politycy działali na rzecz kraju tak jak na Twitterze, to jako państwo byśmy stali jak palmy w Kalifornii
2
@Wasacz_ Morgan po latte z owsianym mleczkiem ze Starbucksa
1
@Wasacz_ To jakie jest jego zdanie na ten temat?
5
@NeroTFP1 Nie można lekceważyć wybitnego młociarza Pawła Fajdka
0
Johaug pomadka du ust, ktoś inny mięsko zjadł, a Świątek z melatotniną wymyśliła, ja im wierzę
https://i.wpimg.pl/780x470/jastrzabpost-pl.wpcdn.pl/img/2016/08/adrian-zielinski-doping.png
0
Real ma Brest i Atalante na wyjeździe, nie zdziwie się jak odpadną już na tym etapie xD
0
Mieć ten luz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Patrol619 Betclic masz bez podatku, więc na singlu moim zdaniem najlepsza opcja
19
Richards nasz gość
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Messi boj się
1
@Stinger_ Ludzie bez pojęcia o piłce, nie majacy wyobraźni jak wygląda gra na takim poziomie i jak trudno znaleźć się chociażby na pozycji do oddania strzału
0
@dv7wisnia Mógłby jednak podbudować Szczęsnego, który zasługuje na szanse ze względu na lepsze umiejętności jak już taki samarytanski charakter ma
0
@Rust_Cohle Czemu jestes taki małostkowy?
0
@Stinger_ Pomyśleć, że Lewy stówkę ustrzelił, chore liczby widząc jakie wyniki mają inni wybitni napastnicy
0
@Stinger_ 25 lat i tylko 4 gole w LM, kiepski wynik
0
Atletico 4 mecz z rzędu wygrywa na wyjeździe, szok. Nawet fraud Alvarez się odblokował
0
@MesQueUnClub96 Alonso z Leclercem bitka o majstra
2
@Kondziubarca Największy zarzut do Flicka
0
@626 Okej, dzięki. Bo głąby ciągle na Twitterze wstawiają te zdjęcia
0
Czy z tym Cubarsim to prawda?
2
@Safrani I jaka to jest przyjemność z jedzenia jak się cały przy tym uwalisz próbując to ugryźć? Nigdy nie rozumiałem fascynacji burgerami.
17
Di Maria dopiero się zaczyna
1
@tomek8756 Reakcja samochodu, który w nią uderza również tragiczna
0
Pięknie mu to wyszło, takiej bramki to nie widziałem
0
Ferrari przed McLarenami, więc nie jest źle
0
Ten brodacz ze studia tak straszliwie męczy ucho, niech już wznawiają to q3
0
To wszystko kara za to jakim bolidem musiał jeździć Kubica