Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lola120 https://www.filmweb.pl/serial/The+End+of+the+F***ing+World-2017-789148
0
Raya jak trolluje, w następnym roku to już na pewno zdobędą mistrza xD
Arsenal 1:1, meczycho w nowym roku
0
@Gibbon_FCB Mbeumo dziś hat-trick
0
Mbeumo ładnie się zabawił i gol dla Brendford. Hiszpański komentator co se podśpiewuje, kot haaha
2
Pierwszy mecz w nowym roku, od razu jakoś bardziej piłeczka cieszy
1
@blakkudium Ciekawe co Nwaneri pokaże
2
@Lukikiki po 20 operacjach xD
0
@Michael24 Były wrzucił zdjęcie z nową kobietą, więc będzie przesuwać granice zidiocenia, niech z łóżka jak Wanda jeszcze wstawi
0
Kyrgios na stałe do tenisa wrocil?
0
Niektórzy wyszli świętować nowy rok i już nie wrócili przez psychola
https://www.pap.pl/aktualnosci/usa-furgonetka-wjechala-w-tlum-sa-ofiary-smiertelne-i-ranni
0
@MesQueUnClub96 Trudno, ten sport nie należy do najbardziej bezpiecznych :) Tak samo jak rajdy wyścigowe, trzeba mieć świadomość tego za co się człowiek bierze
1
@draxidox AlE nIe PoTrAfI bRoNiĆ
0
@MesQueUnClub96 Kiedyś nie dodawali żadnych punktów za wiatr i żyli ludzie:)
0
@July_6_BcN Haha, pamiętliwa:)
0
@July_6_BcN Cienias, poza tym to do spania
2
@Krystian1588 Haha i o to chodzi, szczęśliwego nowego roku, oby wszystko szło po Twojej myśli. Dzisiaj właśnie myślałem o tym 2000 roku ilu myślało o końcu świata;D
4
Nowy rok, co się zmieniło w waszym życiu? Ja znowu pijany, więc nic i oby tak dalej
1
@PaPo Za dozorca nick sexybuffka2001
0
Gdzie niebieska sukienka??????
5
Ania Wyszkoni top
3
Doda już kręci
0
@jedrek7000 Sasin 70 mln
5
@MesQueUnClub96 Każdy ma go gdzieś xD
9
@July_6_BcN Haha, noworoczne sprowadzenie do ziemi
2
@Katalończyk 99 Może u @Luciano99 nie ma wyplat, ale jest zapiedziel
1
@marcin62 Oj jak to wtedy wyszło i rano człowiek po melanżu odsłuchał, złote czasy PL rapu
1
Eripe wrócił, Quebo wrócił, 6 stycznia mógłby smarki wrócić i byłoby 3 króli
2
@Comentateiro Dali 45 mln za Zirkzee, który w 34 meczach bodajże strzelil 11 goli xD Za Hojlunda, który strzelil kilkanaście bramek 75 mln, ten klub jest skonczony
2
@D10SLEO On jest tak nienaturalny i sztuczny, sposób w jaki mówi, nigdy bym mu nie zaufał na prywatnym szczeblu
2
@MesQueUnClub96 Tego co zawsze. Kasy, chlania i ...