Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kuz Ustawianie nisko ofesynwnych pilkarzy, do tego Gvardiol przesuwający się do środka obok Gundogana to śmierdzi stratą jakiejś bramki po kontrze na kilometr
1
@kuz Przekonamy się po końcowym gwizdku na ile mu się to opłaciło ryzyko :)
0
Guardiole pochłonął obłęd i chyba w akcie desperacji tak ustawił drużynę. Tu nie ma żadnej równowagi między formacjami.
0
@michal26 Jestem ciekawy dzisiejszego meczu i który trener dziś będzie zwalniany :D
0
Wysokie zwycięstwo City, czy kolejna kompromitacja Guardioli dziś?
0
@MesQueUnClub96 Tylek im marźnie to muszą współpracować. :D
14
Ocenka mojego dzisiejszego zdjęcia
https://i.postimg.cc/Y9fqvjbF/20241215-141903.jpg
0
Wiedźmin 5 będzie wyglądał świeżo
https://x.com/Kai_Genshin_PL/status/1867975173007364552
1
Vinicius xDD Niesamowity pacjent
1
@July_6_BcN Kto tu jeszcze ze sobą kręci?
2
@Bocheno1 Oni są połączeni? Coś ten?
0
@Derean profesjonalny pilkarz na treningu trafia w bramkę:O
0
@MesQueUnClub96 Bo nie ma co pochopnych wniosków wyciągać po paru kolejkach, sezon jest długi i kryzysy drużyny przechodzą w różnych czasach
Klatwa Harrego wiecznie żywa, haha. Jak znowu nic nie wygra to umre ze śmiechu xd
0
@MessiForeverTheBest Z taką kadrą i grą w śmiesznych rozgrywkach europejskich mają na to dużą szansę
0
Wieczny student, życzę sobie żeby w 2025 chociaż jeszcze jedno zwycięstwo dorzucił do swojej kolekcji
1
@Szczygiel06 Myślę, że ciężko Ci będzie na początku, ale warto dać czas grze, każdy zaczynał od zera :D
6
@marcin62 Mi się tam podoba Ciri jako bohaterka, ładna postac, a homoseksualiści niech grają na PC i czekają na moda do grania chłopem
1
@sergio5 To niech mi taki gamoń kołtoń pokaże zawodnika, który w słabej reprezentacji był gwiazdą na mundialu i osiągnął jakiś sukces.
0
@gumaz Oj po wczorajszym wieczorze, człowiek by pojadł takiego tłuściutkiego rosołku
0
@maroon Pewnie tego samego co dab, siibidibi, sigma i inne bzdury
3
@GigiAmoroso masz uroczego pieska w nagrodę
1
@Krzysztof1987 Nie wiem, ale to najgrosza rzecz jaka widziałem w tym tygodniu
3
@lucas/catalan Bieganie za napompowanym balonem to sport? Haha
0
Ja zobaczyłem, wy też musicie
0
Wczoraj się działo na boiskach europejskich, Szkoci podbijają serię A
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1867680170246537574
0
@gumaz Przy piątku 13 ktoś mógł zejść na zawał po takiej wygranej
1
@Kengo To ja wolę po prostu obejrzeć interstaller i zostać w tym samym miejscu
0
Odwagę z odważnikiem Wolski pomyliłeś
0
@TheNekro94 Z ciekawości, nie masz poważniejszych rzeczy na głowie?
2
@Kondziubarca Oby tak dalej