Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Antony odmienił oblicze meczu
0
@kuz Jednak miałem rację:)
0
To powinien być drugi karny dla United. Znając życie Bruno nie trafi
Jednak trafil :D
0
@Trojanek23 Było oglądać Chelsea z Tottenhamem ostatnio ;D
3
Gra dopiero zaczyna się na poważnie, na boisku Grealish i Antony
2
@blakkudium I ja z kebabem w ręku, wieczór Polaków w Turcji
0
@MesQueUnClub96 Bruno ma inne zdanie :D
1
@Bernard777 Betis da 20 mln za kogoś? Nie liczyłbym na to :D
4
Przecież to jest karny dla United, Dias nawet piłki nie musnął
1
Walker wybitnej aktorstwo, nominacja do oscara
1
@matirix20 Spokojnie, zaraz się rozkręci
I cyk 1:0
2
@Luciano99 Fellaini na 9 na zawsze w mojej pamięci
@takisobiektos Dzięki za poprawę ;D
6
@Herato Ibrahimovic nieźle sobie radził :D
1
@MesQueUnClub96 Kto tam flopem nie jest zacznijmy od tego. :D Ten Hojlund przyzwoicie w ataku sobie radzi i Martinez na obronie
1
@kuz Ustawianie nisko ofesynwnych pilkarzy, do tego Gvardiol przesuwający się do środka obok Gundogana to śmierdzi stratą jakiejś bramki po kontrze na kilometr
1
@kuz Przekonamy się po końcowym gwizdku na ile mu się to opłaciło ryzyko :)
0
Guardiole pochłonął obłęd i chyba w akcie desperacji tak ustawił drużynę. Tu nie ma żadnej równowagi między formacjami.
0
@michal26 Jestem ciekawy dzisiejszego meczu i który trener dziś będzie zwalniany :D
0
Wysokie zwycięstwo City, czy kolejna kompromitacja Guardioli dziś?
0
@MesQueUnClub96 Tylek im marźnie to muszą współpracować. :D
14
Ocenka mojego dzisiejszego zdjęcia
https://i.postimg.cc/Y9fqvjbF/20241215-141903.jpg
0
Wiedźmin 5 będzie wyglądał świeżo
https://x.com/Kai_Genshin_PL/status/1867975173007364552
1
Vinicius xDD Niesamowity pacjent
1
@July_6_BcN Kto tu jeszcze ze sobą kręci?
2
@Bocheno1 Oni są połączeni? Coś ten?
0
@Derean profesjonalny pilkarz na treningu trafia w bramkę:O
0
@MesQueUnClub96 Bo nie ma co pochopnych wniosków wyciągać po paru kolejkach, sezon jest długi i kryzysy drużyny przechodzą w różnych czasach
Klatwa Harrego wiecznie żywa, haha. Jak znowu nic nie wygra to umre ze śmiechu xd
0
@MessiForeverTheBest Z taką kadrą i grą w śmiesznych rozgrywkach europejskich mają na to dużą szansę
0
Wieczny student, życzę sobie żeby w 2025 chociaż jeszcze jedno zwycięstwo dorzucił do swojej kolekcji
1
@Szczygiel06 Myślę, że ciężko Ci będzie na początku, ale warto dać czas grze, każdy zaczynał od zera :D