Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Salah zaraz przegoni Ronaldo i Messiego, premier ligowicze są chorzy xD
0
2:0 dla Newqcastle w teatrze śmiechu, Liverpool po nowym roku blitzkrieg im zrobi
0
Isak już Cie nie potrzebujemy w naszym składzie...
1
@A4ron Szoku nie ma, tu są drwiny z ich klubu i jego zarządzania
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@July_6_BcN Złapałaś wędkę, oglądaj się za plecy na ulicy
1
@norbi77 Tragiczni są
0
@FcPortoFan1999 Byłoby miło, ale nie wierzę w to
3
United xDDDD Jacy to są nieudacznicy
0
@FcPortoFan1999 Wolves Southampton i Everton/Lester
0
@FcPortoFan1999 Chciałbym żeby Ipswich się utrzymało
0
Ipswich karny! Dobry meczyk będzie. Brawo za posadzenie Sancheza na ławce dla Maresci
1
Messi inna liga, jeszcze kontuzje drobną miał w tamtym okresie
0
@okiemtypera_lucaxx95 Tak naprawdę w tym roku nigdzie się nie natknąłem na płacz o pieski z powodu petard
0
Nkunku w pierwszym składzie, zobaczymy co pokaże
6
@tomek8756
7
@Gaz Ale przeprosiła szczerze, trzeba dać jej szanse
0
@okiemtypera_lucaxx95 Jak zwykle brak argumentów nadrabiane zostaje jakimiś teoriami i przypuszczeniami. Podziwiam, że obcyc soboe ludzie z internetu żyją takimi sprawami :)
0
@okiemtypera_lucaxx95 Diametralna różnica faktyczna polega na tym, że ja rozumiem na jakiej zasadzie działa la rambla i nie wywlekam niezadowolenia z tego powodu co inni lubią, równie dobrze nie muszę w danym momencie tutaj siedzieć:)
3
@okiemtypera_lucaxx95 Czytanie Twoich wpisów jest największym
3
@Hajny I te typowe interwencje na podbicie oceny w środek bramki na wyciągnięcie ręki xD
0
@Xavi6:) Jak tam sprzedaje to tylko odbiór osobisty, albo zapłata blikiem z góry i wysyłam inpostem, imbecyli od razu blokuje i nie mam czym się denerwować
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Historia Roberta Kurbicy, największego Polaka obok Małysza
0
@BorzyKrzys Właśnie podziwiam chmury
0
@damianex10 Onaniści w siódmym niebie
1
@4drian0 Ja mam na 3 miesiące za free za kupno samsunga :D
0
@agaFCB W Ustroniu Morskim :)
4
@Criss18Barca Ja bym w ogóle zakazał sprzedawania tych achtungow itp. wybuchowych. Zawsze się boje przed sylwestrem, że jakiś pomyleniec mi gdzieś z okna pod nogi rzuci, kiedyś spadła blisko ode mnie to nie słyszałem nic przez kilka minut tylko pisk w uszach
1
@Kessie Wilder you will be next!