0

@Gronek Co za problem, większość meczów można znaleźć w internecie

0

@Transu96 Moim zdaniem to głównie gra pomoc gówno. Wystawianie Fodena w środku bez typowego ŚPD trzymającego za mordę zespół to barbarzyństwo. Próbował łysy w meczu z United Gvardiolem i Gundoganem kombinować, to wpadł na świetny pomysł żeby dwóch skrzydłowych umieścić na wahadlach i grać na prawym ŚO Walkerem xD Gdyby United było obecnie klasowym zespołem, to City dostałoby oklep dekady

0

@Bobo25 On wyjątkowo się wyróżnia

8

@Konradowskyy Gundogan biega w City jakby byl po dwóch sezonach w Inter Miami i ważył 10 kg więcej

0

Ruben nie powiem nic Amorim, ocenka?
https://x.com/_RedDevils_PL/status/1872379820929327602

0

@4drian0 I Felixem :D

2

@MichuZ44 Twarowski już jako komentator mnie zaczął drażnić, komentuje często mecze okiem decyzji sędziowskich, bez obiektywizmu realnych wydarzeń boiskowych i wplata mało ważne ciekawostki zamiast skupić na tym co się dzieje na ekranie

0

@abram3k I od razu niższa forma

0

Trzeba odświeżyć nitkę przed nowych rokiem


2

@MesQueUnClub96 Każdy bystrzejszy gołym okiem dostrzeże, co jest wrzucone perfidnie pod propagandę. Do filmu np. Tajemnica Brokeback Mountain mało kto się doczepi o wątek homoseksualny, bo jest to przemyślanie zrobiona produkcja i nikt rozwinięty nie będzie miał większych zastrzeżeń co zobaczył na ekranie.

2

@MesQueUnClub96 To że ktoś nie chce mieć na siłę wpychanej zakładki "geje" ze strony filmów pornograficznych w produkcję o facetach gotujących metę i byłby to powod do obniżki oceny o 2 punkty u mnie, najpewniej bym nie dokończył serialu w tej formie.

0

@LOPEZ16 zawsze przed oglądaniem czegoś, wcześniej poświęcam trzy minuty na szukaniu informacji o tym czy przypadkiem nie znajdę w produkcji wątku dwóch czarnoskórych homoseksualistów itp.

0

@MichuZ44 Hahaha wymienił najlepszych zawodników na świecie w ulubionych i fajrant, pora na cs'a

4

Salah się nie zatrzymuje i odjeżdża w wyścigu o króla strzelców

2

Piekna bramka Gakpo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@takisobiektos W tenisie za wyjątkiem kortów twardych rozwala mnie to jak po każdej wymianie latają do narożnika i się wycierają ręcznikami xD

3

@betonito Nic nie dostaną, nie rob nadziei

0

@mekston Kiedy Neymar wroci do gry?

0

Zaraz nic nie będzie widać na kamerze

0

Szykuje sie nawałnica na bramkę Polaka ;D Dobry sprawdzian dla chłopaka

0

Leicester in fire!

0

Taki sport zimowy mogliby w TV puszczać


1

@July_6_BcN Benjamin Button la rambli?

0

Trzeba zrobić krok w tyl żeby później zrobić dwa do przodu, w przypadku United to kilkaset kroków w tyl i żadnego do przodu

0

@TR3YWAY Może i dziś się napilem, ale za to jutro mogę do późna spać :)

0

@barcelonaLM NIech ma i 80, co za różnica xD

0

@MesQueUnClub96 United bez dwóch zdań. Mimo wszystko dołek City po ostatnich latach pełnych sukcesów można zrozumieć, a United? Z roku na rok coraz większe bagno

5

United drugi raz w przeciągu krótkiego odstepu czasu traci bezpośrednio gola po rzucie rożnym xDDD

0

Mateusz Cunha kocik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?