Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Salah podobno na kolejne 2 lata zostaje w Liverpoolu
0
Brawo Ipswich, takimi meczami się spada z ligi
2
@BulaKG Świetną dał asystę, 9 na 10 napastników, by waliło po długim
0
Leicester w piec minut z 0:2 na 2:2. Najbardziej niebezpieczny wynik.
Vardy gol i genialna asysta
0
Hamilton symbolicznie Ryszarda wyjaśnił
1
@Ayattar Tak, fatalne ustawienie się
2
Kiwior znowu nie wstanie z ławki
1
@Tomason Byla 10 sekund ktora właśnie odbył
0
Ma dzisiaj frajdę z jazdy :D
2
Niesamowite dzis tempo ma Charles, pięknie robi te manewry wyprzedzania w tym samym miejscu
0
Duzy błąd Alonso i Leclerc już 6, presja na Brytolu i McLarenie rosnie
1
@mekston Zasłużenie
0
@Iniesta8i Dobre relacje z Leclerciem nieprzypadkowe :D
0
Norris proszę przyłóż tam w bandę
0
Okej Charles czas na pogoń życia
0
@Kgorecki2500 Przecież ten kraj nie ma już niczego wspólnego z Niemcami
0
@Stinger_ To ona jeszcze startuje? Oglądałem ostatni raz biegi jak Kowalczyk byla w prime i walczyła z nią
1
@Roobo Ile w tym prawdy? Dużo fejk historii od takich kont lata po twitterze
2
@Stinger_ Amigosi z Miami potrzebują Neymara
3
Marco Reus wygrał swoje pierwsze mistrzostwo krajowe w karierze.
0
@MesQueUnClub96 Alonso w Astonie młodziaków rozstawia po torze, ale na pewno w takim bolidzie jaki ma Norris, by nie powalczył o tytuł xD
0
@Pedri16Future Jaki kraj taki Widzew
7
@Kgorecki2500 I cyk kolejna fala imigrantów zadomowi się w Europie
1
Witamy Panie oponiarzu
3
Nowy trener, stare United
0
No to facet nie oszczędzał silnika
0
Hulkenberg kasuje oba McLareny jutro na pierwszym zakręcie, a Leclerc robi Maxa z Interlagos, tak to widzę
1
Sainz ostatnim zakretem przegrał z Piastrim, pasuje do Williamsa
2
@FCB_dimiC Strolla by do jutra składali
1
@mekston Widzę w tej sytuacji Strolla i jak uderza w ścianę xD