0

Salah zaraz przegoni Ronaldo i Messiego, premier ligowicze są chorzy xD


0

2:0 dla Newqcastle w teatrze śmiechu, Liverpool po nowym roku blitzkrieg im zrobi

0

Isak już Cie nie potrzebujemy w naszym składzie...

1

@A4ron Szoku nie ma, tu są drwiny z ich klubu i jego zarządzania

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@July_6_BcN Złapałaś wędkę, oglądaj się za plecy na ulicy

1

@norbi77 Tragiczni są

0

@FcPortoFan1999 Byłoby miło, ale nie wierzę w to

3

United xDDDD Jacy to są nieudacznicy

0

@FcPortoFan1999 Wolves Southampton i Everton/Lester

0

@FcPortoFan1999 Chciałbym żeby Ipswich się utrzymało

0

Ipswich karny! Dobry meczyk będzie. Brawo za posadzenie Sancheza na ławce dla Maresci

1

Messi inna liga, jeszcze kontuzje drobną miał w tamtym okresie


0

@okiemtypera_lucaxx95 Tak naprawdę w tym roku nigdzie się nie natknąłem na płacz o pieski z powodu petard

0

Nkunku w pierwszym składzie, zobaczymy co pokaże

6

@tomek8756

7

@Gaz Ale przeprosiła szczerze, trzeba dać jej szanse

0

@okiemtypera_lucaxx95 Jak zwykle brak argumentów nadrabiane zostaje jakimiś teoriami i przypuszczeniami. Podziwiam, że obcyc soboe ludzie z internetu żyją takimi sprawami :)

0

@okiemtypera_lucaxx95 Diametralna różnica faktyczna polega na tym, że ja rozumiem na jakiej zasadzie działa la rambla i nie wywlekam niezadowolenia z tego powodu co inni lubią, równie dobrze nie muszę w danym momencie tutaj siedzieć:)

3

@okiemtypera_lucaxx95 Czytanie Twoich wpisów jest największym

3

@Hajny I te typowe interwencje na podbicie oceny w środek bramki na wyciągnięcie ręki xD

0

@Xavi6:) Jak tam sprzedaje to tylko odbiór osobisty, albo zapłata blikiem z góry i wysyłam inpostem, imbecyli od razu blokuje i nie mam czym się denerwować

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Historia Roberta Kurbicy, największego Polaka obok Małysza


0

@BorzyKrzys Właśnie podziwiam chmury

0

@damianex10 Onaniści w siódmym niebie

1

@4drian0 Ja mam na 3 miesiące za free za kupno samsunga :D

0

@agaFCB W Ustroniu Morskim :)

4

@Criss18Barca Ja bym w ogóle zakazał sprzedawania tych achtungow itp. wybuchowych. Zawsze się boje przed sylwestrem, że jakiś pomyleniec mi gdzieś z okna pod nogi rzuci, kiedyś spadła blisko ode mnie to nie słyszałem nic przez kilka minut tylko pisk w uszach

1

@Kessie Wilder you will be next!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?