Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro Ja nie potrzebuję konkretów, zgadzam się z tym co powiedział Andrzej Strejlau. Klakierek, który dla własnych korzyści by każdego sprzedał mało kiedy jakieś prawdy mówi o piłce. Nie muszę przypominać, że utopił prawie największą gazetę w Polsce, a ma najwięcej do powiedzenia na temat rozwoju klubów i ich funkcjonowania.
https://zapodaj.net/images/18579e30fb8fb.jpg
0
@draxidox Ja jestem takim niewolnikiem, że nawet drobny prezent zrobiłem
0
@Comentateiro Masz dwa linki do jego wypowiedzi niedawnych. Znając życie z każdego programu kilka perełek z tego Gangesu dziennikarskiego bym znalazl.
1
@Guess Z największą przyjemnością się ogląda jego grę, zresztą jak całego Liverpoolu. Władze klubu trafiły w dziesiątkę z Holendrem. Druga część sezonu wydaje mi się, że również pójdzie im dobrze.
0
@Comentateiro To współczuję, bo tego farmazona Koltonia nie da się słuchać. Kagawa ma dalej talent , którego Lewy nie ma? Czy dalej jedzie po Bońku gdy go nie ma w studiu, a kiedy siedzi z nim w jednym pomieszczeniu musi go dotknąć i krzyczeć "PANIE PREZESIE HYHYHY?"
Na tej podstawie opierasz wysoką ocenę? Litości Bogowie, może jego głupoty zarażają?
1
@Stinger_ Dzisiaj wszystko spinam i do następnego poniedziałku spokoj
1
@norbi77 Spoko, zakolaka tez nie lubię xD
5
@norbi77 Stara historia znana przez wielu w środowisku dziennikarskim, ale Ty ze swoimi politycznymi poglądami musiałeś się spiąć po usłyszeniu nazwiska Stanowski
2
@Comentateiro Dlatego, że Kołtoń to obślizgły typ i nic na temat prawdy futbolu nie ma pojęcia.
Przeczytaj historię o nim z książki Stanowskiego
3
@escarabajo Oczywiście o Kołtoniu na 99.9 procent
5
Ostro i celnie
0
Ale się zrobila swiateczna atmosfera
1
@Criss18Barca Prawidłowo
1
@Herato Już są dogadani
1
@GigiAmoroso Trudno z asystami może być, ale wszystko możliwe
0
@FcPortoFan1999 Mental jak Barca Guardioli. W PL też się na koniec liczą gole w przypadku tej samy ilości punktów, więc warto strzelać
0
@Ptasior Może się już pakować. Pan Allegri wolny
0
Taki wynik 1:7 byłby ładny. Strzelać dalej xD
1
@mekston Wyciągnął wnioski
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 Tak, widzisz co oni grają? Wyszli jak na jakieś Southampton, wszędzie kilometry miejsca, wysoko ustawieni, łamią linie obrony, przecież robią wszystko żeby Liverpool im strzelal gole
0
Szkoda, że Węgier spartolił
0
Salah 14 gol w PL, 4:1. Kompromitacja Tottenhamu
0
@matirix20 Henry Ronaldo i Salah, 3 najlepszych piłkarzy atakujących w historii PL
0
@Barceloniarz987 Zdecydowanie najlepszy zawodnik na świecie w tym.sezonie, ale propaganda rządowych sięga daleko
2
@Czajka90 Mogło być 5 do przerwy, mają rezerwy
0
Son to jest do zmiany w przerwie, same głupie decyzję, straty i spalone
5
@GigiAmoroso A dopiero 16 mecz Liverpoolu w lidze xD
0
3:1 Liverpool xDDDD Zdrowi
0
@Faro A nie wiem jak to wygląda, myślałem że nadal finał LM jest w TVP, ostatniego nawet nie oglądałem