0

Raya jak trolluje, w następnym roku to już na pewno zdobędą mistrza xD
Arsenal 1:1, meczycho w nowym roku

0

@Gibbon_FCB Mbeumo dziś hat-trick

0

Mbeumo ładnie się zabawił i gol dla Brendford. Hiszpański komentator co se podśpiewuje, kot haaha

2

Pierwszy mecz w nowym roku, od razu jakoś bardziej piłeczka cieszy

1

@blakkudium Ciekawe co Nwaneri pokaże

2

@Lukikiki po 20 operacjach xD

0

@Michael24 Były wrzucił zdjęcie z nową kobietą, więc będzie przesuwać granice zidiocenia, niech z łóżka jak Wanda jeszcze wstawi

0

Kyrgios na stałe do tenisa wrocil?

0

Niektórzy wyszli świętować nowy rok i już nie wrócili przez psychola
https://www.pap.pl/aktualnosci/usa-furgonetka-wjechala-w-tlum-sa-ofiary-smiertelne-i-ranni

0

@MesQueUnClub96 Trudno, ten sport nie należy do najbardziej bezpiecznych :) Tak samo jak rajdy wyścigowe, trzeba mieć świadomość tego za co się człowiek bierze

1

@draxidox AlE nIe PoTrAfI bRoNiĆ

0

@MesQueUnClub96 Kiedyś nie dodawali żadnych punktów za wiatr i żyli ludzie:)

0

@July_6_BcN Haha, pamiętliwa:)

0

@July_6_BcN Cienias, poza tym to do spania

2

@Krystian1588 Haha i o to chodzi, szczęśliwego nowego roku, oby wszystko szło po Twojej myśli. Dzisiaj właśnie myślałem o tym 2000 roku ilu myślało o końcu świata;D

4

Nowy rok, co się zmieniło w waszym życiu? Ja znowu pijany, więc nic i oby tak dalej

1

@PaPo Za dozorca nick sexybuffka2001

0

Gdzie niebieska sukienka??????

5

Ania Wyszkoni top

3

Doda już kręci

0

@jedrek7000 Sasin 70 mln

5

@MesQueUnClub96 Każdy ma go gdzieś xD

9

@July_6_BcN Haha, noworoczne sprowadzenie do ziemi

2

@Katalończyk 99 Może u @Luciano99 nie ma wyplat, ale jest zapiedziel

1

@marcin62 Oj jak to wtedy wyszło i rano człowiek po melanżu odsłuchał, złote czasy PL rapu

1

Eripe wrócił, Quebo wrócił, 6 stycznia mógłby smarki wrócić i byłoby 3 króli


2

@Comentateiro Dali 45 mln za Zirkzee, który w 34 meczach bodajże strzelil 11 goli xD Za Hojlunda, który strzelil kilkanaście bramek 75 mln, ten klub jest skonczony

2

@D10SLEO On jest tak nienaturalny i sztuczny, sposób w jaki mówi, nigdy bym mu nie zaufał na prywatnym szczeblu

2

@MesQueUnClub96 Tego co zawsze. Kasy, chlania i ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?