0

@Comentateiro Ja nie potrzebuję konkretów, zgadzam się z tym co powiedział Andrzej Strejlau. Klakierek, który dla własnych korzyści by każdego sprzedał mało kiedy jakieś prawdy mówi o piłce. Nie muszę przypominać, że utopił prawie największą gazetę w Polsce, a ma najwięcej do powiedzenia na temat rozwoju klubów i ich funkcjonowania.

https://zapodaj.net/images/18579e30fb8fb.jpg

0

@draxidox Ja jestem takim niewolnikiem, że nawet drobny prezent zrobiłem

0

@Comentateiro Masz dwa linki do jego wypowiedzi niedawnych. Znając życie z każdego programu kilka perełek z tego Gangesu dziennikarskiego bym znalazl.

1

@Guess Z największą przyjemnością się ogląda jego grę, zresztą jak całego Liverpoolu. Władze klubu trafiły w dziesiątkę z Holendrem. Druga część sezonu wydaje mi się, że również pójdzie im dobrze.

0

@Comentateiro To współczuję, bo tego farmazona Koltonia nie da się słuchać. Kagawa ma dalej talent , którego Lewy nie ma? Czy dalej jedzie po Bońku gdy go nie ma w studiu, a kiedy siedzi z nim w jednym pomieszczeniu musi go dotknąć i krzyczeć "PANIE PREZESIE HYHYHY?"

Na tej podstawie opierasz wysoką ocenę? Litości Bogowie, może jego głupoty zarażają?




1

@Stinger_ Dzisiaj wszystko spinam i do następnego poniedziałku spokoj

1

@norbi77 Spoko, zakolaka tez nie lubię xD

5

@norbi77 Stara historia znana przez wielu w środowisku dziennikarskim, ale Ty ze swoimi politycznymi poglądami musiałeś się spiąć po usłyszeniu nazwiska Stanowski

2

@Comentateiro Dlatego, że Kołtoń to obślizgły typ i nic na temat prawdy futbolu nie ma pojęcia.
Przeczytaj historię o nim z książki Stanowskiego

3

@escarabajo Oczywiście o Kołtoniu na 99.9 procent

5

Ostro i celnie


0

Ale się zrobila swiateczna atmosfera


1

@Criss18Barca Prawidłowo

1

@Herato Już są dogadani

1

@GigiAmoroso Trudno z asystami może być, ale wszystko możliwe

0

@FcPortoFan1999 Mental jak Barca Guardioli. W PL też się na koniec liczą gole w przypadku tej samy ilości punktów, więc warto strzelać

0

@Ptasior Może się już pakować. Pan Allegri wolny

0

Taki wynik 1:7 byłby ładny. Strzelać dalej xD

1

@mekston Wyciągnął wnioski

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 Tak, widzisz co oni grają? Wyszli jak na jakieś Southampton, wszędzie kilometry miejsca, wysoko ustawieni, łamią linie obrony, przecież robią wszystko żeby Liverpool im strzelal gole

0

Szkoda, że Węgier spartolił

0

Salah 14 gol w PL, 4:1. Kompromitacja Tottenhamu

0

@matirix20 Henry Ronaldo i Salah, 3 najlepszych piłkarzy atakujących w historii PL

0

@Barceloniarz987 Zdecydowanie najlepszy zawodnik na świecie w tym.sezonie, ale propaganda rządowych sięga daleko

2

@Czajka90 Mogło być 5 do przerwy, mają rezerwy

0

Son to jest do zmiany w przerwie, same głupie decyzję, straty i spalone

5

@GigiAmoroso A dopiero 16 mecz Liverpoolu w lidze xD

0

3:1 Liverpool xDDDD Zdrowi

0

@Faro A nie wiem jak to wygląda, myślałem że nadal finał LM jest w TVP, ostatniego nawet nie oglądałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?