0

@Kasy Tak
@tadzik447 Przynajmniej będzie znacząco od Leclerca odstawał :D

1

Jeszcze tylko wywalić Strolla z F1 i jako nako będzie się to prezentowało

1

@MesQueUnClub96 Przegrywal z Yukim wszystko i dostaje w nagrodę kontrakt z RB, szkoda Japończyka. Ten Nowozelandczyk jest gburowaty i powinien więcej pokory okazywać, bo nic nie pokazał póki co

0

Szacun za kończącego :D


1

@takisobiektos Mi również zdechł w tym roku, ale długo się nie męczył na szczęście, więc jakoś to nienajgorzej zniosłem, trzymaj się.

0

@paweldunajecfcb Super film

5

Tomasz Hajto: Musisz budować w tym wszystkim rezerwowych, nie może być tak, że ja pamiętam z początku Akwarele, który na początku naprawdę nieźle....

Bożydar Iwanow: Alfarele. Akwarele to malujesz.

Tomasz Hajto: Nie muszę dokładnie wiedzieć jak się czyta jego nazwisko.

1

@Bobo25 Myślę, że większość polityków moglaby w tym kraju wziąć przykład z Twoich słów, a jednak pasożytują na zwykłych obywatelach, w dodatku ich ogłupiając

0

@TheNekro94 Trochę smutne, że ludzie przed świętami, w czasie świąt żyją zawiścią polityczną zamiast się skupić na bardzo wartościowych sprawach w tym okresie

3

Rozumiem, że komuś może poglądowo nie pasować Mentzen, ale towarzystwo w komentarzach wylewa żółć z powodu luźnego wpisu xD


1

@MesQueUnClub_87 Oj tak, moja ulubiona jak się kazał wysmarować cały margaryną i bił się ze służbą wiezienną, albo jak tańczyli w psychiatryku do tego


1

@MesQueUnClub_87 Hmm, w Bronsonie Hardy też nie miał jakiegoś dobrego?

1

@MesQueUnClub_87 Edawrda Nortona z 25 godziny też wybitny

4

Wspaniały jest ten monolog głównej bohaterki z filmu "Pearl", gdy siedzi przy stole ze szwagierką

1

@kuz Rozumiem w takim razie :D Instagram gorzej się sprawdza?

0

@kuz Po co korzystać z Facebooka odkąd jest WhatsApp?

2

@NeroTFP1 Klasa, dzięki.
Ale boli mnie boli mnie Ala

1

W którym odcinku Miodowych Lat Karola bolał ząb?

0

Tak zwany pressing na alibi


1

Zobaczyłem jak głosowali trenerzy i piłkarze na zawodników, jedni dawali Rodriego nie uwzględniając w top3 Viniciusa, drudzy dawali Viniciusa nie uwzględniając Rodriego xD Te plebiscyty przez najbliższe lata inaczej nie będą wyglądać po dominacji Messiego i Ronaldo, festiwal głupoty większy niż był do tej pory

4

Oglądałbym


2

@Kapitan hawk Nawet nie wiedziałem, że takie coś ma dziś miejsce, haha. Prawie jak nagroda sołtysa za wykoszony trawnik

0

@Sccaner dokładnie
@MesQueUnClub96 no właśnie nie xD Zostawię dla siebie i coś innego wezmę

0

@MesQueUnClub96 Z Gabrielle Thomas pewnie

0

Nie polecam kupować książek ze strony "tanie ksiazki" nie dość, że w stosunku do tych z allegro są droższe, to były wsadzone luźno w karton i mają pogięte okładki, a to pod choinkę prezent. Wstyd to teraz dać komuś

1

@blakkudium Arabia, albo średniak premier league i połowę pensji będzie opłacało United

2




Tyle mam do powiedzenia

2

@Kgorecki2500 Wiadomo, smakuwa wariacie

9

@Kgorecki2500 Wygląda jak schabowy klepnięty bułką z sałatą xD
Nie mogę się doczekać testowania pierogów z kapustą i grzybami

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?