1

Witamy Panie oponiarzu


3

Nowy trener, stare United

0

No to facet nie oszczędzał silnika


0

Hulkenberg kasuje oba McLareny jutro na pierwszym zakręcie, a Leclerc robi Maxa z Interlagos, tak to widzę

1

Sainz ostatnim zakretem przegrał z Piastrim, pasuje do Williamsa

2

@FCB_dimiC Strolla by do jutra składali

1

@mekston Widzę w tej sytuacji Strolla i jak uderza w ścianę xD

3

Verstappena rzuca bokiem, a i tak robi lepszy czas od McLarenów, niemożliwy

1

Szef


0

Dobra wszystko przeciwko mnie, Leclerc z ostatniej pozycji jutro, haha

1

@Culer9002 Nie przebije

8

Koło siebie ich dali i zadowoleni xD


1

@Vhaeraun Ja bym wzial OnePlusa, na pewno lepszy od galaxy s24 i tego realme.
Możesz sobie recenzje obejrzeć na youtube każdego z nich

1

@Vhaeraun Bierz realme jeśli zalezy Ci na czystym androidzie i świetnej baterii, oraz szybkości działania.
W sumie ludzie piszą, że OnePlus 12 lepszy będzie

0

@mrboom Może nie miał jak ogladac datego chciałby wrócić xD

0

@tristan87 W premier league nie wygrywał czysto?

3

Horner odpowiada Toto Wollfowi

Kocham teriery. To wspaniale psy! Mam takie cztery. Dwa nazywają się Bernie i Flavio. Bernie rzuci się na każdego. Flavio jest bardziej wyluzowany. Nie tak źle, gdy nazywają cię terierem. Możesz być nazwany gorzej. Na przykład Wilkiem

Toto lubi dramatyzować. Mówiąc o histerii George’a nie miałem na myśli psychologii, tylko reakcję na to, że założyli mu nie takie opony, jakie chciał. Użył słów, których nie mogę tu powtórzyć, bo dostanę karę… To ostatni wyścig sezonu. Powinniśmy już wyluzować.”
+
„to relacja typu miłość&nienawiść. Toto kocha mnie nienawidzić”

Źródło


3

@tomek8756 Gwarancja bezpieczeństwa do momentu aż kacaperia nie uzupelni magazynów i nie nasciąga azjatyckiego mięsa armatniego

1

@FCB_dimiC Zzwsze to jakaś rywalizacja dla postronnego kibica :D

2

@FCB_dimiC Leclerc mogl spokojnie z Norrisem powalczyć o 2 miejsce.

3

Brawo Ferrari nieudacznicy, po mistrzostwach. McLaren wygrywa klasyfikację konstruktorów, a Norris zostaje wicemistrzem.


1

@BorzyKrzys Przyjąłem


2

Pierwszy trening wygrywa Charles przed Norrisem o 0.221, z tym że Norris nie wyjeżdżał w ostatnich 10 minutach na szybkie okrążenie.

Charles macha do brata po pierwszym treningu f1
https://x.com/leclercdata/status/1864981589249147328

Sainz wzruszony



Mama Leclercow śledząca poczynania synów

1

Alonso krytycznie ocenił bolid i dal upust swoim emocjom :D

0

@MesQueUnClub96 Żeby docenić poetycko piękno kobiece

1

Przydałby się w tym momencie Pan Borowczyk


@mekston

6

@MichuZ44 Bez honoru i godności ogór xD

1

@mekston Mama i siorka niczego sobie kobitki
Edit: Alexandra również obecna, Queen


2

@BorzyKrzys Najgorsze, że jesteś szefem trzyosobowej firmy

0

Ruszył 1 trening Abu Zabi ostatniego w tym sezonie wyścigu. Brat Charlesa Leclerca Arthur zastąpił Sainza dziś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?