Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bolton Haha, rozbawiłeś
1
@PatrykBarca U mnie jedzą wszyscy poza mną:D
@July_6_BcN tak
0
@PatrykBarca Haha, no tak. Mnie zawsze obrzydzalo zabijanie karpia xD
0
Czy jeszcze ktoś kupuje żywego karpia i zabija go w wannie?
1
@krajana o 24 dopiero chyba
2
Manita Leverkusen, manita Arsenalu, to może i Barca dziś pójdzie w ślady tych ekip
0
@Pedri16Future Najpewniej w City jak dalej wyniki będą wyglądały podobnie do obecnych
0
@MesQueUnClub96 Ten Schick co roku musi mieć jakiś chory mecz ze strzelonymi bramkami, szkoda że brakuje mu regularności
1
@macio_944 Zważając na potrzeby kadrowe ten transfer był nieprzemyślanie zrobiony przez zarząd
1
@norbi77 No nic niech chłopak pokaże jakość dziś:D
0
@macio_944 Uważam, że za takie kwoty za piłkarza, to powinien on być filarem pierwszego składu
0
@kibic1899 Lewy to też udany transfer patrząc na wiek i liczby które robi
0
@macio_944 Nie no takie są fakty jeśli chodzi o Gaviego, to już nic nie można napisać?
0
Gavi kompletnie bez formy w pierwszym składzie zamiast Olmo, totalnie zmarnowane 60 mln
1
@Azi Nie no naprawdę bardzo zadbane auto ogólnie, ale jak Niemiec 4 lata nie wymieniał filtrów i oleju to potem tak jest. Ja nigdy nie biorę wynalazków z lawety zza granicy
1
@escarabajo i to ze zmarnowanym karnym, dzik
1
@Deviler Coś te 1.6 mpi wadliwe. Kumpel kupil i też do remontu, chleje 2 litry oleju na 600 km i już moc gubi
1
@Stinger_ Jak Lewy nie wykorzystuje stuprocentowych sytuacji to nie ma co poruszać tematu obsady bramki, przecież to logiczne xD
2
@Kwiatek67 Ja o zupie, Ty o dupie i rozmawiaj. Przeciwnicy oddają małą ilość groźnych strzałów, a jak już oddadzą to pada bramka, więc coś jest nie tak.
0
Uważacie, że po zawaleniu meczu przez Pene dziś istnieje szansa na zmianę w bramce?
0
@pluszek albo bardzo fajnie ustawiony film
2
O Olise wczoraj grał mecz, a dziś oglada Crystal, lojalny chłopaczek
0
@-barca4ever- Fervex/Gripex w saszetkach
0
Jesus asystuje słupkiem xD
0
Wirtz nie trafia z karnego, skonczyl się
0
@tbas Trzeba dobrze zarządzać zawodnikami. Zaraz to samo może stac się z Yamalem odkupać
1
@Sysia11 Atletico przeciwko Barcelonie to gra jak Getafe przeciwko Realowi, więc się nie zdziwie jak Barca wysoko wygra
0
@esem91 No nie do końca, przez niego Arsenal głupie bramki tracił
0
Saka znowu uraz miesniowy, Arteta zajechal chlopaka w dwa lata xD
1
Mateta jaki ogór