3

1

@DiSBlaDE Mogę się zapisać żeby było raźniej, ale jak ja kocham tę naftę

0

@kulka A to nie tak, że Lewy po kopnięciu piłki sfaulował Witsela nogami? Bo tak to widziałem

0

@AmigoBlancos Lewandowski wrocil do swojej najgorszej wersji

1

@kanver_ Cały czas mam nadzieję, że Andrzej nie będzie bil w krocze...

11

@Gibbon_FCB Nawet za Messiego Barcelona tak nie dominowała przez cały mecz Atletico, już nie przesadzaj

4

@Popitek12 Lukaku byłby najbardziej wyróżnionym zawodnikiem w historii

0

@Majkel34 Ja lubię to klasyfikować jako najlepszy w swoich czasach, najbardziej sprawiedliwe

0

@partymaker Będę musiał nadrobić w takim razie jego walki :) To będzie sama przyjemność skoro tak piszesz

0

Dobra trzeba odpalić Marqueza z Pacquiao, albo Hattona z Filipińczykiem

5

Sprawiedliwie, można się rozejść

2

@partymaker Bez kitu, Usyk nic szczególnego nie pokazał. Wydaje mi się że obaj w gorszej formie niż w 1 walce

0

@Rewolucja123 Czyli i tak bez 3 walki

0

@mrboom Nie ma możliwości, zdecydowanie Usyk prowadzi na punkty

0

Fury, albo pójdzie na całość, albo przegra. Jednak Usyk z klasą podszedł do tego pojedynku bez liczenia na pieniądze. Szacunek

0

@DiSBlaDE Co mogę powiedzieć, kocham Andrzeja Gołotę, jak Kubicę

1

@arasz1819 Bo nawet boks ewoluowal i nie wystarczy być napakowanym szarżującym jeźdźcem na ringu :)

0

@partymaker Zobaczymy co sędziowie odstawią

0

@kanver_ 5:4 dla Ukrainca u mnie

0

@Deathwing112 Walkę z Pacquiao mógłby dać :)

1

@DiSBlaDE Głowa zawodziła, on po prostu psychicznie był zniszczony tym, że Bowe dalej stał po tych wszystkich ciosach, ale i tak dla mnie podwójny mistrz świata wagi ciężkiej. Dla mnie Gołota to ikona polskiego sportu

0

@July_6_BcN Haha, jeszcze nie wyrosłaś? Zjesz pieroga pierwszego to Ci pójdzie w zapomnienie :)

0

@July_6_BcN Dlatego ja od dawna sport, a głównie piłkę traktuje jako rozrywkę, jedynie kiedy się emocjonuje to przy startach Polaków na jakiejś olimpiadzie

3

@mrboom No niestety boks to kalectwo u wielu na dłuższą metę

2

@adi7adi8 Potężny był ten strzał, Fury rundę na przeczekanie musi iść

3

@DiSBlaDE O 4/5 standardowo :)

1

Fury jaka bombę wyrwał xD

3

@escarabajo Dalej najwięcej bramek na MŚ?

1

@adi7adi8 Na punkty Fury, przed 3 walką pójdzie w melanż i obaj zadowoleni

1

Luźna atmosferka i pytanka


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?