1

Antony odmienił oblicze meczu

0

@kuz Jednak miałem rację:)

0

To powinien być drugi karny dla United. Znając życie Bruno nie trafi
Jednak trafil :D

0

@Trojanek23 Było oglądać Chelsea z Tottenhamem ostatnio ;D

3

Gra dopiero zaczyna się na poważnie, na boisku Grealish i Antony

2

@blakkudium I ja z kebabem w ręku, wieczór Polaków w Turcji

0

@MesQueUnClub96 Bruno ma inne zdanie :D

1

@Bernard777 Betis da 20 mln za kogoś? Nie liczyłbym na to :D

4

Przecież to jest karny dla United, Dias nawet piłki nie musnął

1

Walker wybitnej aktorstwo, nominacja do oscara

1

@matirix20 Spokojnie, zaraz się rozkręci
I cyk 1:0

2

@Luciano99 Fellaini na 9 na zawsze w mojej pamięci
@takisobiektos Dzięki za poprawę ;D

6

@Herato Ibrahimovic nieźle sobie radził :D

1

@MesQueUnClub96 Kto tam flopem nie jest zacznijmy od tego. :D Ten Hojlund przyzwoicie w ataku sobie radzi i Martinez na obronie

1

@kuz Ustawianie nisko ofesynwnych pilkarzy, do tego Gvardiol przesuwający się do środka obok Gundogana to śmierdzi stratą jakiejś bramki po kontrze na kilometr

1

@kuz Przekonamy się po końcowym gwizdku na ile mu się to opłaciło ryzyko :)

0

Guardiole pochłonął obłęd i chyba w akcie desperacji tak ustawił drużynę. Tu nie ma żadnej równowagi między formacjami.

0

@michal26 Jestem ciekawy dzisiejszego meczu i który trener dziś będzie zwalniany :D

0

Wysokie zwycięstwo City, czy kolejna kompromitacja Guardioli dziś?

0

@MesQueUnClub96 Tylek im marźnie to muszą współpracować. :D

14

Ocenka mojego dzisiejszego zdjęcia
https://i.postimg.cc/Y9fqvjbF/20241215-141903.jpg

0

Wiedźmin 5 będzie wyglądał świeżo
https://x.com/Kai_Genshin_PL/status/1867975173007364552

1

Vinicius xDD Niesamowity pacjent

1

@July_6_BcN Kto tu jeszcze ze sobą kręci?

2

@Bocheno1 Oni są połączeni? Coś ten?

0

@Derean profesjonalny pilkarz na treningu trafia w bramkę:O

0

@MesQueUnClub96 Bo nie ma co pochopnych wniosków wyciągać po paru kolejkach, sezon jest długi i kryzysy drużyny przechodzą w różnych czasach

Klatwa Harrego wiecznie żywa, haha. Jak znowu nic nie wygra to umre ze śmiechu xd

0

@MessiForeverTheBest Z taką kadrą i grą w śmiesznych rozgrywkach europejskich mają na to dużą szansę

0

Wieczny student, życzę sobie żeby w 2025 chociaż jeszcze jedno zwycięstwo dorzucił do swojej kolekcji


1

@Szczygiel06 Myślę, że ciężko Ci będzie na początku, ale warto dać czas grze, każdy zaczynał od zera :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?