0

@Bolton Haha, rozbawiłeś

1

@PatrykBarca U mnie jedzą wszyscy poza mną:D
@July_6_BcN tak

0

@PatrykBarca Haha, no tak. Mnie zawsze obrzydzalo zabijanie karpia xD

0

Czy jeszcze ktoś kupuje żywego karpia i zabija go w wannie?

1

@krajana o 24 dopiero chyba

2

Manita Leverkusen, manita Arsenalu, to może i Barca dziś pójdzie w ślady tych ekip

0

@Pedri16Future Najpewniej w City jak dalej wyniki będą wyglądały podobnie do obecnych

0

@MesQueUnClub96 Ten Schick co roku musi mieć jakiś chory mecz ze strzelonymi bramkami, szkoda że brakuje mu regularności

1

@macio_944 Zważając na potrzeby kadrowe ten transfer był nieprzemyślanie zrobiony przez zarząd

1

@norbi77 No nic niech chłopak pokaże jakość dziś:D

0

@macio_944 Uważam, że za takie kwoty za piłkarza, to powinien on być filarem pierwszego składu

0

@kibic1899 Lewy to też udany transfer patrząc na wiek i liczby które robi

0

@macio_944 Nie no takie są fakty jeśli chodzi o Gaviego, to już nic nie można napisać?

0

Gavi kompletnie bez formy w pierwszym składzie zamiast Olmo, totalnie zmarnowane 60 mln

1

@Azi Nie no naprawdę bardzo zadbane auto ogólnie, ale jak Niemiec 4 lata nie wymieniał filtrów i oleju to potem tak jest. Ja nigdy nie biorę wynalazków z lawety zza granicy

1

@escarabajo i to ze zmarnowanym karnym, dzik

1

@Deviler Coś te 1.6 mpi wadliwe. Kumpel kupil i też do remontu, chleje 2 litry oleju na 600 km i już moc gubi

1

@Stinger_ Jak Lewy nie wykorzystuje stuprocentowych sytuacji to nie ma co poruszać tematu obsady bramki, przecież to logiczne xD

2

@Kwiatek67 Ja o zupie, Ty o dupie i rozmawiaj. Przeciwnicy oddają małą ilość groźnych strzałów, a jak już oddadzą to pada bramka, więc coś jest nie tak.

0

Uważacie, że po zawaleniu meczu przez Pene dziś istnieje szansa na zmianę w bramce?

0

@pluszek albo bardzo fajnie ustawiony film

2

O Olise wczoraj grał mecz, a dziś oglada Crystal, lojalny chłopaczek

0

@-barca4ever- Fervex/Gripex w saszetkach

0

Jesus asystuje słupkiem xD

0

Wirtz nie trafia z karnego, skonczyl się

0

@tbas Trzeba dobrze zarządzać zawodnikami. Zaraz to samo może stac się z Yamalem odkupać

1

@Sysia11 Atletico przeciwko Barcelonie to gra jak Getafe przeciwko Realowi, więc się nie zdziwie jak Barca wysoko wygra

0

@esem91 No nie do końca, przez niego Arsenal głupie bramki tracił

0

Saka znowu uraz miesniowy, Arteta zajechal chlopaka w dwa lata xD

1

Mateta jaki ogór

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?