Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gronek Co za problem, większość meczów można znaleźć w internecie
0
@Transu96 Moim zdaniem to głównie gra pomoc gówno. Wystawianie Fodena w środku bez typowego ŚPD trzymającego za mordę zespół to barbarzyństwo. Próbował łysy w meczu z United Gvardiolem i Gundoganem kombinować, to wpadł na świetny pomysł żeby dwóch skrzydłowych umieścić na wahadlach i grać na prawym ŚO Walkerem xD Gdyby United było obecnie klasowym zespołem, to City dostałoby oklep dekady
0
@Bobo25 On wyjątkowo się wyróżnia
8
@Konradowskyy Gundogan biega w City jakby byl po dwóch sezonach w Inter Miami i ważył 10 kg więcej
0
Ruben nie powiem nic Amorim, ocenka?
https://x.com/_RedDevils_PL/status/1872379820929327602
0
@4drian0 I Felixem :D
2
@MichuZ44 Twarowski już jako komentator mnie zaczął drażnić, komentuje często mecze okiem decyzji sędziowskich, bez obiektywizmu realnych wydarzeń boiskowych i wplata mało ważne ciekawostki zamiast skupić na tym co się dzieje na ekranie
0
@abram3k I od razu niższa forma
0
Trzeba odświeżyć nitkę przed nowych rokiem
2
@MesQueUnClub96 Każdy bystrzejszy gołym okiem dostrzeże, co jest wrzucone perfidnie pod propagandę. Do filmu np. Tajemnica Brokeback Mountain mało kto się doczepi o wątek homoseksualny, bo jest to przemyślanie zrobiona produkcja i nikt rozwinięty nie będzie miał większych zastrzeżeń co zobaczył na ekranie.
2
@MesQueUnClub96 To że ktoś nie chce mieć na siłę wpychanej zakładki "geje" ze strony filmów pornograficznych w produkcję o facetach gotujących metę i byłby to powod do obniżki oceny o 2 punkty u mnie, najpewniej bym nie dokończył serialu w tej formie.
0
@LOPEZ16 zawsze przed oglądaniem czegoś, wcześniej poświęcam trzy minuty na szukaniu informacji o tym czy przypadkiem nie znajdę w produkcji wątku dwóch czarnoskórych homoseksualistów itp.
0
@MichuZ44 Hahaha wymienił najlepszych zawodników na świecie w ulubionych i fajrant, pora na cs'a
4
Salah się nie zatrzymuje i odjeżdża w wyścigu o króla strzelców
2
Piekna bramka Gakpo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@takisobiektos W tenisie za wyjątkiem kortów twardych rozwala mnie to jak po każdej wymianie latają do narożnika i się wycierają ręcznikami xD
3
@betonito Nic nie dostaną, nie rob nadziei
0
@mekston Kiedy Neymar wroci do gry?
0
Zaraz nic nie będzie widać na kamerze
0
Szykuje sie nawałnica na bramkę Polaka ;D Dobry sprawdzian dla chłopaka
0
Leicester in fire!
0
Taki sport zimowy mogliby w TV puszczać
1
@July_6_BcN Benjamin Button la rambli?
0
Trzeba zrobić krok w tyl żeby później zrobić dwa do przodu, w przypadku United to kilkaset kroków w tyl i żadnego do przodu
0
@TR3YWAY Może i dziś się napilem, ale za to jutro mogę do późna spać :)
0
@barcelonaLM NIech ma i 80, co za różnica xD
0
@MesQueUnClub96 United bez dwóch zdań. Mimo wszystko dołek City po ostatnich latach pełnych sukcesów można zrozumieć, a United? Z roku na rok coraz większe bagno
5
United drugi raz w przeciągu krótkiego odstepu czasu traci bezpośrednio gola po rzucie rożnym xDDD
0
Mateusz Cunha kocik