Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kasy Tak
@tadzik447 Przynajmniej będzie znacząco od Leclerca odstawał :D
1
Jeszcze tylko wywalić Strolla z F1 i jako nako będzie się to prezentowało
1
@MesQueUnClub96 Przegrywal z Yukim wszystko i dostaje w nagrodę kontrakt z RB, szkoda Japończyka. Ten Nowozelandczyk jest gburowaty i powinien więcej pokory okazywać, bo nic nie pokazał póki co
0
Szacun za kończącego :D
1
@takisobiektos Mi również zdechł w tym roku, ale długo się nie męczył na szczęście, więc jakoś to nienajgorzej zniosłem, trzymaj się.
0
@paweldunajecfcb Super film
5
Tomasz Hajto: Musisz budować w tym wszystkim rezerwowych, nie może być tak, że ja pamiętam z początku Akwarele, który na początku naprawdę nieźle....
Bożydar Iwanow: Alfarele. Akwarele to malujesz.
Tomasz Hajto: Nie muszę dokładnie wiedzieć jak się czyta jego nazwisko.
1
@Bobo25 Myślę, że większość polityków moglaby w tym kraju wziąć przykład z Twoich słów, a jednak pasożytują na zwykłych obywatelach, w dodatku ich ogłupiając
0
@TheNekro94 Trochę smutne, że ludzie przed świętami, w czasie świąt żyją zawiścią polityczną zamiast się skupić na bardzo wartościowych sprawach w tym okresie
3
Rozumiem, że komuś może poglądowo nie pasować Mentzen, ale towarzystwo w komentarzach wylewa żółć z powodu luźnego wpisu xD
1
@MesQueUnClub_87 Oj tak, moja ulubiona jak się kazał wysmarować cały margaryną i bił się ze służbą wiezienną, albo jak tańczyli w psychiatryku do tego
1
@MesQueUnClub_87 Hmm, w Bronsonie Hardy też nie miał jakiegoś dobrego?
1
@MesQueUnClub_87 Edawrda Nortona z 25 godziny też wybitny
4
Wspaniały jest ten monolog głównej bohaterki z filmu "Pearl", gdy siedzi przy stole ze szwagierką
1
@kuz Rozumiem w takim razie :D Instagram gorzej się sprawdza?
0
@kuz Po co korzystać z Facebooka odkąd jest WhatsApp?
2
@NeroTFP1 Klasa, dzięki.
Ale boli mnie boli mnie Ala
1
W którym odcinku Miodowych Lat Karola bolał ząb?
0
Tak zwany pressing na alibi
1
Zobaczyłem jak głosowali trenerzy i piłkarze na zawodników, jedni dawali Rodriego nie uwzględniając w top3 Viniciusa, drudzy dawali Viniciusa nie uwzględniając Rodriego xD Te plebiscyty przez najbliższe lata inaczej nie będą wyglądać po dominacji Messiego i Ronaldo, festiwal głupoty większy niż był do tej pory
4
Oglądałbym
2
@Kapitan hawk Nawet nie wiedziałem, że takie coś ma dziś miejsce, haha. Prawie jak nagroda sołtysa za wykoszony trawnik
0
@Sccaner dokładnie
@MesQueUnClub96 no właśnie nie xD Zostawię dla siebie i coś innego wezmę
0
@MesQueUnClub96 Z Gabrielle Thomas pewnie
0
Nie polecam kupować książek ze strony "tanie ksiazki" nie dość, że w stosunku do tych z allegro są droższe, to były wsadzone luźno w karton i mają pogięte okładki, a to pod choinkę prezent. Wstyd to teraz dać komuś
1
@blakkudium Arabia, albo średniak premier league i połowę pensji będzie opłacało United
2
Tyle mam do powiedzenia
2
@Kgorecki2500 Wiadomo, smakuwa wariacie
9
@Kgorecki2500 Wygląda jak schabowy klepnięty bułką z sałatą xD
Nie mogę się doczekać testowania pierogów z kapustą i grzybami
0
Komentarz usunięty przez użytkownika