1

@agaFCB Wyrazy współczucia, ale czarnego humoru odmówić Ci nie można. :) Zawsze w życiu się coś powie nieodpowiedniego, nie ma czym się przejmować

2

@July_6_BcN Myślisz, że drugą żonę zdradza jak moją matkę? Wszystko możliwe:)

1

@Marian_Pazdzioch cole zero, albo pepsi zero cukru

1

@July_6_BcN Za rok wylosuj mnie, moje zawsze dochodzą.

1

Jutro do starego jadę i już słyszę te jego męczące pytania xD


1

@July_6_BcN Czyli udana Wigilia :)

0

@July_6_BcN Hmm?????

4

Powiem wam pierwsze święta od dawna na których ani słowa o polityce nie było, a jak u was? Awantura, przedmioty latały?

1

@July_6_BcN Ależ Ty wrażliwa, haha :) Mnie tylko zupa owocowa z makaronem obrzydza xD

1

@Kgorecki2500 Oprócz ciast to wszystko, ale już człowiek się głodny zrobil i będzie trzeba jeszcze sięgnąć po gyrosa jakiegoś

0

@July_6_BcN Tymczasem ja 400 km od Warszawy mieszkający... xD

21

Sebastian Mila: Poszedłem kiedyś do Oresta Lenczyka i mówię: Trenerze, a może jakieś treningi z atakiem pozycyjnym?
Orest Lenczyk: Przecież wy grać w piłkę nie potraficie.

1

Trzeba popić słoną rybkę

3

Powod dla którego wolę drugi dzień swiąt od pierwszego:
https://zapodaj.net/images/252fee7acb12e.jpg

0

@gumaz Bokserki CR7 i to tyle

1

@July_6_BcN Ja jestem odkażony po wczorajszym kurakao drink :)

0

@BorzyKrzys Pysznego śledzika w occie i żebyś każdej potrawy spróbował, bo inaczej to grzech

6

Wesołych i zdrowych świąt :) U mnie połowa chora leży w łóżkach, klasycznie święta :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@July_6_BcN Sorry, poniosło mnie

0

@Encore A od kibiców chociażby

0

@Encore Amorim powinien też dyscyplinarkę dostać

0

@agaFCB Zaufaniem pod jakim względem, emocjonalnym z otwieraniem się z uczuć do drugiej osoby, czy o sprawach prywatnych? Skoro znasz się z nim od piaskownicy to nic dziwnego, że łatwiej Ci przyszło. Mimowolnie to naturalne w takim przypadku.
Szkoda sobie psuć swiąt takim kimś

0

@agaFCB Tym bardziej powinnaś go zlać xD

37

@agaFCB Ma Cię w tyłku, a pisze jak mu się nudzi, nie bądź nawina

0

@tadzik447 płatki śniegu co roku mają te same problemy

0

@rocky5 poszlo, niech się trzyma przyjaciel

2

@JimMorrisonFCB @Kozinho. Właśnie piję

1

Błagam zróbcie coś z linkami z twittera, bo ja się trzęsę już, a są święta

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?